Чи будуть 3D-друковані кубики справедливими?


30

Чи є щось у процесі 3D-друку, що може робити кістки несправедливішими / приземлятися на певну сторону? Або будь-які недосконалості будуть незначними, тим самим зробивши кістки справедливими? Мене більше хвилює виготовлення d20, ніж будь-що інше, тому зосередьтеся на цій формі, якщо потрібно.


Я використовую MakerBot Replicator + з FDM, тому врахуйте це, якщо це впливає на вашу відповідь, і якщо ви вважаєте, що інший процес друку матиме перевагу перед цим, не соромтеся включати його.


4
У реальному світі жодна кістка не є абсолютно справедливою. Але для досить вільного / поблажливого визначення справедливості, так, впевнені, що 3D-друковані кістки можуть бути "досить справедливими", залежно від ваших критеріїв.
Дампмаскін

2
Заплутано те, що ваш заголовок запитує, чи будуть кістки справедливими, але саме питання задає, чи не буде це несправедливо. Люди дуже часто починають свою відповідь на питання так / ні "Так". чи ні." але зараз не ясно, що означають ці відповіді.
Девід Річербі

@TomvanderZanden Я вважаю, що в моєму питанні було зрозуміло, що мене стосується процес 3D-друку взагалі, як, наприклад, як він виробляється з нуля або якийсь інший процес, який може вплинути на баланс штампу. Якщо ви повинні знати, що у мене є доступ до MakerBot Replicator +, що я б використовував для кубиків, але я все ще не бачу, як саме конкретний принтер змінив би значення. Мені хотілося б пояснити або направити мене на різні процеси принтера і як різниці можуть вплинути на кубики.
Jaich

" The 3D-друку" не існує. Makerbot використовує FDM, який будує модель, відкладаючи розплавлений пластик. Ви також можете використовувати SLA / DLP, який використовує світло для затвердіння світлочутливої ​​смоли для формування вашої частини. Ви можете використовувати SLS, який використовує лазер для розплавлення металевих або пластикових частинок для формування вашої частини. LOM бере аркуш паперу, вирізає шматочок вашої моделі, а потім склеює ці вирізи разом, щоб сформувати деталь. Більше того, навіть у рамках одного процесу (як FDM) настройки друку вплинуть на результат. Якщо ви запитаєте про "3D друк взагалі", то питання занадто широке.
Том ван дер Занден

Відповіді:


29

Це, мабуть, не буде справедливим.

До речі, у мене є пристойний досвід роботи з 3D-друком.

Це сильно залежить від конкретної технології, яку ви використовуєте для 3D-друку, але майже всі форми друку не є ідеальними - залежно від дизайну, який ви робите (суцільний? Сотовий? Порожнистий?), Буде незначне, або незначні зміни в обличчях, що призведе до несправедливої ​​смерті. Зокрема, грані, паралельні поверхні побудови, ймовірно, будуть різними порівняно з поверхнями, розташованими під кутом.

Можливо, ви могли б впоратися з деякими з цих проблем за допомогою якоїсь подальшої обробки, але, чесно кажучи, в цей момент придбати кістки було б простіше. 3D-друк призначений для виготовлення на замовлення або прототипу об’єктів, і насправді не підходить для масового виробництва простих фігур, таких як кістки.

Навіть у виготовлених кісток є деякі недосконалості, і трохи несправедливий загибель, ймовірно, не призведе до значної зміни в геймплеї, але вам буде важко визначити, чи є недосконалості 3D-друку досить серйозними, щоб зробити штамп несправедливим, не перекочуючи його багато разів і дивлячись на його поширення. Знову ж таки, в цей момент простіше купити кубики.

При цьому, власні d20 можуть виглядати надзвичайно круто, і якщо ви збираєтеся щось надрукувати в 3D, це може також зробити його крутим ...


6
Ваш заголовок "напевно, ні" є заплутаним, оскільки в заголовку питання задається питання про те, чи будуть кістки справедливими, але тіло запитує, чи це буде несправедливо.
Девід Річербі

4
@flith Недосконалість таблиці не буде систематично віддавати перевагу одному рулону над іншим, тому рулони все одно будуть справедливими. Непередбачувані недосконалості - це те, що змушує рубати кістки випадково; Проблема з недосконалістю в кубиках полягає в тому, що вони можуть мати передбачуваний ефект, оскільки вони роблять більш імовірним висадку в одній орієнтації, ніж іншу.
IMSoP

2
У SE була ще одна тема про те, як легко перевірити справедливість кістки. Верхня відповідь полягала в тому, щоб плавати його у воді і судити. Якщо вона щоразу перестає крутитися однаковою кількістю, це нечесно, коли справедливий штамб буде довше крутитися і переставати з різними числами вгору. rpg.stackexchange.com/q/65206/4119 має більше деталей.
Mooing Duck

1
На практичній замітці: якби я збирався зробити 3D-друк штампу, щоб зробити це максимально справедливим, я, мабуть, зробив штампову форму призми (як це ) і надрукував би її таким чином, щоб один із кінців (тобто грані, на які не призначено приземлятися), є "базою" під час друку. Це, принаймні, для тих типів принтерів, з якими я знайомий, - дасть вам більше шансів на справедливу смерть, оскільки багато нерівномірності мають тенденцію до вертикального напрямку та / або з похилими гранями, і таким чином всі (важливі) обличчя впливали б однаково.
psmears

1
Схоже, всі відповіді говорять про теорію. Я не бачив реальних тестів. Тож я вирішив поставити свій реальний тест на цілеспрямовано несправедливе вмирання d6 - удари та кочення грають набагато більшу роль, ніж вага якоїсь сторони.
Олег Руденко

6

Користувальницькі 3D-друковані кістки відрізняються значно нижчою якістю, ніж кубики FLGS, які ви бачите у «стандартних» наборах для кісток, і приблизно такі ж якості штампу, як і дешеві пластикові кістки, доступні в Інтернеті. Це дещо залежить від вашого принтера, але ви можете отримати дуже рівномірні результати щодо щільності матеріалу, оскільки питання справедливості штампу обмежуються проблемами з поверхнями (наприклад, боки зазвичай не мають однакову текстуру). Ви можете це виправити за допомогою статистичного моделювання та шліфування, щоб отримати дуже хороший штамб, але це забирає назавжди і є величезним болем і абсолютно не варто цього з практичної точки зору. На мій досвід, як правило, досить швидке шліфування для отримання всіх граней приблизно однакової текстури. Ви також можете просто надрукувати матрицю, щоб лицьова поверхня та поверхня паралельно їй (якщо це не d4) були неважливими гранями, наприклад, "10" і "11" на d20-- більш плавні, вони будуть прокручуватися трохи рідше, але середній рулон буде однаковим, незалежно від того, яка кількість пар, що впливає, якщо ви будете тримати "протилежні суми, щоб померти правило розміру + 1 '. Швидке шліфування не забирає занадто довго і працює добре, хоча; це безумовно, що я б рекомендував зі свого досвіду.

Як зауважимо, головна перевага для 3D-друкуючих кісток полягає в тому, що вона доступна, тоді як в іншому випадку для придбання справді нестандартних кісток (зважених до специфікацій, незвичної кількості сторін тощо) потрібно, щоб ви робили їх вручну або викладали багато тисяч доларів . 3D-друковані кістки особливо корисні, коли ви хочете змайструвати упереджені кістки, так як ви можете легко змінити такі речі, як фізичний розмір штампу, вагу (змінивши, скільки внутрішня частина порожниста), розподіл ваги (змінивши там, де порожнисті порожнини - - відомий як «поплавці», коли ці прогалини використовуються для зміщення рулону, набагато менше, ніж зважування), і розміщення номерів, щоб приховати відмінності між вашою штампом і «справедливою» матрицею, яку ви надрукували 3d.

З мого досвіду, 3D-друковані кістки добре спрацьовують із RPG, але відчуваю трохи світла (принаймні, з моїми вихідними кодами). Я трохи використовував їх із групою, яку я створив, коли я трішечки надрукував 3d-друк, і вони, безумовно, мають деякі нішеві використання, але гарні високоякісні кістки з хорошим почуттям до них такі дешеві, що сьогодні я просто не став ' не бачите причин, щоб піти на рахунок і неприємності, коли зможете цього уникнути.


Чи є у вас веб-сайти чи магазини, які ви порекомендували для дешевих і якісніших кубиків?
Jaich

6

Я надрукував кілька кісток і кинув їх ~ по 100 разів кожен, щоб перевірити - вони були дуже далеко від справедливих. Я думаю, одна з причин полягає в тому, що внутрішнє наповнення (а значить, велика вага) орієнтується певним чином. Це може допомогти зробити суцільну заливку чи заливку, але я ще не порівняв її.


Дякуємо за тестування! Чи можу я запитати, який принтер / метод ви використовували для друку кістки та які кістки ви протестували?
Джайч

Мій принтер в основному MendelMax 2, і я був надрукований PLA, і я думаю, що насадка 0,4 мм. Я напевно спробував d6, який є шестикутним циліндром (я сподівався, що це буде справедливіше, оскільки він котиться лише по одній осі, але це не допомогло). Думаю, я спробував і деякі інші форми, але не пригадую, яку.
TextGeek

1
Використання схеми жироїдної заливки (AIUI недоступна на момент отримання цієї відповіді), ймовірно, пом'якшить проблему орієнтації заливки.
Р ..

3

Досить багато всіх померлих є несправедливими до певної міри. Якщо ви серйозно стурбовані точністю, вам потрібно буде перевірити те, що ви виробляєте, і, якщо це не задовільно, змінити дизайн передрук і повторно перевірити. Простий / грубий тест полягає у плаванні вашої матриці у дуже солоній воді та відмічайте, яке обличчя звернене вгору, неодноразово обурюючи матрицю, помічаючи верхнє обличчя. Будь-які кричущі упередження повинні виявити себе після кількох збурень. Зауважте, що цей тест виявляє лише те, що штамб має зміщення, а не на те, на яке обличчя упереджено приземлятися. Це також, ймовірно, недостатньо точне, але повинно бути досить хорошим, щоб ви могли оцінити, чи є ваші друковані штампи гіршими, ніж куплені у вашому магазині.


Я сумніваюся, що це спрацює для будь-яких штампів із поверхнями різної площі, тому будьте обережні.
Карл Віттофт

3

Я спробував зробити несправедливу смерть , поклавши 100% заливку в коннер навпроти 6, 5 і 4.

Коли ви пливете ним, він завжди поставляється з очікуваною стороною вгору. Тож із плаваючим ви дійсно можете перевірити, чи хтось намагався зробити це несправедливим.

Тести реального життя, на жаль, показали мою повну невдачу :)

Після 104 кидків середнє значення становить 3,49. Навіть менше, ніж "справедливих" 3,5!

Схоже, вага пластику занадто низька, щоб конкурувати з ударами та обертанням. Наступною спробою могло б стати щось металеве під час друку.


Одна з теорій, яку я маю, і можу перевірити, щоб спробувати підтвердити, полягає в тому, що за допомогою 3D-друку ви можете зробити загальну масу настільки низькою, що домінують інші ефекти. Наприклад, мій D12 менше 1 г (порожнистий).
Р ..

2

Ну це трохи складніше, ніж це. Зміни полягають у тому, що d20, який ви купуєте в магазині, також трохи прихильний. Зараз ми говоримо статично, це сподобається одній стороні над іншою. Оскільки різниця у розподілі ваги не є суттєвою, якщо ви друкуєте її суцільно, це не матиме значення. У користуванні ви, швидше за все, не побачите його.

Це означає, що якщо ви хочете бути впевнені в собі ... Я б використовував 3D-роздруковану модель, зробив з неї силіконову форму. Потім використовуйте Смолу, щоб зробити кубики. Тепер ви можете почати робити цілі партії кубиків так само добре, як і те, що ви отримаєте в магазині.

Моя остаточна відповідь: технічно це буде корисно, але ви цього не помітите.


Я думаю, що ваш пункт щодо розподілу ваги може бути досить важливим. Я думаю, використання більш щільної заливки або декількох верхніх і нижніх шарів може допомогти.
Tormod Haugene

Я погоджуюся, що створити форму - це найкраще, що можна зробити з 3Dprinter. Якщо ви використовуєте ABS, ви можете згладити облицювання внутрішніх граней за бажанням без розчинників після друку.
Карл Віттофт

2

Не схоже.

Створювати справжні «справедливі» кістки досить складно, навіть якщо це стосується високої толерантності. 3D-друк (рівень любителів) набагато нижча толерантність і, безумовно, буде зважена неправильно, особливо якщо заповнення є чим-небудь меншим, ніж повним. 3D-принтери професійного класу будуть кращими та точнішими, але все ж, ймовірно, будуть зважені трохи в одну сторону.

Незалежно від процесу, можна було б створити справедливі кістки, використовуючи 3D-друк як основний засіб виготовлення, а потім зважувати, врівноважувати та виконувати якусь поштову обробку, щоб навіть їх вирівняти.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.