Які варіанти фільтрації повітря існують для корпусів?


28

З огляду на викиди, які видає 3D-друк (ABS = стирол та інші хімічні речовини, PLA виділяють трохи тощо), які варіанти існують для фільтрації повітря в корпусі, крім відведення повітря у вікно?

Додаткові відомості про хімічний 3D-друк випускають:

Схоже, фільтри з активованим вугіллям можуть бути потужним виконавцем для ABS (стиролу) та PLA (лактид):

Чи є кращі фільтруючі матеріали чи процеси для фільтрації повітря у вольєрі?

Ось приклад налаштування фільтра:


Ви маєте на увазі систему відкачування повітря з корпусу, яка не дозволяє частинкам залишати принтер і потрапляти в повітря в приміщенні?
Нір

2
Чи можете ви бути більш конкретними у своєму питанні та деталях? Наразі ваше запитання занадто широке.
tbm0115

Вибачте! Я зараз відредагую своє запитання. Питання стосується викидів, які може видавати друк, і як фільтрувати викиди з повітря. Наприклад, друк в АБС виділяє стирол, який є потенційно канцерогенним. Отже, щоб фільтрувати стирол із повітря, до корпусу може бути доданий вентилятор, який витягує повітря з простору та фільтрує його. Будь ласка, дайте мені знати, чи хочете ви будь-яку іншу інформацію, щоб зробити це більш зрозумілим.
Chase Westlye

+1 для оновлення! Я все одно можу оновити назву, спробуйте видалити слово "найкраще". Можливо, заголовок може бути "Які матеріали можна використовувати як повітряні фільтри для корпусів?". Це може залучати більше користувачів.
tbm0115

+1 Пфу прислухався про це раніше. Дякую, чуваче. Я зараз
вирішу

Відповіді:


11

Мій експерт із побутових матеріалів посилався на мене за цими посиланнями ( рішення щодо витягування 3D-друку та наночастинки 3D-принтера та хімічний фільтр вихлопних газів ) та вважає, що ви дуже добре рухаєтесь із ідеєю використання активованого вугілля.

Ми обидва в основному друкуємо з ABS моїм Replicator Dual, і те, що мені достатньо працювало (за останні 5 років), - це тримати принтер поруч із вікном чи вентиляційним отвором у моєму лігві вдома. Вікно, очевидно, хороший варіант вентиляції, але мінливість, яку він створює при температурі навколишнього середовища, накручується моїми відбитками. Пізніше я перемістив свою машину у власну муфту, яка, якщо це варіант, значно допоможе загальній обстановці як машини, так і будь-яких збережених ниток.

Ми будемо продовжувати роздумувати, але, сподіваємось, це допоможе в цей час.


+1 за недороге 3D-роздруковане рішення у другому посиланні
Greenonline

9

Це залежить від того, як часто ви використовуєте свій принтер, тобто кількість частинок, які випромінює ваш принтер за одиницю часу. Якщо ви друкуєте безперервно з 5 принтерів, то це інша ситуація, протилежна одній друку на тиждень.

Найкращий матеріал для пасивної фільтрації - це вуглецева піна. Він має здатність фіксувати хімічні пари. Дивіться це порівняння фільтрів . Встановити корпус з таким фільтром було б хорошим початком.

Наприклад, BuzzBox .

введіть тут опис зображення

Я мушу сказати, що я не знаю розміру частинок емісії 3D друку та наскільки хороша здатність до фільтрування вуглецевої піни.

Крок вище - зв’язати такий корпус, в комплекті з очищувачем повітря.

Найкращим варіантом буде лабораторне обладнання. Але це найдорожче. Він призначений для фільтрації токсичних парів, випарів, газів і частинок.

введіть тут опис зображення

Оновлення

Якщо ви вирішили самостійно побудувати вольєр, подивіться відео Пруси на складенні DIY версії зі столу Ikea. Системи фільтрації немає, але вона повинна бути досить простою, щоб інтегрувати вугільну піну з вентиляцією.

введіть тут опис зображення

Оновлення:

Ось стаття про власні кожухи: https://all3dp.com/2/3d-printer-enclosure-5-cheap-diy-options/


6

Я дуже багато розглядав це. Тим більше, коли у мене була подруга інженера-хіміка, яка постійно говорила про те, як пари можуть дати мені рак. Обладнання лабораторії може працювати легко в 20 кілометрів. Не кажучи вже про шум. Те, що вам справді потрібно, - це сарай на задньому дворі, але як той, хто живе там, де снігу, я розумію, що це рідко є реалістичним варіантом.

Buzzbox виглядає круто, є й інші марки. Однак ціни на них зазвичай такі ж, як на флешфорге, і зазвичай навіть не можуть утримувати флешфорг. Ще важливіше, що є деталі, де ви можете зробити власні. 300 для корпусу з оргскла, який може вміщувати лише міні-принтер, поки що недостатньо хороший.

Візьміть такий продукт, як цей повітряний скраббер або побудуйте свій власний подібний жорсткий сердечник, призначений для лазерного різака.

Місцевий хакерський простір повинен мати великий лазерний різак. Пластик повинен працювати 100 - 200 в залежності від того, наскільки товстий лист ви хочете. Я особисто купую шматки брухту. Проектування квадратної коробки, додавання петель, потім покриття країв силіконовим герметиком. Евакуюйте камеру, коли закінчите друк. Також має подвоюватися як теплова камера ..

Для мене я можу легко запускати 5 принтерів одночасно. Тож я можу взяти металевий шафа, запечатати його. протестуйте його за допомогою машини проти туману. Виріжте отвір для шланга для евакуації та підключіть камеру. Але мені далеко не так багато вільного часу.

Крім того, якщо мені вдасться зробити повітря герметичним, це повинно зменшити небезпеку пожежі.

Беручи цю лазерну ріжучу витяжку. Немає нічого, що буде краще, ніж це. Я чую, що у вас може з’явитися запах, але це стосується лазерних різців.


5

Мене дуже хвилювало це питання, коли я придбав власний 3d-принтер, тому вирішив розробити для цього рішення для витяжки диму. Він розроблений лише для мого Zortrax M200, але я сподіваюся, що це гарний приклад того, як вирішити цю проблему з обмеженим бюджетом.

http://www.thingiverse.com/thing:1158639


2

Я спроектував цей фільтруючий корпус, який можна роздрукувати.

Замість того, щоб випускати повітря поза корпусом принтера, це буде рециркулювати повітря всередині, постійно пропускаючи повітря через фільтр, одночасно зберігаючи тепло, необхідне для відбитків ABS. Це просто, і ви можете використовувати більше одного з них або, використовуючи мої дизайнерські файли, збільшити розмір шафи, щоб укласти більше шарів матеріалу для фільтрації вуглецю. Для переміщення повітря використовується лише один недорогий вентилятор ПК. Я вважаю, що це ефективно для моїх цілей, ніколи не потрібно відчувати запахи відбитків ABS або повторного подразнення очей від них.

https://www.thingiverse.com/thing:2209222


з яким корпусом ви поєднуєте це? Ви помітили кращий відбиток від циркуляції повітря і, таким чином, вирівнювання температури камери?
Триш

Я створив власний корпус, використовуючи оргскло та деякі шматки з відкритим кодом, щоб зібрати його, і запечатав прозорою стрічкою. Отже, будь-який корпус, який би запобігав виходу повітря, повинен працювати. Що стосується рециркуляції повітря та нормалізації темпів, я не впевнений, що це має велику різницю. Найбільше було просто мати корпус, щоб допомогти у цьому. Будь-який рух повітря може спричинити охолодження нитки під час друку, що може бути бажаним або небажаним, залежно від типу нитки та того, що ви друкуєте.
Ларрі Сміт
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.