Чи може 3D-друк декількох копій одночасно економити час?


10

Мені цікаво - звичайно, якщо ліжко 3D-принтера досить велике - друк декількох копій одного і того самого друку міг би заощадити мені значну кількість часу на невеликій виробничій лінії, виключаючи незначні витрати, такі як час налаштування, час після обробки та ін.

введіть тут опис зображення

Наприклад, якщо мій друк на foo займає 10 годин, друк 2x копій одночасно зайняв би в 2 рази більше, лінійно збільшуючись, або це буде значно менше?


1
Це залежить. Ви друкуєте все з одного екструдера, або у вас паралельно працює кілька екструдерів?
Даво

1
І те й інше. Звір з 4-
ма

Відповіді:


6

Насправді ні. На кожне додавання знадобиться трохи більше. Потім у вас є точка провалу, де вибиваєтесь і руйнуєте всі відбитки.

Найшвидший спосіб друку декількох об'єктів - це один за одним. Насправді slic3r дозволяє зробити це саме завдяки їх функції послідовного друку .

Причина полягає в тому, що потрібно час, щоб підняти 0,5 мм, проїхати кілька ММ до наступного об'єкта, опустити 0,5 мм назад вниз .. Повторіть для внутрішніх оболонок, зовнішніх оболонок, заповнення .. все додайте часу. Це не здається великим, поки ви не зробите це 14 000 разів.

У випадку вашого прикладу це було б незначно. У більш складних або добре розташованих друкується її інша історія.

Щоб отримати додаткові швидкі швидкості, погляньте на програвання програвання PLA ...


1
Що пов'язане з цим "литтям PLA"? Як це дозволяє вам пришвидшити справи?
Том ван дер Занден

Ви можете додати до своєї відповіді, що користувач в значній мірі відповідає за перевірку того, що необхідний зазор XY для головки екструдера після надрукування декількох об'єктів встановлено належним чином. І звичайно для тих, хто не використовує slic3r, перевага друкувати все одразу полягає в тому, що ми можемо піти від налаштування і повернутися, коли все буде зроблено :-)
Карл Віттофт,

@TomvanderZanden Вони хочуть зробити купу. 3D-принт і зробити кастинг.
StarWind0

Тоді це не правильна термінологія. "Лиття втраченої PLA" позначає процес, коли відбиток PLA укладають у штукатурку, потім спалюють / розплавляють, а потім розплавлений метал виливають у порожню порожню частину. Потім форму розбивають, а металеву частину витягують. Це не допомагає зробити купу деталей, оскільки і основна частина, і форма знищені. Ідея дивитися , щоб (силіконовим) виготовлення прес - форм і лиття з смоли хороше пропозицію , хоча, але на самому справі не пов'язаний з питанням (і немає ніяких ознак того, OP дивиться на друк , що багато копій цієї частини).
Том ван дер Занден

Так, ось це була нога, а не відповідь
StarWind0

3

Так і ні. Це залежить.

Для друку FDM час друку здебільшого лінійно масштабується з кількістю об'єктів. Однак деякі принтери мають "мінімальний час шару", завдяки якому менші шари друкуються повільніше, щоб гарантувати, що кожен шар займає принаймні цей мінімальний час. Це дає друку достатньо часу для охолодження.

Оскільки модель, показана у вашому прикладі, досить мала, цілком ймовірно, що вона досягне мінімального часу шару. Це означає, що друк однієї копії триватиме рівно стільки, скільки надрукує дві копії, що триватиме рівно стільки, скільки надрукує три копії, поки ви не досягнете мінімального часу шару. На даний момент додавання більшої кількості моделей просто додасть часу на друк постійної кількості хвилин.

Якщо модель достатньо велика, щоб мінімальний час шару не був фактором, то друк об'єктів один за одним, як правило, швидше, оскільки ви економите на переміщеннях між шарами двох об'єктів (а також призводить до кращої якості друку, оскільки міжбігові ходи ходу можуть залишати після себе рядки).

Це стосується лише друку FDM. Для DLP-друку час друку для (набору) моделей залежить лише від їх загальної висоти і, отже, кількості необхідних шарів, оскільки для кожного шару потрібна однакова кількість часу, незалежно від кількості надрукованого матеріалу. Таким чином, час для 1, 2, 3, ... n моделей точно такий же.

Існує багато інших типів процесу друку, де кількість шарів набагато важливіша за кількість використовуваного матеріалу, такі як струйне сполучна, SLA та SLS ... Тут зазвичай витрачаються певні витрати часу на друкований матеріал, але Основним фактором часу друку є кількість шарів (а для SLS - кількість часу, яке потрібно для охолодження об'єму збірки після кожного друку, що є досить значним.).


3

Друк декількох деталей може заощадити ваш час.

Проблеми, на які вказували інші афіші, - це все, але один із факторів, яким нехтують, - це час, який знадобиться для очищення таблички складання та перезапуску друку. Я виявив, що для менших частин (під 1-дюймовий куб) друк декількох деталей одночасно був зручнішим і мінімально швидшим. Заощаджений час прийшов більше від того, що я міг залишити принтер на кілька годин і працювати над іншими завданнями, не маючи догляду за принтером, який чекав, поки він закінчить кожну частину. Я надрукував приблизно 100-200 частин таким чином. Я втратив одну партію, коли одна частина розслабилася і почала створювати проблеми, але я виявив, що платити за те, що можна було зробити багато інших речей.

Це зводиться до критичності вашого терміну в деталях. Якщо ви робите деталі для хихикань, і вони вам не потрібні, вони будуть зроблені негайно, я б сказав по черзі. Менший ризик виходу з ладу, менше витрачається матеріалів і час не надто критичний. Якщо ви виготовляєте деталі для дослідного зразка, який потребує тестування на місцях за кілька тижнів, тоді я б поїхав невеликими партіями з декількох деталей. Це дасть вам більше часу на роботу над іншими речами, менш випробовуваними, і ви можете час від часу завіряти, щоб підтвердити, що це нормально, як правило, не робити нічого, припускаючи, що все йде добре.


2

Частка вдосконалення виробництва залежить від розміру предметів, що друкуються, взагалі кажучи. На жаль, це досить варіабельно, щоб скласти точну відповідь.

Розглянемо один принт. Я буду використовувати свій принтер як приклад. Інші принтери можуть мати подібні послідовності. Друк починається, і ліжко повинно нагріватися до температури. Після досягнення встановленого рівня друкуюча голівка повинна також досягати температури. Ігноруючи на даний момент тривалість друку, слід вважати, що принтер повинен охолонути, щоб звільнити друк.

Якщо у вас є десять предметів для друку, ви отримуєте дев'ять разів вище зазначеного часу. Це може бути значною частиною часу виробництва.

З десяти відбитків, протилежних одній, з часом не буде великої користі. Ви можете втратити деякий час на обробку після наявності рядків між елементами.

Безпосередньо пов'язане з друком кількості - ще одне ускладнення. Якщо у вас є одна помилка друку, ви втратили цей час. Наприклад, один роздрук може зайняти 18 хвилин. Через дванадцять хвилин після друку у вас забивається сопло і потрібно припинити роботу. Це нещасна втрата.

З десятьма відбитками на ліжку, ви знаходитесь за дві години до друку і стаєте невдачі. Набагато гірші втрати часу та продуктивності праці.

Очевидно, що воліють мати належним чином повністю працюючий принтер і мати можливість працювати з впевненістю, що ці збої не з’являться.

Принтери хобі не можуть забезпечити такого рівня впевненості, але принтери промислового / комерційного класу повинні, ще більше покращуючи час продуктивності друку декількох предметів на ліжку.

Якщо у вас є ліжка з можливістю гарячого заміни, можливо, у поєднанні з можливістю попереднього нагрівання вхідного ліжка ви отримуєте час. Я не знаю достатньо комерційних принтерів, щоб припустити, що така функція існує. Мій лоток принтера прикріплений магнітами, і я міг би бути гарячим заміною, якщо б я доглядав. Ліжко почало б швидко остигати, зробивши попередньо нагріту тарілку ще більш цінною. Я просто надрукую декілька предметів і сподіваюся на краще.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.