Як визначити знос насадки


18

E3D-Online і 1) Make Magazine вже писали про потенційний пошкодженні друкувального вуглецевому волокна і світяться в темряві нитках можуть зробити , щоб сопла принтера.

Я, здається, не можу знайти те, на які підказки чи попереджувальні знаки слід звертати увагу, якщо ваша насадка спричинила значну кількість зносу. Я надрукував кілька сотень грам ниток світіння особисто і не помітив жодної зміни якості друку.

E3D говорить, що у вас може бути "непередбачуваний нерегулярний друк" із зношеною насадкою. Чи може хтось пояснити чи навести приклади того, що це насправді означає і коли необхідна заміна?

1) Посилання E3D недійсне, і вміст не може бути знайдений


1
Очевидно, коли ви помітили, що якість друку погіршується ... Не виправляйте, якщо вона не зламалася.
Том ван дер Занден

3
Дещо поза темою, але якщо ви плануєте друкувати більше подібного роду ниток, подумайте про отримання загартованої сталевої насадки : e3d-online.com/E3D-v6/Extra-Nozzles/…
Tormod Haugene

Де сказано, що сяйво в темряві викликає ті самі наслідки?
Ерік Джонсон

Це досить загальновідомі відомості. Залежить від розміру частинок, хоча деякі ГІТ є більш абразивними, ніж інші.
Райан Карлайл

3
Якщо ви хочете перевірити безпосередньо (скажімо, перед тим, як зробити великий чи важливий друк), я отримаю набір крихітних свердел (одне з багатьох джерел: amazon.com/SE-Drill-Mini-Sраз-82615MD/dp/ B0052Z9TJG ). Якщо наступний розмір більший, ніж слід, кріпиться через насадку, можливо, настав час замінити насадку. Біти також корисні загалом ...
TextGeek

Відповіді:


13

Я вважаю, що маленький експеримент, зроблений E3D - те саме посилання, яке ви надаєте - дуже добре відповідає на ваше запитання. У цій статті можна ознайомитись із кількома пунктами щодо зносу. Після друку всього 250 грам ColorFabb XT-CF20 (вуглепластикова нитка):

  • Діаметр насадки помітно збільшився
  • Внутрішні стінки отвору (отвору) демонстрували глибокі гострі гребені та канавки
  • Кінчик насадки став критично закругленим і вкороченим

Всі ці симптоми були виявлені неодноразово для стандартних латунних насадок.

Зокрема, я вважаю, що останній із цих симптомів може бути найлегшим для виявлення без точного вимірювального обладнання (та без дотримання якості друку).

Що стосується зниження якості друку, то ці симптоми можуть бути імітовані:

  • Встановити занадто великий діаметр насадки у вашому слайсері
  • Занадто високо вирівнюйте ліжко (округлий наконечник також зменшить довжину наконечника)
  • Друк з частковим засміченням, що перериває нормальний потік нитки (через канавки та гребені)

Як саме це буде виглядати на вашій друкованій частині, важко передбачити, але я б припустив, що ви можете побачити краплі, недостатню екструзію, погану адгезію шару, а також неправильну обробку поверхонь верхніх шарів.


5

Однією з речей, на яку я шукаю, є те, якщо ви витягнете друковану головку гарними способами з ліжка і видавите її. Він повинен просто вплести пластик прямо вниз. Якщо він різко згинається в одну сторону або навіть завивається назад на собі, то це є ознакою пошкодження.


0

Згідно з

внутрішній діаметр не сильно змінюється, але, як говорив @ 0scar, насадка скорочується, і в кінці ви потрапляєте до внутрішньої порожнини.

Перевірте довжину і все закінчено.


0

TL; DR Ви можете порівняти насадку з аналогічною новою насадкою, щоб шукати зношення.


Творці сопла Olsson Ruby опублікували кілька знімків зносу латунних, сталевих і загартованих сталевих насадок. З їх веб-сайту взято наступне зображення:

Знос насадок

Залежно від кількості нитки, яка друкується, значно змінюються не тільки внутрішні розміри, але і зовнішній розмір. Це добре видно на зображеннях. Порівнюючи насадку з аналогічною новою форсункою, можна дати уявлення про зношення насадки. Очікується, що задовго до того, як форсунка досягне цього стану, вам потрібно відрегулювати ліжко на відстань сопла і модифікатор потоку, ви побачите це в якості відбитків і першого шару, що прилипає до ліжка. Отже, чим більше (часто) вам потрібно повозитися, щоб друк прилягав, або друк був успішним та коректним розмірами, тим більше зміна зносу насадки.


-1

Ви можете перевірити скорочену довжину насадки, використовуючи набір вимірювальних приладів для вимірювання зазору від ліжка до насадки. https://en.wikipedia.org/wiki/Feeler_gauge


3
Зношену насадку не обов’язково вкорочувати. Крім того, це здається досить ненадійним методом, якщо ви (1) не використовували вимірювальні прилади при першому встановленні насадки і не пам’ятали точний зазор між форсункою і ліжком (2) під час використання насадки, ніколи нічого не змінювали в налаштуваннях, таких як вирівнювання ліжко (3) ліжко і насадка були / ідеально чисті при вимірюванні.
Том ван дер Занден
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.