Можливі 3D-друковані затискачі для роз'єму


9

У мене є 3D-принтер Ultimaker 2+ і мені потрібно надрукувати фрагмент, який не вписується в об'єм збірки принтера. Незважаючи на те, що він підходить, мені все одно доведеться роздрукувати його у двох частинах, тому що мені потрібно помістити деяке обладнання всередину. Я міг би використати клей, щоб зібрати його, але мені потрібно буде видалити обладнання пізніше.

Тому я намагаюся знайти кілька можливих рішень, як з'єднати / зв'язати це разом. В даний час товщина стінки становить 3 мм.

Зрізати площину

Площина для різання деталі.

Поперечний переріз, де я розділив частину

Розріз поперечного перерізу.


Не могли б ви виділити, де знаходиться розріз?
Томаш Зато - Відновіть Моніку

Я додав ще одну фігуру повної частини і вирізав площину. В іншому показано перетин розрізу.
Bjartmar

До речі, ви думали поставити обладнання всередину під час друку? Призупиніть друк, покладіть обладнання всередину, продовжуйте.
Томаш Зато - Відновити Моніку

@ TomášZato Обладнання повинно бути знімним (імовірно, не руйнує)
Шон Хуліхане

1
@TomvanderZanden Я не думаю, що це вважається дублікатом. У цій ситуації приклади, викладені у вашому посиланні, не є життєздатним варіантом повторного приєднання до великої моделі. Особливо один з такими тонкими стінками.
tbm0115

Відповіді:


1

Якщо обладнання повинно бути знімним, то не має сенсу намагатися в першу чергу зробити цільний предмет. Так виглядає у вас дві проблеми. Перший - вирішити, який найкращий спосіб розділити ваш контейнер, щоб полегшити як покласти обладнання всередину, так і вийняти його; друге - як зафіксувати два разом. Я не можу відповісти першим, оскільки ви не показали нам обладнання.

Щодо другого: на сайті stvariverse.com існує ряд планів для з'єднувачів з пружинними фіксаторами (наприклад, використовуваних з ремінцями, чохлами рюкзака тощо). Якщо у вас немає обмежень на зовнішній стороні вашого контейнера, я б просто з'єднав фіксатори на стінку контейнера (наприклад, з meshmixer).


0

Дякуємо за Вашу відповідь. Я думаю, що у мене є рішення для моєї потреби. Ось кілька цифр!

введіть тут опис зображення

введіть тут опис зображення

введіть тут опис зображення

Більше зображення кліпу!

введіть тут опис зображення

введіть тут опис зображення

введіть тут опис зображення


Права частина моделі здається досить важкою для друку. Вам, швидше за все, доведеться використовувати опорні структури. Переконатися, що замки підійдуть, буде непросто.
Михайло Z

Я додав ще три фігури кліпу (те, що я вважаю, ви вважаєте правою частиною). Це перше, що я надрукую в 3D, але я побачив, що на YouTube є відео, на якому видно набагато більше висівок, ніж на цьому.
Бьяртмар

Можливе питання - це не перекручування, а можливе спотворення геометрії. У вас можуть з’явитися кліпи, які занадто щільно або замикаються
Michael Z

Гаразд, це може статися. Але я попросив друга, який багато використовує цей принтер. Він вважає, що точність є досить хорошою, тому я спробую. Опублікуйте декілька знімків пізніше. Виробник принтерів вимагає точності до 20 мкм з найтоншою насадкою. Здогадайтесь, я скористаюся цим!
Бьяртмар
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.