Як завантажити мої твори в Thingiverse, не оприлюднюючи моє справжнє ім’я


13

Я хочу завантажити деякі свої роботи в Thingiverse, не оприлюднюючи справжнє ім’я (відображаючи його на сторінці профілю).

Я думаю, що добре зареєструвати моє ім’я на сайті, якщо тільки не оприлюднити його, і це вимагається умовами, щоб надати правдиву та точну інформацію.

Я спробував створити обліковий запис на сайті, але видалив його, оскільки не зміг знайти спосіб приховати своє ім’я (встановити інше) на сторінці профілю за короткий час.

Я бачу деякі облікові записи, які, схоже, не показують їх справжнє ім’я (наприклад, їх ім’я в профілі дорівнює ідентифікатору їхнього облікового запису або, принаймні, не в двох частинах: ім’я та прізвище, як потрібно під час реєстрації), тому я думаю, що це архівабельна

приклади:

Як я можу встановити своє ім’я для сторінки профілю на Thingiverse після реєстрації та входу в систему?


Можливо, я повинен використовувати YouMagine або makershop.co , які, схоже, не просять мого імені та прізвища, щоб поділитися своїми роботами.
MikeCAT

Відповіді:


5

Щоб змінити відображене ім’я (на відміну від імені користувача) у Thingiverse:

  1. Перейдіть на сторінку свого профілю
  2. Натисніть "Редагувати профіль" у стовпці зліва зліва
  3. Нагорі, поруч із "Налаштуваннями Thingiverse" - ще одне посилання / вкладка під назвою "Налаштування Makerbot". Натисніть на це.
  4. Змініть поля Ім'я та Прізвище та збережіть.

Зауважте, що ні Ім'я, ні Прізвище не потрібно; якщо жодне з них не вказане, замість вашого відображуваного імені відображатиметься ваше ім'я користувача.


Спасибі, спрацювало! Я вважав, що зробити їх порожніми неможливо, оскільки вони сказали, що ім’я та прізвище потрібно зареєструвати.
MikeCAT

Я приєднався до цієї спільноти лише для +1. Має сенс, що Makebot поставив би це місце в місце, якого люди найменше очікують, оскільки компанія вже не є цілісною для громади.
Скотт Прів

Якщо ви редагуєте, будьте обережні, що справжня анонімність досягається: ваш загальнодоступний профіль буде індексовано Google тощо, і випадок Google може виявити "Переглянути кешовану сторінку" у своїх результатах пошуку.
Скотт Прів

4

Ви можете вводити будь-яке ім’я, коли вам потрібно зробити обліковий запис. Ви вирішите, як вас звати, люди весь час ходять псевдонімами в реальному житті, це цілком прийнятно. Насправді вкрай мало місць, де ви маєте юридичне зобов’язання вказати своє ім’я так, як це зазначено у свідоцтві про народження. Відкриття рахунку Thingiverse не є одним із них.

Щоб відповісти на іншу частину вашого запитання, так, можна змінити ім’я, яке відображатиметься після створення облікового запису. Я був би здивований, якби вони намагаються фактично зберігати архів минулих імен.


Так, але суть його питання полягає в тому, що зовсім не інтуїтивно зрозуміти, де знайти це налаштування. Це "приховано" під "Налаштуваннями Makerbot", місце, яке я ніколи не заглядав, оскільки у мене немає пристрою Makerbot.
Скотт Прів
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.