Чи побачу помітну різницю, що переходить від форсунки .4мм до .3мм?


13

На даний момент я друкую форсункою розміром 4 мм на екструдері, і мої відбитки здаються досить точними; я побачив би велику різницю, якби я перейшов до .3 мм?

Які плюси і мінуси більших і менших розмірів насадок?

Відповіді:


14

1) Менша перевага насадки: чіткіші "кути" (більша роздільна здатність X і Y)

2) Більша перевага насадки: більш швидкий 3D-друк (тому що ви можете надрукувати оболонку швидше, оскільки кожен периметр може бути товстішим, тому для отримання однакової товщини оболонки вам знадобиться менше периметрів. Те саме стосується заливки).

3) Менший недолік насадки (різний, дискусійний): більший ризик засмічення. Звичайно, є й інші фактори, які можуть призвести до засмічення, але це також може вплинути на нього, оскільки зараз можуть застрягнути навіть більш дрібні частинки в меншій якості нитки.

4) Недолік дрібних насадок: оскільки менше пластику може вийти за певну тривалість часу, це означає меншу швидкість друку більших висот шару, якщо це можливо.

Я відчуваю, що мені слід повернутися до (1) і пояснити, чому це так. Коли компанії продають свій 3d-принтер, вони зазвичай говорять про висоту шару (дозвіл Z), повністю ігноруючи X і Y. Це має сенс для маркетингу. На щастя, важко пояснити, що зазвичай не вистачає і що важливо для однієї з відповідей на ваше запитання щодо переваг менших насадок:

Роздільна здатність Z залежить від двох головних моментів: 1) Точність драйвера крокового двигуна материнської плати 3D-принтера. Зараз майже всі однакові. Стверджуючи, що ваш 3D-принтер може надрукувати на висоті шару 20 мкм, це нічого не говорить, майже будь-який 3D-друк сьогодні може. 2) Якість насадки / екструдера, діаметр насадки. Останнє напрочуд мало визначає. Через те, як працює 3D-друк FFF / FMD, периметри 3D-друку можуть бути набагато тоншими, ніж діаметр насадки. Це може здатися дивним, але є просте пояснення: розплавлений пластик, що виходить з готелю, колючи і розтягується, коли голова рухається. Оскільки він розтягнутий, його можна зробити тоншим, коли ви збільшуєте, наскільки сильно його вичавлюєте. З цим не робиться багато експериментів і доступних в Інтернеті, тільки з особистого досвіду я можу сказати, що можу друкувати периметри на 50% тонше, ніж моя 3-мм насадка. Тож я гадаю, що якби ви хотіли тонших периметрів, ніж вам, вам доведеться поміняти на більш тонку насадку. Навіщо вам хотіти тонших периметрів? Щоб отримати більш чіткі кути або іншими словами, краща роздільна здатність X та Y для ваших 3D-відбитків, що більшість ігнорується на відміну від завищеної "висоти шару" (роздільна здатність Z). Ось ілюстрація, яка допоможе вам уявити, як товстіші периметри та менш гострі кути / краї вашої 3d-моделі призводять до "нижчої роздільної здатності X / Y" (ілюстрація - двовимірний виріз, якщо зверху переглянути): Навіщо вам хотіти тонших периметрів? Щоб отримати більш чіткі кути або іншими словами, краща роздільна здатність X і Y для ваших 3D-відбитків, яка більшість ігнорується на відміну від завищеної "висоти шару" (роздільна здатність Z). Ось ілюстрація, яка допоможе вам уявити, як товстіші периметри та менш гострі кути / краї вашої 3d-моделі призводять до "нижчої роздільної здатності X / Y" (ілюстрація - двовимірний виріз, якщо зверху переглянути): Навіщо вам хотіти тонших периметрів? Щоб отримати більш чіткі кути або іншими словами, краща роздільна здатність X і Y для ваших 3D-відбитків, яка більшість ігнорується на відміну від завищеної "висоти шару" (роздільна здатність Z). Ось ілюстрація, яка допоможе вам уявити, як товстіші периметри та менш гострі кути / краї вашої 3d-моделі призводять до "нижчої роздільної здатності X / Y" (ілюстрація - двовимірний виріз, якщо зверху переглянути):

введіть тут опис зображення


Чудова відповідь! Можу також зазначити, що більш тонкі ширини можуть призвести до поганої адгезії, що може призвести до викривлення більшості ниток.
tbm0115

Спасибі. Але я не впевнений у цьому. Ця теорія має сенс, але я сам цього не відчував. Я можу додати це з "може" чи "може", це буде працювати?
Лев Ервін

3

Я розумію, що єдиною різницею є ваш діапазон у висоті шару. Наприклад, оптимальна висота шару для насадки 0,4 мм падає між 0,1-0,3 мм. Отже, можна припустити, що менша насадка дасть менший діапазон. Майте на увазі, що різні розміри насадки можуть спричинити ускладнення помітніше, ніж при стандартному розмірі. Такі речі, як течія, засмічення і резервне копіювання ниток, можуть виникати при меншому розмірі насадки, якщо ваш двигун нарізки неправильно налаштований.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.