Під екструзією до кінця друку


11

У мене справді дивна проблема. Річ у тому, що мій друк (перший шар) почався нормально, не добре, ні досконало, але все нормально, але все раптом, наприкінці друку, якість різко падає. Я не дуже впевнений, але думаю, що це сталося через екструзії. Я не так добре володію англійською мовою, ось ось фотографії готового друку та ще деякі деталі.

введіть тут опис зображення

введіть тут опис зображення

Я використовую власний принтер Delta з вбудованим програмним забезпеченням RepRap та Repetier, CURA для нарізки та Repetier-хостом для друку.

Параметри нарізки в CURA такі:
- ABS 250 ° готель і 70 ° нагрівальна дно
- Висота шару 0,2 (початковий шар 0,18)
- Швидкість друку 50 мм / с (30 мм / с зовнішні стінки)
- Заливка 40%
- Екструзійна багатокористувацька 0.96 (96%)

У когось є ідеї? Що це може бути? Як я можу це виправити?

Дякую!


Це наприкінці будь-якого друку (незалежно від висоти та розміру) чи це щось, що спрацьовує на певній висоті осі z для всіх відбитків, або ...?
мак

Це не відбувається у всіх відбитках, і здається, що це незалежно від висоти, оскільки це відбувається в кінці, незалежно від того, наскільки високий об’єкт.
Ракич

Відповіді:


4

У когось є ідеї? Що це може бути? Як я можу це виправити?

Принаймні, судячи з знімків, це здається недостатнім. Деякі ідеї для подальшого дослідження проблеми.

Проблема може бути пов’язана з тим, що gcode невірний . У цьому випадку ваш принтер просто виконує правильно ... неправильні команди. Щоб перевірити, чи це так:

  • Найпростіші, але непереконливі чином, буде повторно скибочку модель , яка послідовно , з іншим обмежувачем. Якби другий друк вийшов гарним, то ви б знали, що проблема полягає в зрізуванні. Цей спосіб є непереконливим, тому що ви не зробите це, якщо gcode поганий або якщо просто так трапиться, що ваш принтер не може добре надрукувати певну послідовність команд (яку все-таки може видавати інший слайсер за різних умов).
  • Більш переконливим аналізом було б подивитися на gcode невдалого друку, де збій трапляється між двома геометричними однаковими шарами. Це, мабуть, стосується друку на малюнку, btw. Потім слід порівняти gcode шару, який друкується добре, з шаром, який друкується погано. Якщо gcode відрізняється ... то ви позитивно знаєте, що нарізка не працює як слід.

Проблема може бути пов’язана з механічною несправністю принтера . Тут єдина ідея, яку я можу запропонувати, - це перегрів кроків та / або їх контролерів. Це, в свою чергу, може змусити сервопривод екструдера пропустити кілька кроків і, отже, видавити менше нитки. Якщо ви будете виконувати вищепереконливий тест, ви дізнаєтесь, чи це так.

Проблема може бути пов’язана з помилкою вбудованого програмного забезпечення . Це важко дослідити, моєю єдиною пропозицією було б: оновити до останнього та найкращого, якщо ви цього ще не зробили.

Проблема може бути пов'язана з ниткою . Це може бути ряд речей, але оскільки проблема, здається, відбувається наприкінці друку, а ви друкуєте з відносно високою температурою, може виникнути думка, що занадто багато тепла досягає холодного кінця екструдера, заважаючи її екструзія. Найпростішим випробуванням тут буде просто повторне надрукування невдалого друку з іншою ниткою. У вашому випадку я б запропонував деякий рівень дозування, щоб лише знизити температуру та змінити хімічний склад.

Це більш-менш усі кадри в темряві, але - разом із запитаннями тут - це було б те, що я б робив на налагодження, якби у мене була така ж проблема. Будьте в курсі! :)


По-перше, дякую за відповідь. Я грубо перевірив Gcode на ці кілька шарів, і немає суттєвої різниці в параметрі E. У мене також пристойне охолодження двигунів та водіїв, тому я думаю, що тут перегрівання дуже мало зміниться, механічна стійкість не така вже й хороша, але чи не повинні всі шари бути поганими? Оновлення мікропрограмного забезпечення, і останнє, що потрібно спробувати, зменшує температуру друку до 230.
Rakic,

@Rakic, насправді зниження температури - це перше, що потрібно спробувати, тому що це занадто висока швидкість друку. Також переконайтеся, що ваш датчик температури дає правильні значення (в ідеалі у вас є запасна термопара) і чи контактує ваш готель.
ZuOverture

2
Гаразд, тому я щойно закінчив друк. Я фактично знизив температуру (з 250 до 230) і трохи збільшив мультиплеєр екструзії (з 0,96 до 0,98), і зараз це, здається, працює. Дякую!
Ракич

2

Це не схоже на помилку конфігурації.

Здається, дуже ймовірно, що це часткове варення в готелі.

Це трапляється іноді через несвіжих ниток, але найчастіше, не охолоджуючи тепловідвід (частину трохи більше теплового перерви) достатньо, що генерує теплову повзучість, наприклад, тепло проповзає через нитку, яка в підсумку занадто рано тане, створюючи крапку .

Основна характеристика полягає в тому, що спочатку друк є бездоганним, але через деякий час ви отримуєте повне заклинення або під екструзією.

Це може бути пом'якшено більш високою швидкістю друку, більш високими шарами (так, що нитка рухається швидше), друкуванням з більш низькою швидкістю (якщо можливо), меншим втягуванням або, як правило, повністю вирішеним вентилятором, що охолоджує тепловідвід.


Я цього не знав, дуже корисна інформація, дякую. До речі, я вже вирішив проблему, знизивши температуру друку.
Ракич

Добре, що ви виправили це! Тож, швидше за все, тоді було тепла повзання ;-) Отримайте вентилятор охолодження для радіатора, це позбавить вас від багатьох клопотів у майбутньому!
Валмонд

0

Ви можете спробувати зменшити відмову (спробуйте встановити її на половину того, що є зараз, і спробуйте знову)

Якщо ваше втягування занадто велике, ви можете потягнути гарячий пластик у холодну зону готелю та створити часткове засмічення - це сталося зі мною вчора, коли я намагався навмисно надрукувати надто велике втягування, щоб зробити демонстраційні фотографії для моделі тесту на відтягування I завантажено в річ.

Примітка / відмова від відповідальності: ця модель, про яку я говорив вище, тут , я є автором цієї моделі


Добре, але в цій частині друку відсутня відмова. Я вже вирішив проблему, знизивши температуру.
Ракич
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.