Folgertech FT-5: Схоже, неправильно читає G-код


9

Нещодавно я придбав FT-5 у Folgertech і закінчив збірку близько тижня тому. Мені ще належить виконати успішний друк. Здається, що або файл неправильно нарізаний, або він, можливо, читає G-код неправильно. Він закладе перший шар периметра деталі, а потім змістить плиту збірки на кілька мм у напрямку y, видавить ще один шар периметра і потім повторить. Я спробував друкувати з SD та через USB, використовуючи Cura як програмне забезпечення для нарізки, з такими ж результатами.

  • Я вдвічі перевірив герметичність на всіх ременях і шківах
  • Y-Driver був поганий, спочатку тому я поміняв його запасними на дошці, і це вирішило питання.
  • Я пройшов весь код на прошивці Marlin V3, і все, здається, виглядає як слід.
  • MKS Gen V 1.4 w / Arduino Mega 2560
  • Я спробував використовувати Arduino 1.6.5 / 1.6.6 / 1.6.7
  • Я відкалібрував кроки XYZ / мм

Всі механічні рухи та зсуви здаються правильними. Принтер підключається до Pronterface без проблем. Він також добре розміщується з машини та USB та переміщується там, де слід під час цих процесів. Знову ж таки, здається, що проблема полягає в тому, що вона намагається інтерпретувати G-код. Я також спробував кілька файлів G-коду з різних джерел, все ще з однаковою долею.

Якщо хтось має досвід подібних питань або може запропонувати будь-яку допомогу, буде дуже вдячний. У мене немає поняття, що могло б статися!

Червоною ниткою є моя спроба надрукувати 5-градусний калібрувальний куб сьогодні вранці, приклад того, як повинен виглядати цей калібрувальний куб, видно на малюнку з білими калібрувальними кубиками.

Калібрувальний куб 5 мм Приклад калібрувального куба 5 мм


Це пахне пропущеними сходинками.
Том ван дер Занден

Я згоден. Наступною моєю спробою виправити проблему буде налаштування крокових драйверів на ці вихідні. Будь-які інші пропозиції?
T_Robbins

@T_Robbins, ти це вирішив?
Маршанкок

Я погоджуюсь, що це схоже на пропущені кроки вздовж осі спереду та назад на цьому фото. Машина - це 2-осна верхня машина козлового стилю, де інертність збоку набагато нижча, ніж інерція спереду назад. Я б запропонував перевірити параметри прискорення, які можуть бути занадто високими або можуть бути встановлені для іншої машини архітектури.
смм

Ви вирішили цю проблему? Це дійсно схоже на пропущені кроки. Будь ласка, додайте відповідь, якщо ви її виправили; ви можете прийняти відповідь через 48 годин.
0скар

Відповіді:


1

Зображення показує, що якимось кроком у напрямку Y (за умови, що ви зробили фотографію спереду), пропущено.

Пропущені кроки можуть бути спричинені занадто високими налаштуваннями для прискорення та поштовху, занадто великим тертям об ходу ходу або ременем, ходом ходу, що сприймає щось у певній точці, занадто меншим струмом через крок.

Ви можете збільшити крутний момент на кроці, збільшивши V ref вашого драйвера кроків, якщо у вас є окремі модулі драйверів кроків або регулювальний гвинт на платі контролера принтера. Крім того, зменшіть параметри прискорення та поштовху та перевірте ходова частина ходової частини на рух ковзання, від'єднавши ремінь, потім знову підключіть ремінь та перевірте на тертя шківів.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.