Перетворення 3 мм нитки ABS в 1,75 мм


9

У мене є кілька кг нитки 3 мм, коли я використовую лише 1,75 мм.

Як я можу зробити 1,75 мм з нитки 3 мм?


4
Примітка. Я вважаю, що це не коштуватиме витрат / зусиль, але мені дуже цікаво побачити, які корисні пропозиції надаються.
кайн

Відповіді:


6

Теоретично виготовити нитку легко. Ви берете 3-мм готель з отвором 1,75 мм і видавлюєте 3-мм (іноді фактично 2,85 мм) нитку, дайте їй охолонути, а потім намотайте її.

Насправді існує багато підводних каменів для створення ниток - якщо тиск не рівний, отвір не ідеальне, температура нерівномірна, ви можете закінчитись овальною ниткою, ниткою з бульбашками або ще гірше. Якщо у вас надмірна температура, ви можете пошкодити нитку, і вона може виглядати добре, але не плавиться правильно при використанні. Якщо ви намотаєте її занадто швидко, ви можете її розріджувати більше, ніж передбачуваний діаметр, або занадто повільно, і ви можете її загустити. Багато готелів використовують степери, що може призвести до пульсацій в нитці, тож ви можете в кінцевому підсумку створити майже власну машину розжарювання.

Вирішувати всі ці проблеми, мабуть, не варто просто продавати або роздавати нитку тому, хто може її використовувати, і купувати потрібний розмір для вашої машини.

Якщо ви все ще зацікавлені, ви можете також пройти весь шлях і створити повний екструдер нитки, який приймає сировинну пластикову сировину (як правило, гранули), а також вашу нитку, і перетворите її таким чином, а потім продовжуйте використовувати її для створення свого власна нитка.


2
Ваша «теорія» неправильна, розмір отвору, через який ви просуває пластик, лише незначно впливає на його розмір. Зазвичай він трохи набухне і стане більшим, ніж отвір, через який він був видавлений, але, натягнувши пластик, ви можете його розтягнути.
Том ван дер Занден

@TomvanderZanden Ось чому я намагався зробити різницю між "теорією" та "реальністю" чітко очевидною. Розмір штампу впливає на діаметр нитки, але, як зазначено, є багато факторів, і вам доведеться внести корективи, щоб зробити гарну нитку при заданому діаметрі.
Адам Девіс

3

Ви можете побудувати машину, яка має насадку з вхідним отвором 3 мм і вихідним отвором 1,75 мм, грунтуючись на деяких конструкціях машин для виготовлення ниток. Або ви могли просто нарізати нитки на маленькі персики і використовувати їх замість грануляту в оригінальних машинах для виготовлення ниток.

Є кілька відкритих конструкцій для таких машин, які ви можете побудувати , або ви можете придбати такий, як Filabot .

Однак, як зазначає кайн , це навряд чи варто коштувати / витратити зусилля. Найкращий варіант для вас - спробувати продати 3-міліметрову нитку тому, хто має для цього користь, взяти гроші та придбати замість них 1,75 мм нитки.


3

Найкращий варіант - знайти когось, хто потребує 3 мм нитки, і торгувати ним для цього (або в обмін на нитки 1,75 мм, або в обмін на законний платіжний засіб, з яким можна придбати згадану нитку).

Наступним найкращим варіантом буде нарізати його невеликими шматочками і подати в систему екструзії нитки, наприклад філаструдер .


Саме так. Продайте його, обміняйте його, або я навіть зв’язався зі своїм провайдером із США та просто обміняв його. Якщо ви купуєте, якщо ви перебуваєте у фізичному місці або маєте більше безпосереднього контакту з провайдером, вони можуть бути готові обміняти це на невеликі або без витрат.
Чейз Кромвель
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.