Як додати «шкіру» до форми Вороного?


9

Припустимо, мені надають форму з малюнком Вороного, як, наприклад, ця лампа . Мені б хотілося додати «шкіру», яка покриває повну форму на внутрішній поверхні, щоб я міг друкувати її напівпрозорим матеріалом для отримання більш-менш рівномірного сяйва. Ось приклад того, що я хотів би закінчити: відтінок чайної лампи . Будь-які ідеї, як зробити реверсивний інженер на об'єкт Вороного?


1
Я скоріше запитаю на форумі блендерів чи чистих 3dGraphics, оскільки це дуже важке запитання - є кілька відповідей google, коли ви шукаєте "зворотній вороной", але я не настільки глибокий, що це 3d-моделювання, щоб запропонувати anythig.
profesor79

Я думаю, що блендер може бути найкращим додатком для досягнення вашої мети. З моїми обмеженими знаннями програмного забезпечення я можу передбачити лише обробку кожної дірки вручну, але для того, щоб виконати ваше завдання, повинен бути простіший спосіб.
fred_dot_u

@ carl-witthoft З будь-якою програмою можна редагувати ваш STL-файл та додавати сітку на внутрішню поверхню. Кілька років тому (18) Я використовував 3Dmax для створення деяких моделей і додавання сіток для створення скінів або текстур, ви можете знайти будь-який підручник, щоб легко його використовувати.
Фернандо Балтазар

@FernandoBaltazar дякую за вказівник. Якщо ви можете опублікувати простий приклад або "кроки слідувати" як відповідь, я прийму його.
Карл Віттофт

Відповіді:


4

Я опублікував це на форумі Autodesk , і співробітник на ім'я "MagWeb" запропонував таке рішення. Я ще цього не пробував.

Можливий робочий процес багато в чому залежить від загальної форми об'єкта вороного: Якщо він опуклий у всьому (як яйце) або опуклий і планарний (як циліндр), наприклад:

  • SelectAll (Ctrl + A або Cmd + A на MAC)

  • Запустіть Edit / FitPrimitive та встановіть для його PrimitiveType ConvexHull (зареєстровано CreateNewObjects)

  • Запустіть MakeSolid на цьому об'єкті корпусу та встановіть його SolidType на точне. Акуратно вмикає повзунок OffsetDistance. Потягніть його трохи вниз і натисніть оновлення. Ви хочете отримати результат, що перетинається, але показує об'єкт voronoi. За потреби відрегулюйте зміщення. Нарешті прийміть.

  • Тепер активуйте як voronoi, так і результат MakeSolid і запустіть BooleanUnion

  • Покажіть об’єкт FitPrimitive ще раз (MakeSolid його приховував раніше) та запустіть MakeSolid ще раз у точному режимі. Тепер встановіть трохи більший зсув, як раніше. Різниця визначатиме товщину "підкладки". Прийміть

  • Активуйте перший результат BoolleanUnion та останній MakeSolid та запустіть BooleanDifference, щоб отримати порожній об'єкт. Ви можете використовувати інший пересічний об'єкт для викидання отвору внизу.

Більш важкий, але придатний для виконання робочий процес на об'єкті Voronoi, що володіє увігнутими регіонами ...

редагувати

Провівши кілька випробувань, я можу підтвердити, що це працює для простих опуклих об’єктів. Якщо є увігнуті місця, швидше за все, форму джерела потрібно розрізати на ділянки, кожен з яких можна розглядати як опуклу.
Я грав з функціями "застосувати шаблон" Meshmixer з обмеженим успіхом. Я міг отримати облягаючу форму, але з досить нерівною поверхнею. Деякі точні налаштування параметрів візерунка можуть допомогти. Зауважте, що нова форма має тенденцію бути такою ж товстою, як оригінальний об'єкт voronoi, тому може бути краще зробити щось на зразок наступного:
1) створити дублікат оригіналу
2) зменшити дублікат на кілька відсотків
3) вирівняти два об'єкти спільного походження і мають булеву різницю для створення тонкостінної версії оригіналу.
4) Побудуйте об'єкт шаблону на основі цього об'єкта тонкості.

редагувати номер 2

Мені вдалося! Для тих, хто дбає, я взяв відкриту футляр для окулярів Voronoi і поклав шкіру всередину, щоб захистити окуляри. Дивіться цей предмет Thingiverse


Те, що ви пов’язали, відображається порожнім, без попереднього перегляду :(
0scar

@ 0scar Так, я не знаю, що Thingiverse зробив не так. Я намагався редагувати, але зображення STL не відображаються. Я додам фактичну фотографію днями.
Карл Віттофт

1
@Trish Досить дивно, що я знайшов сторінку форуму - тепер пов’язану у своїй відповіді.
Карл Віттофт
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.