Розмір принтера SST Розбиті деталі


9

Моя компанія має старий принтер Dimension SST, який вийшов з ладу через кілька поламаних шматочків. Я зв’язався з людьми Stratsys, і вони нічого не зроблять, поки ми не придбаємо поліс на послуги на багатотисячні долари. У мене також є Makerbot, який я можу використовувати для створення запчастин, проте не можу знайти зображення оригінальної конфігурації. Розбиті шматки - це бар Toggle Bar та Z Foam Sensor та будь-які деталі, які використовуються для утримання їх на голові. введіть тут опис зображенняПанель перемикання кружляла червоним кольором Перегляд мого принтера, де раніше була панель перемиканнявведіть тут опис зображення

Два питання: Хто-небудь знає місце, де можна придбати запчастини? Хтось має детальні фотографії (360 вид) друкарської головки, якими вони готові поділитися, щоб я міг відтворити деталі / додатки.

Дуже дякую за будь-яку допомогу!


Чи допомагає цей PDF , стор. 61?
нанофарад

На жаль, мені потрібен задній вид цього зображення. Дякую за те, що ви копали!
Mjones

Відповіді:


1

Бачачи, як ще ніхто не зміг знайти рішення, і я не знайомий з вашою машиною, я б рекомендував реверсувати інженерну частину якнайкраще для ваших здібностей. Якщо у вас немає потрібних інструментів, спробуйте знайти місцевий магазин машин і запитайте, чи можете ви використовувати їх вимірювальне обладнання. Іноді, можливо, вам пощастить, і у них з'явиться щось більш інтуїтивне, ніж штангенциркуль, наприклад, ЧМК CMM або CMM Arm. Що стосується придбання деталі, спробуйте запитати у машинного магазину, чи зможуть вони її виготовити, або опублікуйте її в 3D-форматі за допомогою 3D-концентраторів, MakeXYZ або іншої послуги однорангового друку.

Вибачте, у мене немає більш прямого рішення, але, сподіваємось, це принаймні загальний сенс, які варіанти у вас є.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.