Ідеальне ліжко з принтом: скло або алюміній?


16

Скло завжди рівне, його легко мити, легко працювати.

Алюміній дозволяє додати автоматичне вирівнювання ліжка з індуктивним датчиком і розподіляє тепло трохи рівномірно.

При друкуванні в основному ABS та PLA, який із них краще?


4
Зауважимо, ви можете отримати фольговану стрічку для автоматичного вирівнювання скла
Daniel M.

Цікаво ... Чи є у вас зручне посилання на точний вид фольгованої стрічки, на який ви посилаєтесь?
Chase Westlye

Як фольгова стрічка впливає на адгезію?
Лев Ервін

Я не можу рекомендувати точну, але все, що є провідним, має працювати. Я отримав рекомендацію звідси . Деякі люди просто використовують алюмінієву фольгу. Швидше за все, це піде на кути або під ліжко, тому адгезія не має значення. Крім того, ви можете використовувати контактний датчик, наприклад BLTouch, який не залежить від матеріалу.
Даніель М.

Хлопці, які роблять DeltaPrintr, знайшли досить акуратне рішення для автоматичної калібрування, де вони ставили датчики тиску біля кожної стопи ліжка. Хоча це не так просто для використання з "звичайною" прошивкою принтера, це означає, що вам більше не потрібен якийсь конкретний механізм для самого кінцевого ефектора. deltaprintr.com/shop/3d-printers/deltaprintr-kit
Tormod Haugene

Відповіді:


14

Я вважаю, що друкувати безпосередньо на алюмінію нерозумно, просто тому, що він розшириться при нагріванні, зазвичай надаючи ліжку увігнуту або опуклу форму. Скло, з іншого боку, не має (принаймні, не суттєво).

Як зазначається в коментарях нижче, теплове розширення алюмінію потенційно може бути зменшено за рахунок збільшення товщини шару, а також нагрівання його рівномірно. Також загальним рішенням є розміщення скляної пластини поверх алюмінієвого ліжка ціною трохи більшого часу нагрівання.

На мій досвід, друк безпосередньо на нагрітому склі може бути дуже практичним і дає приємну обробку поверхні для деяких варіантів PLA та інших матеріалів, які його підтримують. Я не знаю, чи друк безпосередньо на алюмінієві може дати подібні переваги.


2
Здається, що це в основному можна пом'якшити, отримавши якісний алюміній, товщиною 3 + мм та забезпечивши рівномірну нагрівання всієї плити. Думки?
Chase Westlye

2
З іншого боку, багато 3d принтерів мають алюмінієвий шар, а потім скляний поверх алюмінієвого.
Лев Ервін

1
@ ЛеоЕрвін, Чейз. Дуже хороші бали. Я оновив відповідь.
Tormod Haugene

1
шламовий шлагбаум або шламоподібний засіб - це спосіб пройти з голим склом і ABS. Або ПЕТ-стрічка або стрічка Каптон на ній. Останні також працюють з голим алюмінієм, але не впевнені в попередньому.
Лев Ервін

1
Я друкую прямо на моєму нагрітому алюмінієвому ліжку з клеєм на ньому. Він добре працює для PLA (не пробували з ABS). Форма ліжка не змінюється (товщина 3 мм, але це дельта з невеликим діаметром). У мене гарне покриття поверхні.
Максенсія

4

У мене алюміній товщиною 3 мм і величиною 110х110 мм, і він вигинається при нагріванні. Центр неминуче стає вищим за сторони. Це не проблема з PLA та нейлоном, але помітна з ABS .

Я використовую Kapton поверх нього, і друк легко наклеюється на PLA. АБС вимагає лаку для волосся поверх нього, а для нейлону потрібна клейка паличка (але все одно виходить з ладу, якщо шматок великий).

Якщо ви використовуєте скло з верхнім шаром для належного прилягання, вам слід добре. Алюміній внизу може сприяти поширенню тепла, але ... він буде згинати і штовхати скло, тому ви збільшуєте ризик розбиття: скло не дуже згинається, але всередині ВЖЕ витримуєте сильний стрес, коли гарячий, а алюміній внизу можна підштовхнути його до межі.

Редагувати: виявляється, що алюмінієві ліжка, як правило, найкращі:


2

Алюміній дає низьку прилягання. Можливо, тому, що його верхня поверхня швидко дає температуру. Але використання струмопровідних металів - правильний напрямок. Є деякі переваги:

  • Електромагнітна індукція дозволяє нагріватися швидше і досягати більш високих температур з однаковим струмом.
  • Непрозорість дозволяє використовувати дзеркало під ліжком, щоб зробити бонус за опалення.

Але ось:

  • Він розшириться при нагріванні.

Я спробував титан . Ось довідка . Використання 0,5 мм дало хороші результати при друку з температурою 120 градусів Цельсія. Але оскільки я трохи покрутив тарілку, мені довелося перестати її використовувати. Необхідність нагрівати його на 20 градусів більше, ніж скло, робить це безглуздим, якщо не використовувати мікрохвильову піч. Спробуйте боросилікатне скло .


Я друкую на Алюмінієві та на склі на декількох принтерах, різниці немає, обидва працюють дуже добре; дзеркальний блиск на скляних друкованих деталях хоч трохи красивіший.
0scar

@ 0scar, як правило, це може бути добре для PLA, так, але ви можете відчути вигини для ABS, оскільки для цього потрібна більш висока температура. Це 3мм?
Сергій

Так, це 3 мм, але він також працює для ПЕТГ та високотемпературних ко-поліефірних ниток, немає проблем.
0скар

1

Я використовував скло з самого початку, і воно працює ідеально. (Зі старого фоторамки та старого сканера)

Я спробував скло зі стрічкою, скло з лаком для волосся і дуже вдало надрукував друк на обох. Віддавайте перевагу лаку для волосся :)

Я спробував надрукувати на алюмінієвому нагріванні, але досвідчені алюмінієві пластини, як правило, викривляються через зміни температури.

Маючи скляну пластину поверх алюмінію, ви маєте рівну поверхню, яка не викривляється. :)

Отож, я б дав пальці скла!

EDIT: Надруковано на склі за допомогою клейової палички. Ого. Палички справді хороші.


1

Я друкував лише на алюмінієвій плиті, але я погоджуюся з Крейгом Андерсоном. Я використовую Marlin RC6 (мені дійсно слід оновити RC7, але я лінивий і RC6 працює для мене добре) і сітчасту систему вирівнювання ліжка. ДУЖЕ варто часу, щоб налаштувати його. Я використовую блакитну стрічку художника і друкую як в PLA, так і в ABS, але в основному в ABS. У мене дуже мало проблем із тим, що частина (и) не прилипають до збірної пластини, насправді проблема у мене, як правило, протилежна LOL! Я почав отримувати хороші, повторювані результати, коли я перейшов на вирівнювання сітчастого шару, а потім чудові результати, коли я змінив перший шар на 200% витрату. YMMV, але я друкую з ліжком 110 ° C та друкувальною головкою 235 ° C, використовуйте синій малярський скотч та вирівнювання сітчастого ложа.


1

У мене повний кадр i3 зі скляною поверхнею для друку та Anet A8 з алюмінієвою поверхнею.

Згідно з моїм оптичним термометром, між датчиком шару та скляною поверхнею при 65 ° C є втрата температури від 15 до 20 ° C, що настільки гаряче, що я повинен запустити i3, щоб отримати адгезію до PLA.

Я ще не пробував надрукувати ABS на жодному з принтерів, але не можу побачити отримання температури скляної поверхні досить високою, щоб забезпечити хорошу адгезію.

Я використовую розведений клей ПВА як на обох поверхнях, але він не добре прилягає до алюмінію.


Якщо у вашому склі немає нічого, окрім заявленого вами способу прийняття температури, не є точним через випромінювання матеріалів. В основному датчик збирається зчитувати температуру того, що відбивається від скла, а не фактичну температуру скла. Потрібно покрити скло в щось невідбиваюче, щоб отримати точну температуру або використовувати щось, що фізично контактує зі склом. Дивіться тут для отримання додаткової інформації - raytek.com/raytek/en-r0/ireducation/emissivity
tjb1

Ось малюнок, який демонструє вищесказане - blog.brixandersen.dk/wp-content/uploads/IR003969.jpg Якщо ви помітили осьовий резистор, який за шкалою становить ~ 300С, але блок навколо нього показує набагато нижчу температуру, оскільки це латунь і світловідбиваюча. Ви також помітите, що наконечник показує ~ 200С, це тому, що зовні він, швидше за все, змазав пластик.
tjb1

@ tjb1 Емісійність скла набагато вища, ніж у алюмінію чи латуні. Вимірювання повинно бути досить точним. Це не має нічого спільного з відображеннями: кількість інфрачервоного випромінювання, випромінюваного об'єктом, залежить від його матеріалу та його температури. Гладкі, металеві поверхні мають низький рівень випромінювання (тобто не виділяють багато випромінювання) і, таким чином, не читаються точно, з іншого боку, скло має досить високу емісійність і повинно добре працювати.
Том ван дер Занден

Ви намагалися співставити температуру між терморезистором і оптичним термометром? Може статися так, що термістор не дає тієї ж температури, що і термометр для тієї ж температури. Це також може вплинути на різницю, яку ви помічаєте в температурах.
Ніку Сурду

1

Я використовую алюмінієве ліжко розміром 200 мм х 200 мм над алюмінієвою плитою. Він кріпиться болтами в кутах. Я використовую датчик близькості для запуску програми вирівнювання і друкую на алюмінієвій. Я не бачу, куди моє ліжко кланяється чи спричиняє проблеми з прив’язкою. Я запускаю програму вирівнювання за допомогою пластини при температурі (110 ° C), і будь-яке поклони обробляється програмним забезпеченням. Він дуже добре працює з ABS. Я мало використовував PLA і все ще експериментую.


1
Привіт, ласкаво просимо на сайт! Питання задає порівняння між алюмінієм та склом. Здається, ваша відповідь орієнтована лише на алюміній. Якщо у вас є досвід друку на склі, ви можете також включити це у свою відповідь, так як в його нинішньому стані це дійсно не вирішує питання.
Том ван дер Занден

0

Ви завжди можете трохи прорізати отвори на своєму алюмінієвому ліжку, щоб його кут не обмежувався і змушений кланятися посередині.

Моя порада - використовувати обидві і лак для волосся, який зараз перевіряє ефективність ізоляції на дні пластини


1
Чи можна це переробити? Наразі він не відповідає на запитання
Дизель
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.