Спотворення принтера Delta


9

Я зробив невеликий тест із 4-ма крапками, вирівняними з баштою A, B та C. Відстань W і S однакові в stl, але не в друку. Я спробував різні значення діагонального кореня, але S завжди менше W, і всі S рівні (більше або менше 38,20 мм), і всі W рівні (більше або менше 40,80). Я очікую, що W і S будуть 40мм. Як можна виправити цю проблему?

введіть тут опис зображення

Оновлення:

Ось сценарій, який я використовую: https://www.dropbox.com/s/2vwjbo387cmk5qa/DeltaCalibration%20v15.stl?dl=0

Оновлення: я замінив двигун на колесо в башті B, але такий же результат.


Чи можете ви намалювати положення веж? Які абсолютні значення (очікувані та фактичні)?
Михайло Z

@MikhailZ Я оновив питання про положення веж, фактичні та очікувані значення.
TlmaK0

Ваші прути однакової довжини?
Гунслінгер

так, я ще раз перевірив
TlmaK0

Відповіді:


3

Б'юсь об заклад, що ваші вежі не стоять прямо (вертикально) або ваше ліжко не чітко горизонтальне

я відтворив вашу фотографію з певними припущеннями (наприклад, що ваш SW розраховується належним чином, а ваші степери та мотори працюють добре)

погляньте сюди введіть тут опис зображення

якщо ви доставите розміри принтера

 • висота вежі (від основи)
 • Відстань вежі від центру
 • відстань ліжка (висота) від основи

я можу порахувати, що таке кут нахилу на всіх вежах, але я припускаю, що це не дуже важливо

важливо - встановити їх прямо;)

з картини ми бачимо, що towerA є найбільш нахиленою до центру, або найвища точка ліжка знаходиться поруч з TowerA (і я ставлю на облік один з тих чи обох викликає проблему)

EDIT

Я зробив деякі розрахунки на основі уявлених припущень про висоту вежі, ось деталі

  towerH | inclination
-----------+----------------
  300mm | 0.11deg
  400mm | 0.08deg
  500mm | 0.06deg

здається, зовсім невеликий, але насправді ваші відмінності в розмірах також невеликі

нахил вежіB більший, оскільки більша різниця в розмірах, тому, можливо, питання більше в "горизонтальності" ліжка

було б добре, якби ви перевірили та виміряли ці парами

EDIT2

тут іде пояснення, чому нахил ліжка викликає спотворення розмірів

введіть тут опис зображення

звичайно, це перебільшено, але це просто показати проблему


Дякую @darth_pixel!, Проблема полягала в нахилі ліжка. Після виправлення мені довелося змінити кінцеве положення упору та довжину горизонтального кореня. Зараз у мене виникають проблеми з вежею C, але я думаю, що це може бути проблема з рамою принтера. Це може бути чудово, якщо ви можете пояснити, чому нахил ліжка та торцеві упори впливає на точність.
TlmaK0

@ TlmaK0 подивіться на відредаговану публікацію. чесно кажучи, я насправді не знаю, як endstops може впливати на точність. взагалі ніякої ідеї ... добре, я б сказав, що не може мати такого впливу;)
піксель

2

Ну, у вас є два основних питання:

1.- Ваш розрахунок для крокового кроку є дещо невірним, наприклад, у вашій прошивці вказано 2315,84, коли вам потрібно 2321,70 (ЗАПОМОГАЙТЕ це приклад і не є точним), тож ви побачите різницю приблизно на 2,0 мм по друку. Якщо ваш друк буде більшим, ви отримаєте більше варіантів.

2. - Нерівність, ваш принтер неправильно встановлений під кутом до 90 °, а також ось Z, якщо він має однаковий стан. за допомогою цього каліброваного параметра ви збираєтесь мати вежі pisa на кожній високій частині. Для дельта-принтерів це не стосується

3.- Напруга. Ваші пояси трохи слабкі; уникайте слабкої смуги натягу, щоб усунути щось, що називається зворотній косою рисою. Також ви отримаєте точний розмір деталей.


спасибі @fernando, що ти маєш на увазі під розрахунком за кроком? Я використовую прошивку ретранслятора, я не знайшов жодного такого параметра. Я грав зі кроками на мм, але результат однаковий, і вежа С має однакове значення вгору і вниз. Я перевірю смугу натягу.
TlmaK0

Тут, швидше за все, не буває люфт, оскільки він створює досить різні типи спотворень, які в основному видно, коли рухомі частини відчувають прискорення, наприклад, коли головка принтера змінює напрямок.
Михайло Z

Та ж проблема після перевірки ременів
TlmaK0

Я намагаюся бачити прошивку, що повторюється, через те, що я використовую marlin для 3D-друку та Gcode 1.0.6 для ЧПУ, але обидві ручки X AXIS_STEPS_PER_MM 160 та Y AXIS_STEPS_PER_MM 160 та визначити ZAXIS_STEPS_PER_MM 2560 як приклад. Отже, у відправника Gcode я повинен зберігати кроки на мм; Я не знаю, чи є у Repertier Eeprom для зміни цих значень. У Марліна це лінія для зміни ваших рухомих частин ** #define DEFAULT_AXIS_STEPS_PER_UNIT {78.7402,78.7402,200 * 8 / 3,760 * 1.1} ** Де значення значень {X, Y, Z, E}
Фернандо Балтазар,

Кількість кроків для всіх осей у принтерах Delta має бути однаковою
Михайло Z
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.