Свердління 3D-друкованого пластику


17

Мені потрібно виконати деяку післяобробку моїх 3D-друкованих моделей, що включає додавання деяких отворів. Для кожного з PLA, ABS, PETG та інших матеріалів для 3D-друку:

Якими способами буріння отвору в моделі, виготовленої з такого матеріалу, як, на відміну від свердління деревини? Чи варто придбати спеціальні «бурові пластикові пластини», які коштують тонн грошей, або я можу використовувати звичайні свердла високої швидкості? Чи є в цих пластмасах зерно, на яке вони будуть розщеплюватися при бурінні, і якщо так, то які способи уникнути такого розщеплення? Чи більш високі швидкості краще, чи менша швидкість, або я повинен використовувати лише утримуваний біт біт?

Чи деякі матеріали для 3D-друку легше просвердлити, ніж інші?

Які ще методи працюють для створення отвору в різних видах пластмаси?


У його нинішньому вигляді це питання може бути занадто широким. (На даний момент написання цього документа він має кілька близьких голосів). Однак я вважаю, що питання корисне. Можливо, нам слід розділити це на питання щодо буріння в окремих матеріалах. Я думаю, що канонічне питання щодо буріння 3D-друкованого пластику було б корисним.
SL Barth - Відновіть Моніку

Відповіді:


13

Доводиться вибирати це з шляху ... Чи можете ви просто надрукувати отвір у деталі замість свердління? Це, як правило, найкраще, коли це можливо.

Якщо вам потрібно просвердлити, ви неодмінно захочете роздрукувати низькорозмірний отвір, а потім розмотати його свердлом. Це одночасно забезпечує вирівнювання свердла і додає додаткового пластику в районі, який ви будете слабшати. Якщо ви не знаєте, куди потрібно заздалегідь пройти свердловину, заповніть модель шестигранним малюнком крихітних отворів у загальній області майбутнього буріння. Це простий спосіб зміцнити область більш пластикою, не роблячи всю деталь міцною. (Використання розрізу, який дозволяє локалізувати параметри друку, також працюватиме.)

Отвір слід вирівняти більш-менш вертикально або "поперек зерна" (+/- 45 градусів, вирівняне з віссю Z), щоб забезпечити приємні міцні обручі з пластику навколо отвору, щоб він не розколювався. Свердління на надруковану частину (особливо PLA) з боку / паралельно площині XY велика ймовірність її розбиття. Спочатку це може бути навіть нормально, але пізніше тріскається під навантаженням або через повзучість.

Звичайні свердла по дереву працюють нормально, але вам потрібно йти повільно і брати грибки, залишаючи пластиковому часу охолонути, щоб він не плавився і не прилипав до шматочка. (Охолоджуюча рідина - це варіант.) Використовуйте пробний отвір, пілот-пілот або ступінчасту дриль для видалення менше пластику за прохід. Справді гострий біт виступить суттєво краще, ніж тупий біт.

Покладіть за пластикову частину щось жорстке і просверливаемое, як дерево, щоб уникнути поломки та забиття, коли ви пробиваєтесь протилежною стороною.


8

Я б не рекомендував свердлити отвір у 3D-друкованій частині в традиційному сенсі, як, наприклад, з деревом. Натомість я просто перепрошивав би 3D-надруковану частину.

Я зробив це зовсім небагато, де я надрукую свої отвори трохи меншим, ніж номінальний розмір, і використовую стандартне твердосплавне свердло, щоб розмотати отвір.

Що слід врахувати:

  • Друк отворів, менших від номінальних, гарантує, що ваш отвір не буде надруковано більше номінального
  • Друк з більш високою оболонкою забезпечить можливість видалення матеріалу, не піддаючи заливку

Зауважте, що свердління безпосередньо в (або через) ділянку заливки деталі може призвести до розтріскування деталі пізніше, залежно від функціональності отвору. Загалом, надрукований отвір (навіть якщо він перекручений) буде значно сильніше, ніж просвердлений через зону заповнення.


1
Це саме те, що я робив у незліченних частинах, і у мене ніколи не було проблем. Зазвичай я скорочую діаметр на мм або близько того і переконуюсь, що я роблю багато периметрів. Я не хотів би просвердлювати заливки ... що може стати брудною.
Кевін Морз

6

На додаток до вже хороших відповідей, я хотів би додати: Використовуйте гострий свердло і не йдіть занадто швидко. Похмурі свердла і швидке обертання швидше нагрівають пластик (особливо PLA) до того моменту, коли він знову стає м'яким, і тоді ви зазвичай переживаєте проблеми, тому що замість чистого круглого розрізу матеріал почне вигинатися і рвати. І якщо ви дозволите йому охолонути навколо свердла - ну, я зруйнував таким чином різьбовий кран ...


1
Дійсно хороший пункт про різкість! Кожен, хто знайомий з різанням пластику традиційним виготовленням, знайомий з цим питанням, але чимало любителів не є. +1
tbm0115

Дивна частина полягає в тому, що я мав набагато більше успіхів у бурінні при високих температурах, ніж низьких. Високі температури пом’якшують матеріал, дозволяючи свердлити частини пластикових ліній, не розриваючи конструкцію. Це також шви для зміцнення області навколо отвору.
Езра

3

Свердління дійсно можливе, але, як зазначено в попередніх відповідях, бажано робити це уздовж вертикалі від друкарського шару для досягнення максимальної міцності, і, якщо можливо, використовувати низькорозмірний отвір як вихідну точку / напрямну. Буріння по горизонталі може призвести до того, що шари будуть відокремлюватися, але якщо ви стискаєте в напрямку z, ви, швидше за все, досягнете успіху. Ймовірно, почне розтріскуватися, якщо застосувати навіть відносно невеликий крутний момент (достатньо одного шару з поганою адгезією, щоб зробити його напрочуд слабким). Якщо вам все-таки потрібно застосувати крутний момент з горизонталі, розгляньте можливість зміцнення конструкції в напрямку z або розділення друку та склеювання / сплавлення шматочків разом, щоб отримати певну силу в обох напрямках. Два отвори гідної міцності (один вздовж вертикалі і один вздовж горизонталі) також можна досягти, додавши вертикальні отвори і скріпити шари разом. Під час буріння стежте за тим, щоб не застосовувати занадто велику силу і стежте, щоб надлишок не застряг у свердлі. Будь-яка дриль повинна працювати, але я вважаю, що деревина має дещо більшу схильність робити варення.


3

Основна відмінність буріння пластику, що друкується FDM, і деревини полягає в тому, що пластикова деталь не є твердою весь шлях, і що пластик буде плавитися або згоряти при набагато нижчих температурах, ніж дерево.

Якщо перед друком ви знаєте, що збираєтеся просвердлити деталь або, можливо, вам доведеться змінити конструкцію деталі таким чином, щоб у місці розташування свердла було достатньо внутрішнього підкріплення та матеріалу. . Так, як я це робив у минулому, прокладаємо наскрізний отвір по всій деталі і трохи занижуємо отвір. Потім я також збільшую кількість оболонок на деталі, так що нитки матимуть зайвий матеріал, який потрібно закусити.

Якщо ви знаєте, що вам знадобиться отвір у деталі, але не знаєте, де тоді я б запропонував використовувати максимально високий рівень заливки на відбитку, щоб ваша деталь була максимально наближена до твердої пластики. Або якщо є декілька областей, які, на вашу думку, можуть бути розбудовані, ви можете побудувати власну внутрішню структуру, але це може зайняти багато часу.

Якщо ви не знали, що вашу деталь потрібно буде свердлити І ви друкуєте з мінімальним заливкою, то будьте дуже обережні щодо буріння і використовуйте лише мінімальний тиск, щоб прорізати верхній шар, щоб уникнути роздрібнення деталі. Потім після того, як деталь буде просвердлена на всьому протязі, слід розглянути можливість заповнення деталі епоксидною ділянкою для посилення місця розташування отворів (якщо це необхідно).

Найкращий сценарій справи - це те, щоб знати, де і наскільки вам потрібна отвір перед друком. Звичайно, хоча характеристики змінюються щодня.

Щодо тепла, що утворюється в процесі буріння, у мене не було особливих проблем з його розсіюванням. Мій "метод" свердління друкованої деталі (технічно розмотування) полягає в тому, що після вирівнювання отвору моїм буровим пресом я натискаю на різання свердла лише міліметр за один раз, потім втягується, зачекайте кілька секунд, потім повторіть, поки всю дорогу. Мало часу, але моє міркування полягає в тому, щоб мінімізувати горіння та перегрівання отвору через тертя різання.

Чесно кажучи, я думаю, що мій підхід до буріння є надмірним. Але кожен раз, коли мені це потрібно було робити, це було пов’язано з помилкою в моделюванні. Я не мав часу передруковуватись і був під час кризису. Тому мій крок після публікації не мав можливості вийти з ладу, тому я був особливо обережним. Незалежно від того, чи було це надмірно чи ні, це точно спрацювало, і завжди краще бути трохи обережнішим, ніж пізно.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.