Який хороший спосіб закріпити втулки в 3D-друкованій частині?


10

Я хотів би закріпити втулки в 3D-друкованих деталях. Їх використовували б для бурового лобзика. Я бачив вставки з нагріванням, але всі вони мали різьбові інтер’єри. Найкраща ідея, яку я можу придумати, - це надрукувати пластиковий отвір на кілька тисячних дюймів більше, ніж втулка, і нанести багато епоксиду на ВР підшипника і вставити його. Чи є кращий спосіб?

В сторону мені важко було знайти належні теги.

Відповіді:


6

Якщо зовнішня частина втулки буде добре скріплюватися з епоксидним, ваш метод простий і, ймовірно, буде ефективним.

Ви можете використовувати той самий спосіб, що застосовується для різьбових вставок, оброблевши зовнішню сторону втулки, нагрівши її та примусивши її до правильного розміру отвору, надрукованого в моделі.

Різьбові вставки в'язані або іншим чином текстуровані, щоб забезпечити міцніші зв’язки з розплавленим пластиком. Викручування втулки складніше, ніж хороша епоксидна зв'язок.

Я відкрив виріб під назвою " ливарні втулки ", який, як видається, відповідає вищезазначеним вимогам до нагрівальних вкладишів:

обрізана втулка

У списку продуктів вказується, що вони використовуються для буріння лобзиків.

Це може бути менш брудно, але дорожче придбати та використовувати їх на відміну від епоксидної смоли та трохи шліфування.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.