Чи потрібно мати обоє гарячих кінців на подвійному екструдерному принтері на однаковій висоті?


Відповіді:


7

У мене є подвійний екструдер-реплікатор 1, а форсунки на однаковій висоті є обов'язковим, але хоч і чимало борються в іншому випадку. Якось мені довелося розібрати екструдерну головку, і форсунки не вирівнялися цілком правильно. Після цього друк із нижньою очевидністю не мав жодних проблем, однак друк із високим екструдером зробив це так, щоб нижній екструдер зіскріб розплавлений пластиковий шар. Це зробило моє покриття жахливим і майже неможливим для друку опорних конструкцій.

Замість того, щоб битися з моїм складовою насадкою, щоб все було ідеально вишиковане, я просто заскрив одну сторону деякими пачками паперових вирізів. Це наблизило мої екструдери до рівня.

Крім того, ви хочете переконатися, що зайвий пластик очищається від ОСНОВИХ форсунок під час друку з будь-якою насадкою. Я виявив, що деякі відбитки не зможуть через невеликий розряд попереднього відбитка на іншій насадці.


4

Я не маю подвійного екструдерного принтера, але, наскільки я розумію, обидві форсунки вирівняні на одній висоті є критично важливим для отримання успішних відбитків.

Для типових принтерів FDM найнижчою точкою кінцевого ефектора завжди повинна бути насадка. Наприклад, якщо ви встановите вентилятор нижче кінчика насадки, він з часом зіткнеться з надрукованим предметом.

Ефект від наявності нерівно вирівняних наконечників насадок для подвійного екструдерного принтера буде точно таким же: одна з форсунок буде або тягнути проти, або стикатися з моделлю під час друку; або одна з форсунок буде далеко від моделі, забезпечуючи погану адгезію шару. У будь-якому випадку результат буде недооптимальним.

Отже, вирівнювати обидві форсунки однаково - це, мабуть, хороша ідея. Можливо, ви захочете ознайомитись із цим питанням у кількох порадах щодо того, як це зробити.


3

Якщо ваш принтер не має можливості переміщати голови вгору-вниз, або іншим чином не виходити з цього шляху, і ваш слайсер не в змозі виявити зіткнення та врахувати перепади висот голови в створеному коді G, вони повинні бути точно однакова висота від ліжка .

Якщо екструдер A висить нижче, ніж екструдер B, тоді, коли B надрукується на певному рівні, і A переміститься по цій області, A потрапить на матеріал B, який надрукував.

На жаль, це складніше для нових принтерів, оскільки деякі з них покладаються на цифрове вирівнювання ліжка. Якщо ваше ліжко не паралельне вашому руху по осі X і Y, вам доведеться дуже важко працювати, щоб голови були паралельні ліжку, а з деякими механізмами це неможливо, не роблячи сам механізм паралельним ліжко, тому просто встановлення нової головки на тій же висоті, що й інша головка, може бути недостатньою, якщо ваш принтер уже не ідеально відкалібрований.

Я ще не бачив принтера або зрізувача, який керує головами різної висоти, але, мабуть, можна вирішити проблему за допомогою додаткової розвідки. Наприклад, якщо принтер може переміщувати головки вгору і вниз самостійно, він може переміщати одну вниз для друку, а іншу вгору і в сторону, коли вона не друкується, а потім навпаки, коли вона перемикається. Я не можу придумати вагомих причин для цього.

Іншим варіантом було б розробити зріз для створення G-коду, який запобігає подібним зіткненням. Принтер обов'язково повинен бути обмежений тим, що він може надрукувати, залежно від місця розташування другої головки, оскільки є певні ситуації, коли потрібно було б надрукувати в певній області, але зіткнення заважає йому потрапити в ту область.

У будь-якому разі ще ніхто не розробив такого програмного забезпечення чи механізмів, тож якщо у вас були вагомі причини монтувати голови на різній висоті, вам доведеться врахувати всі ці фактори і самостійно розробити повне рішення.


Хочу сказати, що в секторі Octopi (сервер друку RaspberryPi) є варіанти зсуву висоти екструдера, а також звичайне зміщення X-Axis. Не сприймайте мого слова за це, хоча ...
tbm0115

@ tbm0115 Octopi використовує Cura для нарізки, можливо, у цьому програмному забезпеченні ви можете знайти посилання на багаторазове використання головки на різній висоті.
Адам Девіс

Можливо, я помилився зсувом Y-Axis для Z. Все ж корисна настройка, і це може бути інакше, оскільки я впевнений, що Octopi використовує рамку Cura (не повноцінну Cura). Я знайшов такий знімок екрана: flickr.com/photos/ultimaker/9536542189
tbm0115

0

Щоб додати до вищезазначених відповідей, окрім очевидного моменту, що один готель може зіткнутися з чимось іншим готелем, розміщеним нижче, ніж надруковано, ви також хочете, щоб обидва готелі розміщувались на ліжко X мкм над ліжком на мінімальній висоті, щоб ваша нитка прилипала до ліжко належним чином. Помістіть один трохи вище, ніж інший, і те, що він друкує, не буде прилягати до ліжка дуже добре, розташуйте один трохи нижче, і він вдариться про ліжко і засмітить / не зможе надрукувати перший шар. Єдиною причиною, про яку я можу подумати, коли ви хочете, щоб один готель став вищим, - це ситуація, коли ви не використовуєте обидва готелі, і не хочете, щоб другий готель затягнувся та деформував шар, який надрукував головний готель і є ще теплий і деформується. Якщо це проблема (я сумніваюся), тоді впевнено, перемістіть її трохи вище.

Якщо є інші причини для того, щоб ви хотіли мати готелі на різній висоті, будь ласка, додайте це до свого питання. Я не можу думати про себе сам.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.