Загальна нитка: лише одна з цих речей чи підстава для скарги?


9

всі.

Я відносно новачок у 3D-друку, тому не знаю, що являє собою неприпустимо погану котушку нитки.

Приблизно на 1/6 шляху в рулон PETG (і, можливо, 4 години на 6-годинний друк), над / під обгортання речі привели до осяяння. Я перервав відбиток, потім обрізав нитку і почав розкручувати її, шукаючи більше перехресних обгортків. Я знайшов тону з них, а також тонну перегинів.

Я зупинився приблизно на 1/3 шляху в котушку, все ще знаходячи перегини та перехресні обгортання, і сказав, щоб хекнути з нею. Єдиним способом його використання було б провести всю довжину на іншу котушку, обережно уникаючи перехресних перегортань, і сподіваємось, що перегини не вплинуть на якість друку.

Я скаржився постачальнику, але ніколи навіть не отримав відповіді, тому зараз мені цікаво, чи це лише одна з тих речей, яких я можу час від часу очікувати. Будь-які думки та думки були б вдячні.

Ура,

Глассей

Відповіді:


4

Нитка повинна зійти з рулону, не перекриваючи себе. Якщо сказати, залежно від того, за що ви заплатили, це визначить, чи варто скаржитися. Зазвичай ви отримуєте те, за що платите. Якщо ви заплатили за це 10 доларів , я б вважав, що це було так дешево, але якщо ви заплатили> 25 доларів, це повинні бути приємні речі.


Я заплатив $ 35 CAD за кг, тож це не дуже ультра-преміальні речі або речі, що не продаються в підвалах. Справа в тому, що я був дуже задоволений іншими нитками, які я купив у цього постачальника, але відсутність відповіді на мою скаргу змусило мене вирішити більше не купувати у них ... поки мені не стало цікаво, чи такий тип річ лише очікувати кожного разу та потім.
Glasseyed

Я б пішов і скаржився. Найгірший випадок, що нічого не відбувається, найкращий випадок, коли ви отримаєте нову нитку (і можете також зберегти поганий рулон).
Ерік Джонсон

@Glasseyed Це може бути просто химерною справою, але вам слід зв’язатися зі своїм постачальником за такими речами (поки це не помилка користувача). Ви платите за їх стандартну якість, якщо ви цього не отримуєте, ви заслуговуєте або на заміну, або на повернення коштів.
tbm0115

5

Вибачте, але наймостильніші обгортки викликані тим, що кінцеві користувачі вивільняють вільний кінець нитки під час поводження з котушкою. Математично неможливо ввести вузол під час первинного розгортання, і всі відомі постачальники ниток в наші дні мають досить ретельний контроль вільного кінця, коли золотник знімають із шпулера та відправляють на упаковку.

Де ви можете дістати вузли прямо від продавця нитки, якщо вони реагують дуже недбало і відпустять вільний кінець. Ви повинні бачити це лише з дуже дешевою ниткою.

Отже, можливо, ваш постачальник заплутався, але, мабуть, слід спочатку виключити власну практику поводження. Не важко запобігти втраті вільного кінця. Приємніші стилі котушки в наші дні мають отвори на бічних фланцях для забезпечення вільного кінця під час роботи / зберігання. Або ви можете надрукувати один із багатьох, багатьох дизайнів кліпси з ниток від Thingiverse або вашого улюбленого веб-сайту.

Якщо ви дуже обережні з поводженням і все ж отримуєте вузли, переключіть постачальників. Хтось досить неохайний, щоб неодноразово неправильно поводитись з новими котушками, ймовірно, також використовує надзвичайно дешевий матеріал, і було багато анекдотичних повідомлень про те, що дуже противні промислові хімічні речовини змішуються з барвниками недорогих ниток.


Дякую, але помилка користувача не відповідала в цьому випадку: не тільки було багато інших кросоверів глибше в котушку, нитка була хиткою / кумедною таким чином, що передбачає проблеми з механізмом підйому на заводі.
Glasseyed

1
Кросовери дуже часто пробиваються вниз по мірі розгортання котушки. Вузол може ковзати і ковзати і ковзати годинами, а потім ловити та виривати відбиток. Не знаєте, що ви маєте на увазі підступно / дивно?
Райан Карлайл

Наче хтось згинав нитку кожні пару сантиметрів, вкладаючи в неї невеликий вигин. Напевно, нічого надто серйозного саме по собі, але це, як правило, підкріплює мою переконання в тому, що в роботі з механізмом прийняття була проблема. Як я сказав у коментарі Еріку Джонсону, я був дуже задоволений іншими речами, які я придбав у них. Можливо, я просто перемотаю решту, коли у мене буде стукати порожня котушка (я згадав, що я відносний новачок? ;-) Привіт!
Glasseyed

1
Невеликі коливання можуть траплятися, коли тепла нитка котиться по попередніх обгортаннях і стрибає з канавки в паз. Більші вигини можуть означати, що вони знову відкрутили барабан із занадто щільною серцевиною. Важко сказати.
Райан Карлайл

0

Вузол трапляється, коли ви відкручуєте нитку самостійно, а потім залишаєте її так або намагаєтесь вручну знову розмотати її. Щоб уникнути подібної ситуації, а також кучерявої нитки зійти з котушки і заплутатися там, намагайтеся не розкручувати її, а також побудуйте або надрукуйте "посібник зі шпулі" для вашого 3d-принтера: http://www.thingiverse.com / пошук / сторінка: 1? q = нитка + золотник + напрям & sa =

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.