Нитка екструдується під кутом


18

На одній із форсунок на моєму принтері нитка виходить під кутом 45 градусів. Здається, це спричиняє проблеми з адгезією до ліжка та загальною якістю.

  • Що спричинило цю проблему?
  • Як це виправити?
  • Як я запобігаю цьому в майбутньому?

Коли ви говорите екструдер, ви маєте на увазі насадку?
Тормод Гоген

Я це виправив.
Ерік Джонсон

1
@TextGeek, я вважаю, Ерік мав на увазі правопис, а не питання. ;)
Tormod Haugene

@EricJohnson Чи вирішено це питання для вас, чи ви все ще шукаєте відповідь?
tbm0115

Так, я використовував тонку дріт для очищення насадки. Я також зробив серію потягів, щоб видалити сміття вище в екструдері.
Ерік Джонсон

Відповіді:


7

В мене особисто це траплялося, коли в соплі був незначний засмічення.

Мої перші кроки, щоб виправити це:

  1. Переконайтесь, що зовнішність вашої насадки чиста. У мене були шматочки пластикової тяги на екструзійній нитці і змінив її напрямок.
  2. Спроба "холодної тяги" або " атомної тяги ". На моєму реплікаторі 2 я це роблю, видаляючи мотор екструдера, нагріваючи гарячий кінець, вручну проштовхуючи довжину нитки через насадку, даючи їй трохи охолонути і витягуючи нитку (і, сподіваємось, засмічення) з насадки.

Також переконайтеся, що ви змінюєте нитки найчистішим можливим способом. Як запропоновано, можна використовувати холодний потяг: 3dprinting.stackexchange.com/questions/233/…
kamuro

6

Якщо ви видавлюєте в повітря, насправді цілком нормально нитка виходити в, здавалося б, випадкових напрямках. Це не повинно спричиняти проблем, тому що нитка завжди повинна потрапляти на ложе / шар внизу (або під час мостування, розтягування). Те, як нитка виходить у вільне повітря, не відображає, як вона поводиться під час друку.

Якщо у вас виникають проблеми, можливо, насадка забита невеликим шматочком сміття (або, навряд чи), насадка фактично пошкоджена. Ви можете зробити небагато, щоб запобігти тому, щоб використовувати високоякісну нитку і бути обережним, щоб не пошкодити насадку.


Ти побив мене до цього! :)
Tormod Haugene

1

У вас, швидше за все, у вашому готелі є часткова закупорка (сторона, яка забита, - це кут, до якої відгинається нитка екструдування) або маєте якийсь пластик, який-небудь застряг на поверхні сопла, до якого майже стирчить екструзійний пластик, як дві краплі води, що зливаються в одну .

Якщо його останнє, очистіть готель. Простіше зняти пластик з нього, поки він гарячий і м'який, але не спалюй себе.

Якщо це засмічення, це складніше. По-перше, ви можете переконатися, чи справді це засмічення, чи не видавте в повітря і виміряйте дріт за допомогою суппорта. Якщо він тонший, ніж повинен бути, і ваші налаштування нарізки добре, то його засмічення.

Способи позбавлення від засмічення:

1) Замініть насадку новою.

2) Розбийте засмічення гострим дротом.

3) Зніміть готель і очистіть насадку ацетоном ("ванна з ацетоном").

4) Видуйте пальник на знятій насадці. Небезпечно щось робити, але це працює. Якщо ви не впевнені в собі чи досвідчені, а попередні два рішення не допомагають, перейдіть до варіанту 1.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.