Чому важливе значення має нагріте ліжко?


9

Я чую, що підігріті ліжка можуть допомогти зняти готові відбитки, але не всі принтери мають їх!

 • Це приємно мати чи обов’язково мати функцію?
 • Чи є недоліки ліжок з опаленням?

Відповіді:


7

Я спробую дати йому знімок, оскільки інша відповідь (чудово звучить відповідь btw) пояснює "як" ми використовуємо ліжка з підігрівом, але не "чому" вони справді потрібні для гарних відбитків.

Пластмаси або полімери здебільшого аморфні (без макрокристалічної структури) і, як правило, відносно тверді і крихкі при низьких температурах (це називається "склоподібним"). З підвищенням температури пластику стан матеріалу змінюється, коли він стає м'яким і пластичним (називається в'язким або гумовим). Температуру, при якій відбувається цей перехід, називають « температурою скляного переходу"Це саме ця температура, де ви також нагрівали б своє ліжко (або близьке до цієї температури). Нижче температури склянки розширення зменшується / знижується, оскільки полімерні ланцюги не можуть легко рухатися через ближче упаковки та сильніших міжмолекулярних сил ; підвищення температури збільшує міжмолекулярні сили, що знижують розширення. Тому різниця напружень між шаром та вашим відбитком зменшується (як при розширенні нагрітого полімеру)

Це пояснює, чому ми використовуємо нагріте ліжко, щоб отримати відбитки, щоб прилипати до ліжка. Щоб відповісти на ваше запитання, чому це допомагає зняти відбитки, це те, що при зниженні температури полімер повертається у свій «склоподібний» стан, трохи скорочується і автоматично відклеює відбиток з ліжка.

Дійсно для друку PLA ви можете друкувати без нагрітого шару, але для матеріалів з більш високою температурою скляного переходу та більш високою температурою друку це майже необхідно. Недоліки грілок, що обігріваються, полягають у тому, що вони вимагають великої потужності і при неправильному встановленні призводять до обпалених проводів та роз’ємів. Зазвичай розумно напружувати дроти з ліжка і користуватися належними силіконовими проводами і роз'ємами для калібрування.


Взагалі гарна відповідь, але цей біт є неточним: "..як внутрішні напруження нижчі через більш в'язкий стан матеріалу". Немає внутрішніх "нижчих внутрішніх напружень", пов'язаних із в'язким станом. Причина, чому друк прилипає краще, полягає в тому, що з моменту екструдування пластику відбувається не стільки усадки, скільки з холодним шаром. Внутрішні напруження всередині друку пов'язані не з "станом" пластику, а з різницею розширення між шарами, якщо це саме те, про що ви мали на увазі. :)
мак

@mac Дійсно, не пов’язаний із державою, я відредагував відповідь.
0скар

6

Це може допомогти зчепленням ліжка. Однак більшість поліетиленових матеріалів для 3D друкують без нагрітого шару (оскільки вони стискаються в міру охолодження). АБС - це горезвісно, ​​хоча PLA - це не так вже й погано, і ви можете піти без нагрітого ліжка для невеликих деталей. ABS настільки чутливий, що вам може знадобитися нагріте (або принаймні захищене від тяги) корпус, а також обігріте ліжко. Якщо ви плануєте придбати 3D-принтер, найкраще придбати ліжко з підігрівом, якщо ви не маєте обмеженого бюджету. Якщо ви придбаєте принтер без обігріваного ліжка, незабаром зрозумієте, що він потрібен.


4

Немає простої відповіді. Я висвітлю лише три основні нитки: PLA, ABS та PETG.

 • ABS :

  • АБС любить перекручуватися, і не любить вітер та зміни температури. тому потрібна теплова постіль, як і певний спосіб утримувати вітер і не гріти (я використовую пластиковий брелок над принтером).
  • Хоча є друкуючі поверхні, які вимагатимуть зупинки основи. але поверхня друку не може змінити характер нитки.
  • Ліжко з підігрівом в значній мірі потрібно для ABS
 • PLA :

  • В даний час PLA є найпопулярнішою ниткою, вона має низькі схильності до викривлення і любить вітерець, а друкувати дуже легко.
  • PLA не потребує нагрітому шарі, але якщо деталь велика, вона може відшаровуватися від поверхні друку.
  • Ліжко з підігрівом не є обов'язковим, але це допоможе при будь-якому викривленні, яке може виникнути.
 • ПЕТГ :

  • PETG описується як поєднання друкарської здатності PLA та міцності ABS.
  • PETG досить важкий і має більш високий шанс викривлення, ніж PLA.
  • Рекомендується підігріте ліжко, яке допоможе уберегти його від викривлення.

Тепер для видалення друку також може допомогти нагріта ліжко:

 • Більшість відбитків PLA, особливо більш дрібні , видаляються просто без нагрітого ліжка,
 • Середні відбитки, що мають інструмент для видалення, знімуть їх
 • Нагріте ліжко дуже корисно для видалення великих відбитків або відбитків, які не випускатимуться іншими методами.
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.