Що може спричинити ковзання моєї осі y?


17

Іноді під час друку моя вісь y буде ковзати, і шар з цього моменту вперед зміститься, зруйнуючи друк.

Які можуть бути причини ковзання осі? Я спробував охолодити мотор, який, здавалося, нагрівався, і ремені не надто тісні.

Це відбувається не з кожним друком, і, здається, це переривчаста проблема.

Мій принтер - MendelMax RepRap, а вісь y - мій рухомий шар.


Привіт! Який у вас принтер? Ваша вісь y є рухомим друкованим шаром?
Tormod Haugene

1
Додано до публікації. RepRap і так, це ліжко.
Метт Кларк

Проблема може бути не надто обтяженими ременями. Якщо я не затягую ремені, ремінь сповзає з мотора. Які звуки видає, коли пропускає? Також, скільки сили потребує ліжко для переміщення?
Даніель М.

Я знаю, що це відповідь на дещо інше питання, ніж ви задавали, але одне, що ви можете зробити, щоб пом'якшити прослизання осі, поки ви не зможете з’ясувати, що викликає, це розміщення осей X і Y між кожним шаром. Це гарантує, що якщо ковзати під час одного шару, тільки цей шар вимкнений, а наступний шар знову буде правильно вистелений.
Мартін Керні

FYI, так, як працюють крокові двигуни, вони завжди "увімкнено", тому бути досить теплим, коли навіть не обертається, це нормально. Однак, вони можуть пропустити кроки, якщо занадто жарко, тому додавання 4-сантиметрового радіатора + вентилятора варто того, і це не складно і не дорого.
Лев Ервін

Відповіді:


14

Shifted layer 2
(джерело: all3dp.com )

Ваш принтер пропускає кроки у напрямку y. Це може бути декілька причин. Перегляньте посібник із зміщеним шаром на RapRap.org, в якому перераховано 29 можливих проблем, які можуть спричинити цю проблему, та способи їх усунення.

Перші елементи списку:

 1. Струм драйвера занадто низький
 2. Струм драйвера занадто високий
 3. Пояс занадто пухкий
 4. Пояс теж натягнутий
 5. Вільно встановлений гвинт / гвинтовий гвинт
 6. Пояс або підшипник є обов'язковим
 7. Швидкість зависока
 8. Прискорення занадто велике
 9. ...

Коли я мав справу з цим питанням на своєму RepRap, мені довелося збільшити струм до конкретного драйвера.


Щось інше, що я також наткнувся на те, що може спричинити пропуск, - це те, що нитка не розмотається плавно.
EGHM

зношені / низькоякісні лінійні підшипники та штоки, на які вони ковзають, можуть сприяти 4, 7 та 8.
Лео Ервін

У мене була така ж проблема у мого Менделя, і виявилося, що швидкість і прискорення занадто високі. Але, як сказала @amra, існує дуже багато речей, які можуть викликати цю проблему.
TextGeek

Це чудовий принт lol
tddmo

11

На мій досвід, найпоширенішою причиною зміщення позиції під час друку є кроки пропуску двигуна через фізичний вплив .

Ваші крокові двигуни не надають позитивного відгуку принтеру. Отже, якщо ви примусово рухаєте двигуном під час друку, то принтер не помітить і просто зробіть вигляд, що цього не сталося.

Зокрема, мотор може пропустити кроки, якщо:

 • Ваша насадка стикається з помилковими видавлюваннями (наприклад, краплями) під час друку.
 • Ваші налаштування швидкості (ривок і прискорення) занадто високі для маси (інерції) деталей, переміщених мотором осі y.

Менші зіткнення та перетягування насадки з високою швидкістю (наприклад, під час подорожі) також можуть спричинити цю проблему, оскільки міцність крокових двигунів зменшується на високих швидкостях .


1
+1 за примітку про відсутність позитивних відгуків. Це так засмучує, що ви витрачаєте часом тисячі доларів на машину, яка не знає, де це.
tbm0115

@ tbm0115 це справді дуже правда! Я сподіваюся, що це зміниться в міру дозрівання технології друку договорів!
Tormod Haugene

1
Я думав, що десь почув, що двигуни NEMA мають змогу дізнатися, на якому кроці вони працюють, але контролери взаємодіють з моторами з кроком. Можливо, існує спосіб хоча б створити певну форму "кінцевої зупинки", яка визнає, що степпер не синхронізований і "призупиняє / зупиняє" машину.
tbm0115

Я вважаю, що більшість крокових двигунів мають лише управління з відкритим контуром , а це означає, що вони не знають своєї власної позиції. Однак, керування замкнутим циклом (з позицією зворотного зв'язку) зазвичай не потрібне, оскільки вони володіють чудовою точністю і крутним моментом, якщо мотор належним чином масштабується для їх застосування. Крім того, для деяких застосувань, на відміну від 3D-друку, кроки пропуску насправді не мають значення. Ви можете додати кодер до вала для надання зворотного зв'язку з позицією. І так само, як ви кажете, деякі степери також входять із такими кодерами.
Tormod Haugene

@ tbm0115 Деякі драйвери кроків можуть виявити пропущені кроки, відчувши зміни в струмі, що йде до двигуна. Однак у двигунів NEMA немає способу "знати", на якому кроці вони. Всередині немає електроніки, лише деякі котушки та магніти.
Том ван дер Занден

6

Струм на ваш драйвер мотора може бути встановлений занадто високим або занадто низьким. Якщо він встановлений занадто низько, то моменту може бути недостатньо, і мотор буде пропускати кроки. Якщо він встановлений занадто високо, то драйвер може перегріватися і час від часу вимикатися, щоб захистити себе.

Інший варіант полягає в тому, що швидкості друку (або настройки ривка / прискорення) занадто високі. Я б почав із зменшення швидкості ходу (яка, імовірно, вище, ніж ваша швидкість друку), і побачив, чи має це значення.

Нагрівання мотора - це нормально, і це не спричинить цих проблем.


4

З того, що я пережив, могло бути три потенційні причини.

 1. Ваш пояс (и) можуть бути вільними. Просто відпустіть мотор Y-Axis і потягніть двигун, поки ремінь трохи більше, ніж навчений (він розслабиться у викладеному положенні). Потім надійно затягніть мотор на своєму місці.
 2. Середній друк може бути запущений на одному з ваших кінцевих вікон осі. Якщо у вас більший шрифт, ви ризикуєте потрапити в кінцевий стоп, що може призвести до втрати машини системою координат.
 3. Я виявив на своїй машині, якщо ви запускаєте свою програму через USB (конкретно на MakerWare, можливо, інші), можливо, в послідовному з’єднанні буде якесь відставання, яке може спричинити зміну всієї програми або системи координат. Я повторював цю проблему неодноразово, використовуючи USB-з'єднання, і виправляв її (неодноразово), запускаючи SD-карту, використовуючи інший зріз (у моєму випадку плагін Cura для OctoPi) або намагаючись більш ранню версію програмного забезпечення (це було моїм довгостроковим рішенням).

Останній працював найкраще для мене. Я спробував запустити MakerBot Desktop на своєму подвійному реплікаторі 1, але зіткнувся з тією ж точністю, що і ви. Насправді я зіткнувся з цим питанням і біля прошивки 5.0 на Replicator (7.? Це остання версія). Нарешті я перейшов до використання MakerWare 2.4.? і все працювало чудово.


3

Були проблеми з кроком на осі Y

Вирішили проблему правильним тиском на направляючі колеса на колії Y-осі.

Занадто великий тиск спричинив зв'язування і кроковий двигун Y пропускав сходинки

Сподіваюсь, це допомагає деяким людям


0

У мене була повторювана проблема, коли мої відбитки зміщувалися в сторону приблизно на 5 мм. Це було вниз до пухкої направляючої осі z-осі, яка виходила з його кінцевої опори приблизно на 5 мм у друк, але виявилася надійною, коли ліжко було встановлено у вихідне положення (моя друкована голівка рухається вниз). Під панеллю біля основи мого принтера був гвинтовий гвинт, я не знайомий зі складанням MendelMax, тому це може бути для вас інакшим.


0

З огляду на кілька останніх питань, які ви маєте .. Я хочу сказати, що у вас занадто багато маси.

F = M * A. Якщо ви намагаєтесь перенести важку тарілку, вам потрібно буде зменшити налаштування ривка. А також максимальне прискорення.

Опублікуйте налаштування прошивки для отримання порад.

Також просто для завершення, іноді пололули перегріваються. що може спричинити і це. А також вільний пояс.


0

Переконайтесь, що плата контролера / електроніка та інше максимально крута - якщо не вісь може стрибнути - ось що сталося зі мною - після додавання додаткових вентиляторів через рампи / Adruino - у мене знову не було проблеми (поки що)


0

У мене було те саме питання. єдине, що мені допомогло - це налаштування .. нерівна поверхня шарів викликала зіткнення з насадкою. Я відрегулював витрату, калібрувавши мої кроки. Також тип використовуваного шаблону заливки може спричинити зіткнення форсунок.


0

У мене є кілька пропозицій, які можуть вирішити вашу проблему

 1. Спробуйте використовувати натягувач ременя, який підходить для вашого принтера. (Ви, мабуть, знайдете його на Thingiverse)

 2. У ременя є зуби, але у вашого підшипника, який ковзає ваш пояс, немає. Тому спробуйте підшипниковий чохол із зубами. Це запобіжить ковзанню пояса.

 3. Найголовніше знизити константу прискорення. Це має багато спільного з відсутніми кроками від двигуна.

 4. Зменшення швидкості друку також може допомогти.


-3

Однією з можливостей є те, що через деякий час розсувні прути вашої ліжка стануть липкими (де помічає принтер, але не ви самі). Вимкніть живлення принтера, розпиліть windex на стержні та підшипники, посуньте ліжко вперед і назад, поки воно не стане слизьким, витріть зайві, поверніть живлення. підключіть принтер і надішліть його на домашні координати xyz з моменту перенесення ліжка, зіпсувавши його пам'ять xyz.


2
Чому з усіх речей віндекс ? Більшість людей рекомендують якесь машинне масло або мастило. Але windex !? Я б не ризикував цим.
Том ван дер Занден

1
Віндекс містить: 2-гексоксиетанол, ізопропаноламін, додецилбензол сульфонат натрію, оксид лаураміну, гідроксид амонію, аромат і барвник Liquitint. Ці здаються досить неприємними хімічними речовинами ... Чи вистачить ізопропілового спирту? Я думаю, що ви використовуєте Windex для його очищення / знежирення. Незважаючи, чи не є гарною ідеєю знову встановити трохи мастила для підшипників, знявши липкість ?
Грінлайн

-3

Моя вісь Y проходить по каналу, і я вважаю, що в каналі залишилися певні крупи або металеві пластівці. Колеса в каналі застрягли на смітті і спричинили ковзання ременя. Коли це сталося, він видав жахливий шліфувальний шум.

Тож я підірвав канал із повітрям під тиском і випробував усі колеса.

Я поновлю оновлення, якщо потрібно, щоб перевірити виправлення з довшими (більш високими) відбитками.

Оновлення

Власне, друк зіпсував g-код. Файл gcode був пошкоджений.


1
Яке призначення малюнка до вашої відповіді? Чи маєте ви права користуватися ним?
Том ван дер Занден
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.