Небезпека 3D-друку через літій-іонний акумулятор


11

Тому я купив Lulzbot Mini кілька місяців тому і нарешті завантажив версію Cura Ultimaker ... Хлопчик ... чи я пропав безвісти ...

Одна з функцій Ultimaker Cura, яку я шукав, - це "пауза на z-висоті" ("інструмент після обробки"). Я будую прототипи електронного пристрою, і створюю дві частини, які з'єднуються разом, виглядає набагато гірше, ніж друк одного фрагмента. Якби я міг призупинити друк, вставити електроніку та продовжувати друк, мій пристрій виглядав би набагато професійніше (навіть якщо на виготовлення пішло більше часу).

Моя одна проблема - літій-іонна батарея. Зараз я друкую в ТПУ. З нагрітим шаром в 40 градусів за Цельсієм і нагрітим екструдером при 240 градусах Цельсія, схоже, існує великий ризик того, що літій-іонний акумулятор досягне температури, що перевищує 60 градусів Цельсія (пошкоджуючи камеру, спричиняючи потенційний вибух). Звичайно, я не впевнений, що насправді означає "60 градусів Цельсія". Це може означати, що лише одна частина упаковки повинна досягти цієї температури, або це може означати, що вся внутрішня температура LiPo потребує досягнення цієї температури. В будь-якому випадку цифри не виглядають добре.

З іншого боку, нагріте ліжко, безумовно, не потребує нагрівання поза першими шарами? Крім того, я можу створити "дах" для батареї LiIon, під яку я можу підсунути її, надаючи трохи ізоляційного ТПУ перед рештою пристрою. Я думаю, що друк трапився б безпечно, як це, але очевидно, вибух був би справді поганий. Начебто, певно, спалить мій будинок, і я спав би, коли це сталося.

Хтось має досвід цього робити? Чи є спосіб вимкнути обігрітий ліжко середнього друку? Я думаю, я можу вставити рядок g-коду під час паузи? Чи вплине це на залишок друку, який ви думаєте? Я параноїк? Чи може екструдер реально пропускати тепло через 1-2 мм ізоляції і викликати вибух? Хтось знає, як тепло переносить від початкового, рідкого друкованого матеріалу через решту конструкції?

Будь-яка порада чи речі, які я повинен розглянути, перш ніж робити це?

Більш конкретний тип паузи може бути корисним, якщо хтось знає про будь-який.


2
Чи можливе загортання акумулятора в щось, що розсіює тепло? Зазвичай ставити акумулятор поруч з обігрівачем - це велика ні-ні. Ви не хочете бути поруч, коли йде не так, як і ваш будинок.
щогли

3
Я не впевнений, чому ви вбудували такий акумулятор. Здається, ваша конструкція зробить її незнімною.
щогли

5
@Mast Тому що жоден виробник електроніки цього не робить.
Джон

1
Ще одним недоліком цього способу друкованої вашої деталі є те, що ви можете виготовити деталь лише тоді, коли у вас є внутрішні компоненти. Якщо ви розробили деталь так, щоб вона могла бути надрукована без внутрішніх компонентів, ви можете створити деталі навіть без внутрішніх компонентів і, можливо, підвищити швидкість створення додаткових "пристроїв", маючи запас цієї частини, з якої ви просто черпаєте.
Аарон Хавенс

1
Я зазначу, що якщо ви вирішили пройти цей маршрут, подивіться, як гасити пожежі від акумуляторів. Я вірю, що вода просто погіршиться ..
StarWind0

Відповіді:


9

Існує можливість безпосередньо вставляти додаткові команди на певній висоті Z, не потрібно вводити їх вручну.

Однак це погана ідея вимкнути нагріте ліжко під час друку, оскільки це часто повністю від'єднує предмет від ліжка (саме такий сенс мати нагріте ліжко в першу чергу: краще зчеплення під час друку, і легше видалення згодом).

Я б не друкував над батареєю, щоб закрити її не тільки тому, що це може пошкодити акумулятор, але й щоб зберегти його замінним. Залишити решту конструкції корпусом можливо, але зазвичай простіше роздрукувати дві окремі частини, які можна скріпити через отвір на друкованій платі.

Отже, досвід: зазвичай цього не варто.


9

Мені б доводилося бачити ваш дизайн, щоб прокоментувати більше, але чому б просто не змінити свою модель кришкою або верхом, яку можна згодом сплавити або прикріпити якось іншим способом?

Можна відключити нагріте ліжко після певного шару. Схоже, тут є дискусія з G-кодом: Чи може Cura відключити підігріте ліжко, що перебуває у друку?

Я особисто уникав би піддавати батарею тепла, яке генерує готель або плита. Принтери самостійно можуть спалити ваш будинок. Навіщо поєднувати його з приголомшливою потужністю літій-іонного акумулятора?


2
Перше речення вашої відповіді має бути коментарем до оригінального питання (хоча саме питання вже частково вирішує його). Ви посилаєтесь на дискусію про відключення обігрітого ліжка, але ми вважаємо за краще мати самостійні відповіді. Не могли б ви узагальнити основні моменти пов’язаної дискусії тут?
Том ван дер Занден

3

Якщо ваш нагрівний ліжко при 40 ° C, і він не небезпечний до 60 ° C, я б не хвилювався.

Теплова ложа - це те, що нагріває друкований предмет, а не друкуюча головка. Він, очевидно, нагріває його невеликим шматочком на невеликій місцевій ділянці під час друку, але тепло розсіюється швидко, лише впливаючи на температуру предмета дуже мало.

Якщо ви переживаєте, спробуйте отримати лазерний термометр і стежити за температурою поверхні батареї під час тестового друку. Вони коштують як 10 доларів, тому спробувати це не велика інвестиція.

Крім того, можливо, ви можете зробити пробний друк із вимикачем для акумулятора та вставити датчик температури в режим очікування та контролювати температуру в режимі реального часу під час друку.


Лазерний термометр - відмінна ідея.
K Mmmm

Мені особисто пощастило з лазерними термометрами. Я б також подивився на ті теплові камери Flir, принаймні записи. Отримайте уявлення, як це працює.
StarWind0

Не могли б ви детальніше розповісти про те, як вам пощастило з лазерними термометрами? Поки, коли я їх використовував, вони завжди працювали так, як очікувалося. Вони вимагають деякої доступної для вимірювання площі, не можуть виміряти щось таке, як кілька міліметрів, вам потрібно принаймні кілька квадратних сантиметрів, але акумулятор на зразок цього матиме площу поверхні, достатню для вимірювання.
Герцен

3

Хоча ліжко може досягати лише 60 °, екструзія над батареєю буде ближче до 200 ° C. За умови, що буде досить низький потік тепла, але він все одно спричинить старіння акумулятора. Як мінімум, деяка ізоляція або упаковка над батареєю може здатися розумним кроком. Це може бути друкований матеріал, і ви можете надрукувати зверху, якщо дійсно хочете запечатати деталь.

Також пам’ятайте, що в міру того, як клітини LiPo старіють, вони генерують газ (він призначений для потрапляння в мішок) і набрякають. Ви повинні намагатися уникати будь-якого ризику проколу, якщо це трапиться.


1

Добре. Спочатку. Якщо ви коли-небудь думаєте, хм, це може спричинити вибух. НЕ робіть цього. СЕРІЙНО Змініть дизайн, щоб ви могли вставити акумулятор.

Однак, більшість програмних засобів дозволить вам встановити температуру нагрівача на шар. У мене є мінний набір через спростити 3d. Зазвичай я використовую цей параметр для гарячого кінця, оскільки мені подобається, щоб перший шар був гарячим. У вас будуть погані результати, роблячи це з ліжком, оскільки ви, ймовірно, змусить роздрукувати або зменшити відбиток, щоб вискочити. Краще не використовувати нагрітий ліжко для друку, ніж вимикати його. Загляньте також у плоти. Ось так makerbot допомагає пом'якшити їх безгрішні ліжка. Також допоможе вентилятор ..

ПРОТИ не намагайтеся нічого, що може щось підірвати. Існує маса змінних, яких ви не знаєте, наприклад, наскільки провідний пластик і скільки проїде через готель до акумулятора. Або як відключити характеристики для цієї батареї.


-2

Повністю розряджайте акумулятор, тоді немає небезпеки займання, якщо мембрана зламається. Осередки батареї зазвичай захищені стрічкою Kapton (LiPo) або, можливо, навіть металевою (LiIon). Обидва витримують температуру 240 ° C. Мінусом є те, що клітини пошкоджуються після глибокого розряду. Після цього слід викинути акумулятор.

Що я б очікував, коли ви це зробите:

Глибоко розряджений акумулятор розірветься, оскільки розчинники будуть вихлопні. Це також станеться, якщо нагріти батарею достатньо (>> 60 градусів). Самі гази можна знову запалити, але вони потрапляють у нашу герметичну оболонку каптона :) Запалювання цих газів буде порівнянно з короткою спалахом із балончиком з розпилювачем.

Температури недостатньо, щоб пошкодити конверт. Розчинники також будуть не дуже небезпечними в такому діапазоні температур. У разі механічного поломки мембрани нічого більше не відбудеться.

Від розчинників і добавок :

Розчинники та добавки


3
Чи можете ви надати будь-які посилання, на які ви можете зв’язатись, які б створили резервну копію вашої претензії? Не тільки, як ви кажете, було б пошкоджено LiPo (можливо, безповоротно), але я також не впевнений, що нагріти навіть повністю розряджений LiPo було б дуже безпечно .
Greenonline

1
Зарядження повністю розрядженого LiPo теж досить погана ідея. У мене після цього деякі з них лопнули (не вибухнули).
К Мммм

Повинно бути зрозуміло, чому ви це пишете?
дграт
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.