Друк на шоколаді


20

Я бачив безліч принтерів, які друкують шоколад за допомогою шприца з розплавленим шоколадом. Але, навіть крутіше, чи можна було б надрукувати шоколад, використовуючи якусь систему подачі для безперервного друку на шоколаді, настільки великі предмети та тривалий час, що не лише тривалий вміст одного шприца з розплавленим шоколадом?

Що слід врахувати, IMO:

  • Як тримати шоколад досить довго в розплавленому, в'язкому стані, достатньому для друку?
  • Шоколад потребує загартовувальної температури, а значить, він повинен бути близько 32-37 градусів Цельсія, інакше він не світить, але набуває тьмяний вигляд (або через деякий час стає білим).
  • Шоколад - це їжа, тому вам потрібне обладнання для зберігання їжі у всій ланцюжку, яка контактує з шоколадом.

Може бути перистальтичний насос, який продовжує перекачувати розплавлений шоколад до екструдера, який може бути клапаном, який можна відкрити / закрити від G-коду?


1
У деяких випадках вам краще надрукувати двосторонній негатив (форму) з безпечного для їжі PLA та вилити розплавлений шоколад із отвору, який ви створили у своєму редакторі. Я думаю, що існують сценарії / інструменти для створення форм. Зазвичай вони використовуються для виготовлення форм для свічок або мила, але вони можуть бути прийняті для холоклату. Ця цвіль не буде занадто багаторазовою, оскільки крихітні шматочки можуть потрапити між шарами і загнивати. Але ви можете використовувати його, щоб зробити групу холокати фігур за день або близько того. Навпаки, якщо ваш друк займає 10 годин, шприц надрукований може не працювати, оскільки він може зіпсуватися під час друку.
Лев Ервін

продовження: стінки форми, можливо, потрібно буде покрити якимсь безпечним для харчових продуктів матеріалом, щоб запобігти прилипанню холоколяту
Лев Ервін

Привіт @Dimitri Modderman, я помітив, що ваше питання вже деякий час виникає. Чи змогла вирішити ваше запитання будь-яка з наведених нижче відповідей? Якщо так, то ви не хочете прийняти відповідну відповідь. Якщо ні, то чого не вистачає, щоб ми могли допомогти вам далі? Крім того, якщо ви зрозуміли це самостійно, ви завжди можете відповісти і прийняти власне рішення. Дякую.
StarWind0

Я голосую, щоб закрити це питання поза темою, оскільки це рекомендаційне питання.
Триш

Відповіді:


11

Оновлення: Я знайшов приємну статтю про друк на шоколаді: https://all3dp.com/2/chocolate-3d-printer-all-you-need-to-know/


Ви шукаєте шоколадний екструдер. Я не знайшов жодного, який би відповідав усім вашим вимогам. Ви повинні адаптувати кожне рішення.

Рідкий екструдер пасти Zmorph3d

Відповідно до відео на сторінці ви вставляєте шоколад у рідкій формі. Це можна було б вирішити з нагрітим контейнером для шоколаду.

Екструдери на основі шприца

Можна використовувати шприц на 2 літри . А якщо цього недостатньо, ви можете заправити під час друку.

Перетворити екструдер гранул

Друк з шоколадних гранул простіше, ніж друк із пластикових гранул. Тому якщо ви використовуєте харчові запчастини для створення такого екструдера, то це корисно для вас.

Охолодження

Магазин

від Open-Electronics


+1 для надання конкретних посилань. Чи можу я взяти вибірку результатів?
TextGeek

Чудова відповідь. Один коментар, я зробив би це трохи менш залежним від посилань. Отже, коли в майбутньому і значна частина цих посилань більше не працює, відповідь все одно працює. IE розміщує імена разом із посиланнями.
StarWind0

0

Я би роздивився, що зробив Герши для цього принтера для шоколаду в поєднанні з 3ds. Ось найсучасніший 3D друк шоколаду .. The CocoJett

Тим не менш, про їх танкову систему мало сказано.

Наскільки актуальним є питання про себе. Немає чого полегшити великий басейн безперервного шоколаду. Було б досить легко побудувати щось, що перемішувало шоколад і насос, який його подає. Тоді ми говоримо про неабияку кількість нових технологій. Можна було зрозуміти, як відобразити екструзію E на насос, який би поповнив витрачені витрати.

Цей розділ лише трохи міркувань .. Цікаво. Мені здається, що шлях до друку XL coco був би порошком. Зв’яжіть його їстівним клеєм (може бути гаряча цукрова вода?). Нехай принтер охолоджується. Або просто мати просту систему, яка може змінити шприци коко. Останнє ви можете просто призупинити, змінюючи шприци.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.