Ліжко з розбитим принтом


9

У мене є робот 3D. Однак деякий час друкарський шар був розламаний, і тепер у нього довга тріщина розрізається навпіл. Ліжко все ще працює, оскільки воно тримається разом, гвинтами, що притримують ліжко до доріжок. Тож я хочу продовжувати його використовувати, оскільки він все ще досить хороший, нагрівальний елемент працює чудово, а заміна ліжка - 80 доларів, і я не впевнений, що продана на веб-сайті RoBo 3D буде сумісна з моїм принтером, як я не має R1, але версія до цього.

Моє потріскане ліжко, з тріщиною, що проходить прямо через центр

Отже, моє запитання: як я можу найкраще вирівняти два фрагменти скла, щоб забезпечити якомога більш рівну поверхню друку, і два, як найкраще утримати ці дві деталі на місці, або якщо найкраще інвестувати в нове друкарське ложе ?

EDIT: Ось зображення нагрівального елемента, а також пояснення ситуації з його кріпленнямНагрівальний елемент, прикріплений до нижньої сторони скляної підкладки

EDIT: Команда RoBo 3D сказала, що мені просто потрібно модернізувати свою вісь y об'єктом на речі, а потім придбати їхню нову плиту складання. Тож я збираюся поекспериментувати із заміною скла, і якщо це не вдасться, то я піду разом із їхньою пропозицією та придбаю оновлення. Дякуємо всім за допомогу.


1
Привіт, Арден. Чи скління прилипає до нагрітого ліжка якось, чи ви могли б потенційно замінити розбите скло, не замінивши нагріте ліжко?
Tormod Haugene

1
Здається, що на цій моделі нагрівальний елемент є частиною якогось клею, який кріпиться прямо до скляного друкарського шару. Є ймовірність, що я можу його зняти, але не шанс, який я хочу взяти
Арден Расмуссен

Відповіді:


4

Трохи чіп добре, але я не надрукував би з такою великою тріщиною. Однак це не означає, що потрібно витратити 80 доларів на новий аркуш скла.

Варіант №1 - Якщо ви хочете боросилікатне скло, ви можете отримати аркуш або від McMaster (близько 40 доларів + доставка за шматок розміром 10 "x10", менший за менший), або від місцевого виробника скла (ціна значно варіюється, тому ви слід перевірити це також, якщо ви хочете пройти цей маршрут). Тим НЕ менше, ви не зможете просвердлити отвори (загартоване скло буде розірвати вас просвердлити отвір). Боросилікатне скло має перевагу в тому, що воно є надзвичайно жаростійким, тому воно не зламається від термічного розширення. Якщо ви йдете цим маршрутом, вам слід підібрати кілька затискачів для в'язки, щоб прикріпити простирадло до обігрітого ліжка.

Варіант №22 - Ви можете отримати скло для рами для малюнків у магазині обладнання. Це дуже дешево (у мене було 3 долари або щось із мінімумів), і вони часто скоротять його до точного розміру. Ви можете це пробурити, але ви повинні бути надзвичайно обережними. Іноді магазин технічного обладнання може пробурити для вас отвори в аркуші. Якщо ви не хочете свердлити, декілька скріпок для палітурки також спрацюють.

Лише зауваження, якщо ви використовуєте скріпки для в’язки: можливо, вам знадобиться (залежно від того, як встановлено ваш hbp), склянку, трохи меншу, щоб будь-які гвинти для вирівнювання ліжка мали місце. Якщо ви збираєтесь зі склом для рамки для фотографій, вам слід переконатися, що скло буде повністю в нагрітій частині, щоб не було градієнта тепла (саме так скло тріскається / розбивається).


4

Заміна ліжка - найбезпечніший варіант, особливо якщо у вас є ліжко з підігрівом. Тріщини і сколи у склі створюють нерівну поверхню для ваших відбитків і можуть стати небезпекою для безпеки; крім того, хоча боросилікатне скло дуже стійке до термічного удару, воно може продовжувати тріскатися або руйнуватися, коли зазнавати швидких / нерівномірних перепадів температури після пошкодження. Боросилікатне скло має тенденцію до розбиття великими шматками, а не до руйнування (оснащення замість осколка), але це все-таки небезпека для безпеки.

Здається, у вас є версія Kickstarter Robo3D R1; На теперішньому скляному ложі на Robo3D використовуються магніти, щоб утримувати ліжко на місці, тому вам, мабуть, потрібно буде замінити поручні осі Y разом з ліжком. Я б зв’язався зі службою підтримки Robo3D, щоб побачити, які варіанти у вас є для оновлення ліжка та рейок через них.

Крім Robo3D, у вас є кілька варіантів: - Якщо ви плануєте продовжувати користуватися ліжком, стрічка Kapton - це ефективне поверхневе застосування для загального друку. Він дуже тонкий, але забезпечує ефективну поверхню для прилягання до ABS & PLA, працює з підігріваються ліжками і сумісний з вторинними елементами прикріплення (блакитна маскувальна стрічка, клей ПВА, суспензія ABS тощо). Каптонну стрічку можна пошкодити після декількох відбитків, тому плануйте мати під рукою кілька аркушів. - Ви можете замінити своє діюче боросилікатне скло на новий аркуш боросилікатного скла з вторинного джерела - алюмінієві пластини є ефективною заміною - листи Lexan також роблять ефективну заміну, але я б не рекомендував застосовувати на них тепло.


Дякую за пропозицію, чекаю їх відповіді на запит на заміну деталі. І якщо це не допоможе, я перегляну стрічку Каптона.
Арден Расмуссен

НП. Також слід подумати над тим, щоб додати нагрівальний елемент шматочок пробки, це допоможе утеплити котушку та покращити обігрів ліжка.
Droid_JSmith

3

ІМХО найкраще скористатися якоюсь стрічкою. У мене немає досвіду роботи з robo3dprinter, але я використовую скло з ПЕТ-стрічкою протягом останніх 4 років.

Я бачив хлопців, які використовують стрічку Kapton. Ніколи не пробував.

Основним недоліком цього рішення є збільшення товщини ліжка, я не впевнений, чи зможете ви повозитися кінцевим стопором рівня Z, якщо це не буде проблемою.

Інше рішення, яке ви можете спробувати, - замінити ліжко шматочком скла, а потім нанести ПЕТ-стрічку або будь-який інший вид, я також не впевнений, чи зможете ви замінити поверхню для друку ліжка не.

Використовуючи скло та ПЕТ-стрічку, вам потрібно отримати поверхню ПЕТ-стрічки шорсткою за допомогою наждачного паперу, і вам, можливо, доведеться застосовувати так званий ацетоновий сік, щоб переконатися, що ваші відбитки ABS прилипнуть до ліжка.

Ацетоновий сік - це в основному ацетон з розведеним шматочком натурального ABS пластику, це створило липкий шар на вашому ліжку, який допомагає утримувати відбитки на ліжку під час друку.


Це було рішення, яким я користувався в минулому, але хотів усунути необхідну ціну на придбання нової стрічки. Якщо я не зможу знайти рішення для скляного ліжка, то саме до цього я повернусь до використання. І я в змозі регулювати кінцеву зупинку рівня Z. Дякую за пропозиції різних видів стрічки. Я використовую блакитну стрічку художників, і іноді вона є досить здоровою.
Арден Расмуссен

@ArdenRasmussen Я бачу. Чесно кажучи, я насправді не так, що ви можете як-небудь виправити розбите скло. Ви краще підготуйтеся до заміни його або на оригінальний, або просто один, вирізаний із сусіднього виробника скла. Чи дозволяє вашій машині принаймні розміщувати свій друк там, де вам завгодно? Або вам належить друкувати з середини? Ви намагалися застосувати гарантію щодо цього питання?
Томаш Сикора

1

Якщо ваша нагрівальна ложа сама є алюмінієм / міддю / іншим металом: дістаньте скляний виріз і замініть його. Поточний, мабуть, прикріплений до утеплювача клейовим клеєм. Якщо це клей на основі цианокрилату, його можна видалити, протираючи ацетоном. Якщо силіконовий тип, він відірветься якоюсь силою. Не хвилюйтесь, алюміній ви не пошкодите. Нагрівальний елемент знаходиться або всередині алюмінію, або під ним. Якщо це не alumunum, це, швидше за все, плата з платою. Тоді я б не пропонував використовувати ацетон чи якийсь «антиклей», а просто спробував би прикласти трохи зусиль і побачити, чи трохи рухається скло. Якщо ні, не турбуйте, нагрівальні шафи PCB можуть також зламатися. Тоді я б просто запропонував нанести трохи епоксидного покриття для покриття отворів навколо тріщин і збереження окулярів рівномірними.

Також щодо замінних окулярів: окуляри для рамки для фотографій коштують дуже дешево. McMaster продає кілька високоякісних підшипників і стержнів, але на скло немає сенсу витрачати гроші. 5 доларів є типовими для боросилікатного скла такого розміру, якщо ви знаходитесь в США (я це не так), я думаю, що ваше місцеве домашнє депо буде вирізати його безкоштовно і для вас.


1

Я погоджуюсь з кількома іншими, що найкраще ставити заміну склянки повністю. Але незважаючи на це, ви можете спробувати щось на кшталт Loctite "Скляний клей", який по суті є шаленим клеєм для скла. Не забудьте добре вирівняти і затиснути під час сушіння, інакше ви все одно будете постійно не прямо. Ви хочете, щоб вона була затиснута на дуже рівну поверхню і затиснута, розсуваючи зламані краї разом. Але я думаю, що я би просто замінив це.


1
Якщо це на основі ціанокрилату, завжди можна видалити клей ацетоном, якщо він закінчиться нерівномірно.
Лев Ервін
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.