Як покращити обличчя, які друкуються на підтримці?


14

Чи можна щось зробити, щоб поліпшити нижню сторону поверхонь, які надруковані на опорі?

Я завжди намагаюся обертати модель так, щоб поверхні, які повинні виглядати красиво, були з боків або зверху, і, якщо можливо, поділяю модель на більш дрібні частини, щоб мінімізувати обсяг підтримки.

Але іноді є об’єкт неправильної форми, який потребує підтримки, незалежно від того, як я його обертаю, і його неможливо розбити на більш дрібні об'єкти без підтримки.

А потім, знявши опору, я отримую дуже потворне обличчя, яке вічно засипає піском.

Для уточнення, я не прошу зробити полегшення видалення підстав, у мене немає проблем з цим, я говорю про те, щоб поверхня, яка торкнулася підтримки, краще виглядала після видалення підтримки.

Чи можна щось зробити, щоб поліпшити зовнішній вигляд обличчя, яке надруковано на підставках?

Я використовую Cura для нарізки та друку, я використовую тип підтримки "лінії", моїм принтером є Robo3D R1 +


Я думаю, що теоретично, якби орієнтація опорних "ліній" була перпендикулярна лінії зовнішньої оболонки, їх було б легше відокремити.
Лев Ервін

@LeoErvin - У мене немає проблеми з розділенням підтримки, лише те, що обличчя, яке будується на вершині підтримки, виглядає жахливо. Я відредагував питання, щоб уточнити.
Нір

Чи можете ви включити картинку, як це виглядає, щоб було легше діагностувати?
Ерік Джонсон

@Nir Я знаю, що ти мав на увазі. Точка, яку я робив, - це якщо її легше відокремити, це означає, що їх не було занадто об'єднано для початку, так що після зняття опори, яку ви не залишилися, злилися (звичайні) пластикові деталі (опуклості) тоді потрібно засипати піском. Якщо лінії опори були викладені перпендикулярно лініям друку, я вважаю, що це допомогло б сказати вище. Чи має це сенс?
Лев Ервін

@EricJohnson - Я витрачав години на шліфування деталі і не фотографувався перед шліфуванням, я сфотографуюсь наступного разу
Nir

Відповіді:


5

Основний відповідь на ваше запитання полягає в створенні більш містків або звисів на вашій машині. З’єднання - це коли ви друкуєте між двома суцільними шматками (як міст). Накладки виникають при надрукуванні суцільного шматка і поверненні назад. Більшість двигунів нарізки дозволяють отримати додаткові налаштування швидкості, потужності вентилятора тощо для цих параметрів, просто зверніться до цієї термінології.

Дуже поширене і просте рішення для правильного отримання функцій для 3D-друку - це просто сповільнити! Якщо ви не поспішаєте виконувати деталь, ви збиваєте всі фредерати у вашому двигуні нарізки. MakerWare має шахту при швидкості 90/150 мм / с для швидкого друку. Зазвичай я доводжу це приблизно до 50/90. Мої міркування - чим більше часу ви даєте пластику охолонути, як під час, так і після друку шару, тим жорсткішим буде цей шар для наступного. Під час нареченої або нависання, в друку, як правило, буде провисла область. Ви можете мінімізувати це, надаючи пластику більше часу для охолодження. Також майте на увазі, що друк на підставках все ще є технічним з'єднанням (друк між двома суцільними елементами).

Інша річ, яку слід пам’ятати, - це адгезія від одного шару до наступного речовини стільки ж, скільки між поточним шаром та попереднім, як і поточною ланцюжком до того, що знаходиться поруч. Так, у деяких випадках збільшення вашої оболонки, можливо, полегшить нитки заливки / даху / підлоги.


З іншого боку, переміщуйте готель занадто повільно, і в готелі буде більше часу для нагрівання / розплавлення пластику, до якого він знаходиться. Навіть якщо ви використовуєте шанувальників навколо готелю.
Лев Ервін

@LeoErvin, що залежить від матеріалу. Такий матеріал, як ABS, мабуть, виграє від наявності готелю поблизу, оскільки ABS потребує більш поступового охолодження. Хоча ви не хочете діставатись до точки плавлення попередніх шарів, підвищення температури навколишнього середовища у вашій зоні складання може допомогти забезпечити структурну цілісність вашої деталі, як тільки вона остаточно охолоне.
tbm0115
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.