Які параметри впливають на регулярність циліндра?


10

Я друкую циліндричні штифти для держателя котушки , але всі мої шпильки мають нерівності на зовнішній поверхні циліндрів (див. Фото для частково друкованого штифта з нерівностями).

Це важко сказати напевно, але, здається, гарячий кінець час від часу переміщатиме шматочок м’якого пластику, який він поклав раніше.

Я намагався зменшити швидкість друку, швидкість переміщення та висоту шару, але все одно відчуваю нерівності.

Які параметри найімовірніше впливають на регулярність циліндрів?

Нерівності циліндра


1
Можуть бути волога в нитці, переекструзія, частково засмічений готель, занадто високий екструдер та / або темп-рума або їх комбінація.
Лев Ервін

Дякую Лео. Я 3d-друк n00b. Я навіть не розглядав жодне з цих речей.
Дуг Річардсон

Ви повинні зробити цю відповідь замість коментаря, щоб я міг її проголосувати і прийняти.
Дуг Річардсон

1
Схоже на мене зле надмірне видавлювання.
Райан Карлайл

1
Я не впевнений, хоча. Можуть бути й інші речі. Можливо, це може бути несправність термістора, яка спричиняє коливання читання, що спричинює перенапруження лише в деяких частинах, або може бути частковою засміченням, або щось інше.
Лев Ервін

Відповіді:


4

Це, мабуть, результат нитки поганої якості. Якщо ви багато чого не змінили у своїх налаштуваннях, не змінили нарізки, але, можливо, змінили котушки, то це може бути результатом. Я б спробував використати іншу котушку і, можливо, переключити постачальників. Я знаю, що це дорого, і, здається, існує стигма навколо нього, але MakerBot Industries забезпечує якість PLA (деякі ABS також).

Крім цього, ви зробили щось із того, що я запропонував би в цьому випадку, а саме:

  • Швидкість
  • Висота шару

Мої єдині інші пропозиції:

  • Перевірте, наскільки рівень вашої збірної плити
  • Перевірте вимоги до матеріалів. тобто АБС ідеально підходить між 230-240 ° С згідно з МСДС з температурою вбудованої пластини близько 110 ° С, PLA - між 210-230 ° С. Іноді занадто жарко в готелі може призвести до перенапруження або просочення.
  • Якщо циліндр менший, спробуйте змінити налаштування нарізки, щоб мати час на кожен шар. На мій досвід, такий матеріал, як ABS, почне спалахувати від змін у середовищі друку. Коли матеріал спалахне, коли насадка знову потрапить на область, розкльошені ділянки будуть відсунуті в сторону. Якщо ви налаштуєте параметри нарізки приблизно на 15 секунд ( див. Цей калькулятор ), то матеріал встигне трохи охолонути зі свого пластичного стану. Це можна злегка обдурити, додавши ще один предмет десь далі на тарілці з такою ж висотою, оскільки часу, необхідного для швидкого переходу на область та друку шару, може бути достатньо часу для охолодження.

Я також рекомендую зробити глибоке обслуговування для усунення очевидних проблем (таких як чистка насадки, прутів, ременів тощо).


Якість нитки! = Скільки вологи вона поглинула. Будь-яка якісна нитка може аборсити вологу ...
Лев Ервін

1
Ви маєте рацію, (якість нитки)! = (Кількість поглиненої вологи) безпосередньо. Однак (кількість поглинутої вологи) є сприяючою змінною (якість нитки). Якщо ви машинобудівний магазин і купуєте свою сталь у дворі човна, це означає, що ви, ймовірно, використовуєте матеріал поганої якості, і тому вам потрібно знайти кращого постачальника. Ви, як виробник, також можете заважати поганій якості ваших матеріалів, зберігаючи / поводячись з ними неправильно. Пізніше я оновлю свою відповідь, щоб включити більше речей, на які слід звернути увагу, або деякі належні методи зберігання / обробки.
tbm0115

Побічно також. Я буду з вами абсолютно чесний: це нереальна аналогія, і я вважаю, це так. Тож якщо моя їжа гнила, яка ймовірність того, що я її зберігаю неправильно, а не компанія, яка її виробляє? Я не думаю, що це 50/50 ...
Лев Ервін

Моя відповідь була нереальною для спрощення моєї точки зору. Крім того, я не вважаю жодної ймовірності, статистики у моїх відповідях немає. Я просто констатую можливі проблеми та будь-які можливі рішення цих проблем. Я редагую свою відповідь, щоб видалити посилання на ваш коментар, щоб уникнути будь-якої подальшої плутанини, що я безпосередньо пов’язую вологу з проблемою ОП.
tbm0115

Ну, нереальна аналогія нічого не допомагає довести. Я дійсно не бачу, куди ти йдеш з цим. Якщо ви усунули частину вологи, яка є проблемою, ваша відповідь ґрунтується на передумові, що ОП змінила котушки, про які він не згадував. Крім того, що ви маєте на увазі, коли ви говорите "Швидкість" та "Висота шару" як можливі питання.
Лев Ервін
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.