Драйвери TMC2208 - Мікроступінчасті налаштовані неправильно


10

Щойно я встановив два драйвери TMC2208 на мою плату RAMPS. Я дотримувався дуже хорошого покрокового підручника, і після деяких питань я змусив його майже працювати.

Одна з проблем у мене є те, що коли я кажу принтеру підняти вісь Z на 5 мм, вона піднімає її на 10 див.

Я нічого не змінив щодо кроків / мм. Раніше U мав Pololus, з 1/16 мікроступінкою, а тепер у мене є 1/16 у файлі config_adv.h на Marlin 1.1.8

Однак те, що я помітив, роблячи M122 - це рядок, в якому написано:

msteps 256

що звучить, як мікростапінг було встановлено на 1/256 замість цього.

Може хтось міг сказати мені, якщо я щось пропустив?

ОНОВЛЕННЯ:

Після ще копання в ньому, ось що я зробив до цього часу:

  • Припаяйте шпильки на драйвер. Оригінал від Watterrot
  • Припаяйте мостові прокладки для забезпечення зв'язку UART
  • Припаяйте шпильку для заголовка зв'язку вгору
  • Змініть configuration_adv.hна Марлін (1.1.8) і ввімкніть все, що потрібно включити: USE_TMC2208, Увімкнути налагодження, вибравши вісь Z тощо
  • Перевірте штифти pins_RAMPS.hта переконайтеся, що вони доступні в моїх налаштуваннях
  • Зробіть кабель Y з резистором 1 кОм для штифта TX
  • Гак усе

Що б я не робив, мотор рухається вдвічі більше, ніж вимагають. Хоча я встановив 1/16 мікроступінчастості, те саме, що я мав з моїм Pololus, я здійснив зворотний розрахунок, щоб з'ясувати, що фактична мікроскопія драйвера - 1/8.

Після більшого розслідування проблема, здається, полягає в тому, що водій Marlin / Board взагалі не визнається. Думаючи, що це була проблема з TX / RX-зв’язком, я заглибився в наявну інформацію там, і я виявив це, помилка: TMC2208 Зв'язок UART використовує неправильні штифти для SoftwareSerial # 9396 .

Я перейшов до зміни призначених штифтів для серійних RX / TX, але все точно так само.

Я спробував іншу Arduino (оригінал), іншу плату RAMPS і навіть гілки помилок 1.1.x та 2.0 від Marlin.

Здається, що драйвер перебуває у «застарілому» режимі, а маніпуляція програмним забезпеченням неможлива. Хоча я пройшов кроки, щоб це ввімкнути.


Ви вирішили цю проблему? Якщо ви все-таки вирішили проблему, було б чудово поділитися своїм досвідом із громадою, розмістивши власну відповідь, щоб інші могли навчитися на ній чи вирішити власні подібні проблеми. Ви також можете прийняти власну відповідь через 48 годин.
0скар

tmc інтерполювати ваші кроки до 256 заздалегідь config #define INTERPOLATE true // Interpolate X / Y / Z_MICROSTEPS to 256
ddjikic

Моє ще гірше, у мене є всі контролери TMC2208 і після деякого непов'язаного оновлення прошивки Z почав двічі збігатися. Інші осі - це добре.
Слава

Відповіді:


1

У мене немає цих контролерів, але я прочитав, що за замовчуванням TMC2208 буде інтерполювати мікроступені, встановлені штифтами конфігурації вводу / виводу, на 256 мікроступін. Будь ласка, подивіться, як ви встановлюєте на платі заглушки / перемички, здається, що використовується лише 2 (MS1 та MS2). Крім того, ви не можете просто зменшити кількість масиву DEFAULT_AXIS_STEPS_PER_UNITдля запису Z у файлі конфігурації?


Я можу змінити steps_per_unit, але це патч для результату, це не вирішує причину цього. Я розслідував далі, будь ласка, дивіться оновлення в моїй оригінальній публікації ...
Фелікс Хаузер,

0

Швидше за все, ваша проблема пов'язана з штифтом PDN_UART на платі драйверів TCM2208, на деяких плат виробника перемичка не встановлена ​​в режимі UART за замовчуванням, тому, швидше за все, вам потрібно припаяти перемичку до потрібної конфігурації. Подивіться на таблицю вашої дошки драйверів. наприклад https://github.com/bigtreetech/BIGTREETECH-TMC2208-V3.0/blob/master/TMC2208-V3.0%20manual.pdf


2
Він це зробив, про це йдеться в розділі ОНОВЛЕННЯ
FarO
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.