Наче випадкові лінії на поверхні


9

Я отримую, здавалося б, випадкові лінії, розкидані по верхній поверхні моїх відбитків:

лінії1 лінії2

Принтер: Anycubic i3 mega
Slicer: Cura 3.2.1
Принтер вибрано в Cura: Prusa i3, смак Gcode змінено на профіль RepRap
Cura: Тонкий , "Зовнішній перед внутрішніми стінами" увімкнено

Що може бути причиною?


Спробуйте вимкнути "Режим розчісування" в Cura. У мене було те саме питання. Я вимкнув режим розчісування, і проблеми не було. Я не розумію, чому. Підказки інструментів, схоже, спрямовують мене в інший бік. Тому моя порада може бути лише спробувати.
Хаотично

Відповіді:


8

Це результат руху ходу, що проходить через / над верхньою поверхнею. Налаштування розчісування може запобігти подібному переміщенню (для стін, заливки чи верху), а z-hop дозволяє уникнути будь-якої позначки під час цих подорожей.

Обидва налаштування впливатимуть на швидкість. Наприклад, Z-hop буде активним на кожному шарі.


z-hop використовується лише під час переміщення місць на певному шарі. Якщо друк здебільшого є суміжним, як на наданих зображеннях, z-hop використовуватиметься лише за потреби. Що стосується фотографій, лінії відображаються, коли це потрібно, дуже мало разів і мало впливають на швидкість друку.
fred_dot_u

Я також хотів би підписатись на те, що крім моделей, що мають складні uber, швидкість покарання буде незначною.
мак

@mac, наприклад, моделі, які я розмістив у своєму останньому запитанні, де текстура означає, що ніяких пом'якшень не потрібно. У своєму дослідженні я також побачив, що z-hop спричиняє зношення машини, але я не визначуся з цього питання.
Шон Хуліхане

5

У нашій місцевій бібліотеці є справжня Prusa i3 Mk2.5, яка нещодавно мала цю проблему. Через кількість пальців, що залучають таку систему, не одразу було виявлено, що було обрано інший профіль, у якому вимкнено Z-хоп.

Z-hop - це особливість, при якій насадка трохи піднімається (і регулюється по висоті) під час переміщення від однієї частини друку до іншої.

Згідно з моїм коротким дослідженням, Cura підтримує z-hop в налаштуваннях. Або його потрібно активувати або, можливо, трохи збільшити. Вищезгадана Пруса чудово справляється з підйомом на 0,5 мм.


1
Дійсно, у мене не було включено z-hop. Я відзначу відповідь прийнятою після того, як я спробував ще раз із z-hop.
AndreKR

1

Завдяки відповідям fred_dot_u та Шона Хуліхане я провів ще кілька досліджень.

Тут є три функції:

  • Розчісування (дотримуйтесь вже надрукованого шляху під час подорожі)
  • Відтягування (відтягування нитки під час подорожі)
  • Z-hop (переміщайте насадку вгору під час подорожі)

Зв'язок між цими налаштуваннями такий:

  • Відтягування робиться лише тоді, коли не розчісується *
  • Z-хоп робиться лише при відтягуванні

Тому, щоб підняти насадку під час подорожі, потрібно відключити розчісування і включити втягування і з-хоп. Це запобігає насадці не дряпати поверхню.

* це було визнано непотрібним, але це може змінитись у майбутній версії; також є плагін, який це змінює


-3

Здається, проблема може полягати лише в тому, що ваша насадка трохи розвинулася. Код g любить повторювати однакові візерунки принаймні на кілька шарів щоразу, коли він змінює візерунки, і якщо він робить той самий візерунок на верхніх 3-4 шарах, ніж до моменту досягнення останнього шару вгорі, цей малюнок насправді буде бути найменшим, трохи піднятим над рештою шарів через те, що накопичується по тій же схемі, на скільки коли-небудь шарів воно слідувало за тим же малюнком. Ваша насадка - це ніж натирання піднятого візерунка, коли вона завершує останній шар. Це пояснює випадковість, як сказано в ОП, тому що код g може не повторювати один і той же візерунок для 3 або більше шарів на поверхні, але без зчитування gcode це, здавалося б, буде випадковим, коли і де вони відбулися.


2
Я не думаю, що проблема полягає в тому, що ви вважаєте, що це є, але як бічна примітка: було б чудово, якби ви могли переглянути свою відповідь і використати абзаци, коми та інші розділові знаки, щоб зробити її більш зрозумілою! :)
мак

Гаразд @mac, оскільки в ОП немає жодного зображення успішного передруку. Я стою біля того, що я сказав. Якщо він вирішить змінити будь-які налаштування і перерахує g-код, у нього може не виникнути ці проблеми, які з’являються у цій друку, оскільки його випуск "непрозорий". І як ви так люб'язно вказали, у моїй відповіді є лише одна справжня граматична помилка, і я виправив це, але 16 інших помилок є актуальними питаннями, і я не думаю, що вони не хвилюють читача. Я не знаю про помилки граматики у своїй відповіді. Не соромтеся виправити це, однак дозволяє більше не спамувати цю сторінку. вечір чудово
новий новий
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.