Метод вирівнювання ліжка?


16

Чи є хороший метод чи інструмент для вирівнювання шару 3D-принтерів? Мені здається, що я дуже багато вносив корективи, і це здебільшого лише пробні помилки. Нормальний міхуровий рівень має обмежену допомогу, і я намагаюся розібратися, чи голова товщина аркуша паперу від ліжка в усіх куточках поза можливостями мого бачення.


1
Рівень міхура гірше, ніж марний для вирівнювання ліжка, тому що ви не хочете, щоб ліжко було рівне по відношенню до сили тяжіння, ви хочете, щоб воно було рівне відносно осей принтера.
Том ван дер Занден

@Micael, який у вас принтер? У вас є автоматичне вирівнювання?
Tormod Haugene

Відповіді дають хороші методи, я б додав рівня поганого, коли він знаходиться при температурі друку.
EGHM

Відповіді:


12

Існує кілька способів.

1) Найпростішим є метод візитної картки / паперу.

Це відео показує, як це просто: вирівнювання платформи

Ви повинні відчувати однаковий опір між готелем та ліжком з усіх боків. На деяких 3D-принтерах є 3 гвинта, що тримають ліжко (наприклад, Solidoodle), а на інших - по 4 гвинта на кожному краю (наприклад, Prusa i3). На деяких 3D-принтерах потрібно обертати гвинт викруткою, щоб відрегулювати його (наприклад, Solidoodle 3), а на деяких - гайка (в основному гайка крила) (наприклад, Solidoodle 4).

Я вважаю, що більшість людей переміщують екструдер під час регулювання ліжка, контролюючи двигуни. Я думаю, що швидший шлях - це зупинка двигунів (у Repetier Host це кнопка «Зупинити мотор») і переміщення козла вручну.

Підручник: Посібники з 3D-друку - вирівнювання ліжка

2) Другий - це лише вдосконалена версія вищезазначеного. Ви використовуєте індикатор / мікрометр, прикріплений до екструдера, і переконайтесь, що число на циферблаті максимально наближене по всіх краях.

Вирівнюйте друкований шар на 3D-принтері RepRap / RepStrap за допомогою тестового індикатора Mitutoyo Dial

Мікрометр з 3D-принтером

Існують також цифрові версії цього інструменту.

Можливо, вам доведеться роздрукувати або зробити якийсь інший шматок, щоб мати можливість приєднати мікрометр до екструдера (може бути такий для вашого 3D-принтера на Thingiverse).

Тепер, пам’ятайте, я згадав, що ви регулюєте висоту країв друкованої форми за допомогою гвинта / гайки? Ну, оскільки під час друку багато вібрацій, вони, як правило, виходять з місця, і це може пояснити, чому ви в кінцевому підсумку налаштовуєте її знову і знову. Що я вирішив це вирішити, це використовувати одну краплю Loctite (ціанокрилатного клею) посередині гайки / гвинта. Одна крапля закріпить його на місці, але також не зробить неможливим викрутити в майбутньому.

3) Налаштування автоматичного вирівнювання ліжка на вашому 3D-принтері, якщо він досить доступний: Посібники для 3D-друку: Налаштування автоматичної компенсації нахилу нарівнювання трамваю на ліжку .

Нарешті, якщо ви не зможете ні з чим вирівняти ліжко, воно може бути нерівним. Зазвичай це викликано викривленням. І PCB ліжка, і алюмінієві ліжка можуть викривлятися. З колишнім просто бутербродом скляне ліжко зверху, і воно повинно бути добре. Викривлений алюміній досить важко розгладити. У цій екстремальній ситуації вам може знадобитися обрізати та просвердлити новий алюмінієвий лист, бажано на товщину на мм, який за тих самих умов має меншу ймовірність. Я думаю, що це трапляється, коли ви встановите занадто високу температуру ліжка та / або товщина алюмінієвого шару занадто мала (поганий або дешевий дизайн 3D-принтера).


4

Найпростіший спосіб, який я знаю (якщо ваш принтер не має Z-зонд і автоматичне вирівнювання), - це нанести насадку (-и) досить близько до ліжка (можливо, 1/4 "або близько того), а потім перемістити її навколо спостерігати за будь-яким місцем, яке не виглядає рівним. Налаштуйте ліжко, поки воно не здається рівним. Ви можете просто зав'язати його очним яблуком або використовувати лінійку або предмет для вимірювання.

Потім піднесіть насадку ближче і повторіть. Кожен раз, коли ви рухатимете його ближче, ви зможете точніше окулірувати.

Коли ви зовсім близько, вийміть картку 3х5 або візитну картку або подібне і перемістіть насадку вгору або вниз, поки карта просто не впишеться між форсункою і ліжком (без великого тиску, але і місця немає). Знову ж рухайте головою по ліжку і робіть будь-які інші (крихітні) регулювання, щоб воно було скрізь однакове.

Звичайно, якщо ліжко зовсім не викривлене, це буде набагато важче, або навіть неможливо. Тому перед тим, як почати, покладіть уздовж нього якісний випрямляч, щоб переконатися, що він насправді рівний.


Дивіться також пункт @ OlafM про те, як зробити це з гарячою системою. Таким чином, якщо щось зміниться з температурою, ви усунете цю змінну.
TextGeek

3

Після першого вирівнювання мені зазвичай не потрібно довго його чіпати, навіть якщо конструкція мого ліжка з дерева і може вчасно викривитись.

Я думаю, вам потрібно відрегулювати його, тому що ви включаєте опалення, а тим часом здійснюєте вирівнювання. Робіть це, коли ліжко гаряче і стійке протягом 5 хвилин, і ви побачите, що воно буде правильним між відбитками.

Майте на увазі, що в моєму випадку температура також змінює положення екструдера: виконайте вирівнювання, коли все нагріто, навіть якщо без вставленої нитки.

Редагувати: якщо ви друкуєте і ABS, і PLA, буде достатньо одного вирівнювання, виконаного при проміжної температурі.

Також переконайтесь, що гвинти не рухаються через вібрації. Я використовував шайбу з пінопласту, щоб утримувати їх у положенні. Він викривляється протягом перших годин нанесення, а потім забезпечує хороше тертя.


2

Якщо у вас немає пластини для автоматичного вирівнювання або кріплення для глибокого вимірювання для вашого X-Axis, ви в значній мірі застрягли з методом "аркуш паперу". Щоб зробити це легше, спробуйте зрушити папір, коли ви регулюєте ліжко. Як тільки папір стане важко пересуватися (насадка зараз торкається), відкиньте плиту складання приблизно на чверть обороту.

Також пам’ятайте, як побудований ваш принтер. Якщо рукоятки вашої конструкції пластикові, вони легко сприйнятливі до викривлення, якщо у вас є нагріта плита. Навіть якщо викривлення не є постійним, плита складання технічно може зрушуватися під час друку, оскільки руки нагріваються. Деякі люди йдуть далеко, замінюючи цю зброю алюмінієвими версіями.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.