Яка різниця між MK6 та MK8 та навіть MK10?


11

Я зробив і зібрав власний 3D-принтер два роки тому і помічаю, що деякі екструдери - MK6 та MK (* що завгодно). Деякі з них мають блок термозахисту горизонтальним, а інші вертикальним, потім використовують насадку довше.

Блоковий обігрівач, який я зробив, був алюмінієвим блоком 20х20х10 мм із використанням короткої насадки M6. Потім адаптували радіатор для модернізації до нагрівача Jhead.

Тому я хотів дізнатися, до якої групи належить мій принтер, оскільки база - клон prusa з прямою екструзією.

Відповіді:


11

Усі кредити для наступного переходять до "vermon" користувача, який розмістив цю тему .

Далі йде сильно змінена версія з його довшої відповіді там.


Makerbot почав свою серію hotend, використовуючи MK як позначення ітерації (для Марка ). Першою комерційно доступною версією став [Makerbot] MK4 на Cupcake circa 2009. MK4 був побудований вручну з нагрівачами з ніхромового дроту і схильний до різного роду відмов. Вони працювали лише з ABS і 3-мм розжаренням.

Слідом за цим, Makerbot був пропущений як виробник, і саме про цей готель ми говоримо. Правильною номенклатурою буде Makerbot Hotend MK #

MK5 був повноцінним дизайном і мав величезні насадки та товсту підкладку з ПТФЕ. Він використовував 2 великих резистори потужності паралельно для обігріву і також був схильний до виходу з ладу.

MK6 був першим готелем, проданим як комплект, про який я знаю (проте Repraps також почав використовувати їх, ймовірно, раніше).

Mk6 + був першим готельним нагрівачем картриджа, який продається в комплекті. Блок нагрівача MK5 / MK6 був з нержавіючої сталі, де комплект для модернізації MK6 + був алюмінієвим блоком, який був трохи меншим, набагато легшим і мав тепер стандартний патрон нагрівача 1/4 дюйма.

MK7 був першим готелем, про який ви думаєте, виглядає знайомим. Це було першим переміщенням на 1,75 мм нитки, призначені для екструдерів. Хоча комплект MK6 + мав деталі для адаптації до нитки 1,75 мм, він взагалі ніколи не працював добре і справді був несправним.

Знову ж таки, це все епоха Thing-O-Matic і Cupcake. Окрім кількох клонів, у США справді не було ринку сторонніх виробників. У вас був або MakerBot, або інший набір Reprap. Wanhao, FlashForge - вони навіть не існували, і якщо вони були, то про них не говорили, як зараз.

MK8 була всією новою установкою подвійного екструдера на MaplicBot Replicator. Охолоджувач був більш товстим, ніж MK7, але однаковий весь металевий термічний бар'єр, і, мабуть, MK8 має дещо іншу геометрію насадки всередині і зовні.

MK9 був гондером MK8, баром охолодження, тепловим бар'єром і насадкою, але новий фідер із пружинним важелем, який ми знаємо на всіх сучасних моделях. Ось чому це заплутано, MK9 був оновленням фідера, а не зміною готелів.

MK10 був повною зміною готелю. MK10 використовує гладкі теплові бар'єри OD з більшим 4-мм вкладишем PT PTE 4 мм OD 2 мм. MK10 також використовує нитки M7 проти M6 усіх попередніх моделей. Це пояснюється тим, що 4 мм вкладиш ПТФЕ ледве вистачає металу, щоб зробити зовнішню трубку з ниток М6. MK10 повністю несумісний з усіма попередніми частинами готелів. Кожна частина різна. MK10 все ще використовує запасні частини MK9.

MK11 на D6 - це лише насадка MK10 та термічний бар'єр, але інший блок нагрівача та охолоджувальна планка є частиною центрального хреста D6. Знову ж таки, єдиною реальною різницею є MK11 - це інший блок нагрівача, і це адаптувати інший і довший картридж нагрівача і ковзати в термопарі. MK11 все ще використовує пластикові запасні частини MK9.


Мені хотілося знати, до якої групи належить мій принтер, оскільки базою є клон Пруса з прямою екструзією.

На це питання, здається, важко відповісти конкретно , оскільки, здається, номер у серії присвоюється на основі поєднання технології та формату нагрівального блоку, геометрії подачі та форми і нитки насадки, прийнятих на принтерах MakerBot. Ваша реальна комбінація цих трьох може не існувати у Всесвіті MakerBot.

Я пропоную вам ознайомитись з повною, неперекладеною версією посилання, пов’язаною вище, однак, оскільки там можуть бути розкриті більше деталей, пов'язаних з вашим запитом.


1
Дякую mac, це дуже допоможе, я знаю, що моя модель не могла вважатись вселенною Makerbot, але на дисплеї запуску вже написано "Fernymaker Ready", а насадка - MKfer. Я просто хотів задати своє перше студентське запитання.
Фернандо Балтазар
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.