Як налаштувати Cura для запуску зонда Z перед нагріванням


12

Я використовую Cura як програмне забезпечення для нарізки / друку, і я тільки почав використовувати поверхню друку BuildTak.

Пошкоджується BuildTak при натисканні на нього гарячої насадки, і функція автовирівнювання мого принтера (Robo3D R1 +) працює при натисканні насадки на поверхню збірки.

Чи є спосіб налаштувати Cura так, щоб він запускав спочатку Z-зонд, а потім нагрівав насадку?

У моєму першому аркуші BuildTak вже є 10 невеликих отворів (у положенні наведення та у 9 дотикових точках вирівнювання)

Відповіді:


9

У Cura (та Slic3r) ви можете на 100% настроїти те, що робить принтер перед друком вашої фактичної моделі за допомогою спеціального початкового / кінцевого g-коду .

Якщо ви перейдете до пункту Start/End-GCode tab in Cura, а потім виберіть start.gcode, ви зможете побачити, які операції виконуються до початку кожного друку. Рядки з префіксом - ;це коментарі і жодним чином не впливають на друк.

В основному ми хочемо вручну сказати принтеру зробити автоматичне вирівнювання перед нагріванням сопла, відредагувавши g-код у start.gcode.

G-код, згенерований за замовчуванням start.gcode:

Якщо ви спробуєте нарізати якусь модель з кодом за замовчуванням start.gcode, який ви знайдете , ви отримаєте щось на зразок наступного (залежно від принтера):

; CURA AUTOMATICALLY INSERTS THESE TEMPERATURE CODES

M190 S70.000000 ; Set bed temperature to 70 degrees
M109 S210.000000 ; Set nozzle temperature to 210 degrees


; THESE ARE THE CODES FROM START.GCODE (for a ROBO 3D R1) 

G28     ;move printer to endstops (the home position)
G92 E0    ;zero the extruded filament length
M565 Z-1   ;set z-probe offset
G1 Z5 F5000 ;move the printer 5mm above the bed
G29     ;run auto-leveling


; THE ACTUAL MODEL BEGINS HERE

;Layer count: 168
;LAYER:0
.
.

Аналіз виводу g-коду

У верхній частині цього фрагмента коду ми бачимо, що Cura автоматично вставляє g-код для нагрівання ліжка та насадки до відповідних температур за допомогою g-кодів M190 та M109 . Це означає, що принтер завжди буде нагрівати насадку перед тим, як прочитати налаштування start.gcode, які ми встановили. Однак, якщо ми вручну замінимо код M109start.gcode , M109 вгорі автоматично зникне з генерованого виводу g-коду! (Дякую, @TomvanderZanden!)

Тому ми могли використовувати команду автоматичного вирівнювання G29 перед тим, як вручну встановити температуру сопла за допомогою M109 ; конкретно, ми хочемо додати M109 S{print_temperature}, що читає Basic -> Print Temperatureнабір у Cura, і замінити {print_temperature}його автоматично.

Маніпуляція start.gcode:

Для того, щоб відкласти обігрів готелю до зондування, start.gcodeможе бути щось на кшталт:

G28     ;move printer to endstops (the home position)
G92 E0    ;zero the extruded filament length
M565 Z-1   ;set z-probe offset   <-----  ( YOU HAVE TO ADJUST THIS, READ BELOW)
G1 Z5 F5000 ;move the printer 5mm above the bed
G29     ;run auto-leveling
M109 S{print_temperature}  ;set nozzle temperature, and wait for it heat up

І ось про це! Потім ви можете використовувати ці коди у своєму start.gcode. Однак вам, ймовірно, доведеться повторно відкалібрувати своє зміщення z-proof.

Відрегулюйте зміщення z-зонда:

Зазвичай автоматичне вирівнювання робиться при нагріванні насадки з причини: коли насадка тепла, вона трохи розширюється, рухаючись ближче до ліжка. Тому, можливо, доведеться скорегувати зміщення Z-зонда за допомогою команди M565 (як показано в фрагменті) для врахування збільшення довжини насадки при нагріванні.

Пам'ятайте:

Пам’ятайте, що редагуючи g-код таким чином, ви будете повністю контролювати, як працює принтер. Тому ви можете дуже добре зробити щось ненавмисне, тому тримайте перемикач живлення близько!


3
Ця відповідь пропускає дуже важливий момент: у Cura (і щось подібне працює для Slic3r та Simplify3D) ви можете вставити "G109 S {print_temperature}" у свій G-код. Він замінить {print_temperature} на встановлену температуру друку і не додасть власну M109. Таким чином, вам не потрібно робити некрасивий хакер для встановлення темпу на 0.
Том ван дер дер Занден

@TomvanderZanden, ви абсолютно праві! Я не думав, що Cura буде досить розумним, щоб видалити перший M109, якщо встановити його вручну в start.gcode, але, здається, він є! Я оновлю відповідь.
Tormod Haugene

2
{print_temperature}не працювало для мене. {material_print_temperature}зробив. Шукайте тут більше.
Маркус Хюттер
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.