Зрозумійте, що вентилятори CR-10S охолоджують


13

Я розробляю кріплення вентилятора для принтера CR-10S для утримування E3D All-metal v6 HotEnd та датчика BLTouch.

Принтер CR-10S має два вентилятора.

Один спереду:

введіть тут опис зображення

та ще один справа:

введіть тут опис зображення

Мені потрібно знати, що насправді охолоджують два вентилятори, щоб зробити ідеальне кріплення.

При включенні живлення передній вентилятор, здається, стоїть на 100 відсотків часу. Правий вентилятор можна включати лише через gcode під час друку.

Я зняв кріплення вентилятора, щоб вивчити його, і схоже, що передній вентилятор охолоджує радіатор готелю .

введіть тут опис зображення

Правий вентилятор прикріплений до кріплення і там немає отвору, який би пропускав повітря з вентилятора. Здається, це охолодження металу, яким він прикручений, і це не має сенсу.

Чи прав я щодо переднього вентилятора? Яке правильне охолодження вентилятора?


- частина вихідного вентилятора охолодження PWM або TTL.
Sergio DeJesus

@SergioDeJesus Частинні вентилятори охолодження заплановані (можуть працювати з різною швидкістю), тому ШІМ
0scar

Відповіді:


17

Функція переднього вентилятора - добре підтримувати холодний кінець ... холодним . :) Це повинно крутитися до тих пір, поки принтер увімкнено.

Правильний вентилятор відомий як "вентилятор запчастини", його функція полягає в охолодженні щойно видавленого пластику , ідея полягає в тому, щоб затвердити його якомога швидше. Як ви помітили, ним керує gcode, і його можна включати, вимикати і навіть здійснювати обертання з будь-якою швидкістю між нерухомим і повним дроселем. Зазвичай він перестає обертатися в кінці друку (при такому пластиці, як ABS, він може бути налаштований так, щоб він не крутився навіть під час друку).

Якщо ви придивитесь уважніше до свого CR-10, то побачите, що в посудину, в яку подається повітря, вентилятор деталі не має дна: ця щілина проходить через неї, перш ніж відхилятися на 90 ° у напрямку до форсунки.

У CR-10 стандартний дефлектор для вентилятора деталі не робить гарної роботи (повітря не продувається там, де слід), а його заміна на користувальницьку частину - одна з найпоширеніших оновлень принтера.

Особисто на моєму CR-10 я використовував спеціальне кріплення з інтегрованою "фанкою", яка видувала повітря з обох сторін і працювала дуже добре. Також було перевагою повторне використання апаратного забезпечення з оригінальної збірки (= вам нічого не потрібно купувати, просто надрукуйте деталь).


Що має сенс. Перша спеціальна частина, яку ви зв'язали, дуже корисна і добре пояснює необхідний вентилятор. Чи повинен повітря з правого вентилятора дути на форсунку або під нею, де виходить пластик, щоб затвердіти?
Програміст

2
@ Програмер - під ним: ви хочете, щоб насадка залишалася гарячою! :)
мак

Ця конфігурація готелю поділяється з Ender-3.
Тріш
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.