Які причини моїх 3D-відбитків із великою кількістю рядків між частинами шару?


19

Друкую друк за допомогою PLA на принтері Prusa i3 та екструдері MK8, при 210 градусах Цельсія, 60 мм / сек, нарізаний slic3r. Друк складається з основи, з 4-х баштових виступів, які потім з'єднуються з майже вертикальним нахилом нависання, що не створює проблеми для мого принтера.

Однак, ще до того, як розпочнеться навішування, я отримую велику кількість струн, коли головка екструдера стрибає між чотирма вежами в друку, що призводить до ефекту "павутини" між ними. Як я можу впоратися з цими рядками, і чи вони є попередженням про те, що з моїм принтером може статися щось непотрібне чи можливі інші збої в інших частинах друку?

Відповіді:


16

Нанизування часто є наслідком занадто високої температури або недостатнього втягування. Коли в наконечнику насадки є сильно рідка нитка, вона може прилипати до залишку відбитка, капаючи в міру насадки, що призводить до тонкої струни нитки формування. Оскільки подальші ходи рухаються в кожному шарі, це перетворюється на павутину.

Висока температура призводить до того, що нитка дуже рідка, і змушує її легко рухатися вниз в камері насадки, на відміну від необхідності її сильної екструзії через в'язкість. Температурна температура 210 була досить високою, щоб це сталося.

Друга можлива причина, недостатня відмова, також може бути винною в цьому питанні. Ретракція - це процес, при якому екструдер повертає свій рух, щоб витягнути нитку назад в готель, не даючи їй капати на кінчик і утворювати струну. Більшість зрізів дозволять вказати числове значення в міліметрах нитки, яку слід відвести. Пам’ятайте, що для принтерів з трубами Bowden між форсункою / готель і екструдерним двигуном буде потрібно посилене втягування і грунтовка (екструзія при запуску друку після втягування і переміщення). Зауважте, що занадто сильне втягування може спричинити інші проблеми, наприклад, недостатня кількість пластику в камері готелів на початку наступного друку, що може спричинити прогалини та інші проблеми.


9

Ось лише кілька речей, які ви, можливо, захочете переглянути.

  • пластик - деякі види пластику є більш жорсткими, ніж інші, і між марками та кольорами також є різниця.
  • волога в нитках - вода, що перетворюється на пар, має тенденцію викликати висихання екструдера, коли він не друкується, що може спричинити забивання струнами.
  • температура - занадто гаряча або занадто холодна може спричинити жорсткість.
  • відстань втягування - недостатньо втягування може залишити деякий тиск форсунки, змусивши його висипати під час руху ходу (не впевнений, яка швидкість втягування має значення, але я підозрюю, що це теж може змінити).
  • прискорення - якщо це занадто повільно, то швидше намалювати рядки.
  • швидкість подорожі - більша швидкість подорожі швидше запобігає струнам або зробить їх тонкішими і менше проблем.
  • z-hop - підняття екструдера на ходу рухається робить нанизування більш імовірним.
  • wipe - більша відстань протирання може бути корисною для зменшення натягування, особливо з деякими з більш жорстких ниток.
  • розчісування - уникнення переходу на відкриті простори може зменшити нанизування в деяких випадках
  • частковий вентилятор охолодження - більше охолодження може допомогти зменшити жорсткість.

Є й інші речі: конструкція екструдера має велику різницю, оскільки більш довгі трубочки з лушпинкою є більш складними в настройці. Порядок надрукування шарів також може змінитися в деяких більш спеціалізованих випадках.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.