Чи шкодить нитка деревини насадкою принтера?


16

Нещодавно я з’ясував, що вуглецеве волокно і світіння в темряві PLA можуть пошкодити насадку принтера, тепер я підозрюю всі "екзотичні" нитки.

Отже, чи завдає шкіра деревна нитка пошкодження насадки? (при нормальному використанні, або принаймні те, що хтось, хто раніше використовував лише PLA / ABS, вважатиме нормальним використання)

Давайте припустимо, що латунна насадка нормальної якості - не якісь дешеві речі, які навіть не стали в потрібному розмірі, а не якась премійна переосмислена насадка - і розумна якість нитки.

Відповіді:


6

Деревна нитка має таку ж дію на насадку, що і PLA, тому ні, вона не повинна. Адже це лише деякі стружки з деревини, змішані з PLA.

Такі матеріали як вуглецеве волокно та нержавіюча сталь абразивні і зносять латунну насадку. У цьому випадку ви хочете загартовану сталеву насадку.


7

Якщо ви раніше не відвідували їхній сайт, слід ознайомитися з форумами на 3DHubs. Існує багато способів роботи. Швидкий пошук Google дає це посилання на подібне питання.

Головне, що слід зазначити, що в усіх технічних умовах будь-який матеріал, який ви проходите через насадку, може спричинити певний знос вашої насадки. Наскільки швидко залежить матеріал або склад.

Відповідь на вищезазначене питання стосується його наждачного паперу. Якщо у вас наждачний папір, зроблений з металу (тобто з нержавіючої сталі), він подряпає вашу шкіру досить легко. Якщо у вас є наждачний папір, зроблений з кори дерева (тобто, листового дерева), він, ймовірно, не подряпає вашу шкіру як поганий, але все одно подряпини. А для пуп і хихикань, скажімо, у вас наждачний папір, зроблений з плати; це займе певний час, але ви, зрештою, зможете зробити шкіру сирою, якщо досить довго потирати пластик об руку.

Зазвичай рекомендується використовувати одну насадку для кожного типу матеріалу, щоб уникнути перехресного забруднення матеріалів у друку. Маючи на увазі цю ідею, якщо ви використовуєте багато типів матеріалів, ви також можете мінімізувати несправні відбитки через засмічення та інші проблеми "пошкодженої насадки".


6

Я ще не користувався таким волокном (поки що), тож це здобутий досвід, а не досвід. Якщо припустити, ви маєте на увазі вид, у який вбудовані справжні крихітні шматочки деревини, він не повинен погано носити латунну насадку, оскільки насадка значно твердіша, ніж деревина. Вуглецеве волокно або сталь, вбудовані в нитку, набагато складніше, тому, як слід очікувати, надягати насадку набагато більше.

Однак, нитка на основі деревини все одно буде носити насадку повільно - навіть загартований сталевий свердло стає тьмяним з використанням, навіть якщо ви тільки ріжете його деревиною.


Потім знову, так буде нормальна пластика за цією логікою.
Даніель М.

-1 для здогадок замість особистого досвіду чи посилання на надійне джерело. Якщо ви зможете знайти кілька посилань на підтвердження вашої відповіді (крім тих, які передбачені іншими відповідями), я з радістю переключу її на +1.
Мартін Керні
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.