Підтримка платформи до певної висоти Z в Ultimaker Cura / G-коді


9

Ultimaker Cura пропонує підтримку платформи типу " торкання конвеєра ", що дозволяє принтеру робити плот лише для частин об'єкта, які повинні торкатися плити збірки. Він також пропонує " скрізь " для будь-якого об'єкта, який може висіти над плитою складання.

У мене є необхідність запропонувати підтримку лише для навісів до певної висоти z, таких як будь-який навис, розташований у точці z 4 мм або нижче. Чи є програмне забезпечення, яке це дозволить, або як налаштування / доповнення до Ultimaker Cura, або просто експорт G-коду для Pronterface?


Чому ти не піклується про нависання вище? яка "магія" дозволяє тим, хто друкує належним чином, але не найнижчі нависання? Що тут справді хвилює?
Карл Віттофт

В основному, у мене неправильна структура, де мені потрібно певним чином упорядкувати її, щоб обмежити післядрукарську обробку. Опорні конструкції призводять до того, що частина неправильних конструкцій зірветься, коли вона буде знята з друкарського шару. Я не думаю, що шліфувальні або ацетонові ванни - це хороший спосіб згладити ABS-можливо, це справжня проблема, мені потрібно приховати з'єднання опорної конструкції до закінчення обробки, і ця неправильна поверхня є єдиним місцем для цього. Ці висотні навіси мають дуже низький кут нахилу і повинні з'єднуватися прекрасно без опори
K Mmmm

Відповіді:


3

Чи є програмне забезпечення, яке це дозволить?

Так, що стосується Ultimaker Cura 3.3 Beta, Ultimaker Cura дозволяє вказати область, яка не буде врахована для додавання підтримки. У вашому випадку ви можете визначити все вище 4 мм, щоб виключити його з будівельних опорних конструкцій.

Ви можете шукати тут цю дуже нову функцію, це може бути те, що ви шукаєте.


1

Чи є програмне забезпечення, яке це дозволить?

Я не володію її копією, але, розмовляючи з іншими ентузіастами 3D-друку, я знаю, що спрощення3d - це зріз там із самим детальним контролем над структурами підтримки.

Мені невідомо, чи має він налаштування саме того , що ви хочете, але я знаю, що він має можливість вручну додавати підтримку у вибраних частинах вашої моделі, тому - залежно від розміру та складності вашої моделі та рівня точності вам потрібно - це цілком може бути варіантом для вас.

Це власницьке комерційне програмне забезпечення з політикою відшкодування "без запитання".


1

Як альтернативу, погляньте на інструменти тривимірного моделювання, які дозволяють додавати власні вежі підтримки до самої моделі. Зробіть це, а потім встановіть інструмент нарізки на "відсутність підтримки" або еквівалент.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.