Чи вирішені початкові проблеми Makerbot 5-го покоління


10

Я розглядаю можливість придбати 3D-принтер для роботи (наукові дослідження). На папері, Makerbot 5-го покоління, здається, є найкращим варіантом, тому що ціна відповідає моєму бюджету, а також тому, що я, як правило, досить зайнята, тому мені хочеться що-небудь наблизити до "підключення та гри", наскільки це можливо. Це буде мій перший 3D-принтер, і я не маю попереднього досвіду роботи з технологією.

Однак будь-який пошук "Makerbot" приводить до ряду негативних відгуків приблизно за часів першого випуску 5-го покоління, які в основному зосереджуються на проблемах із розумним екструдером, який постійно виходить з ладу і потребує заміни під гарантію. Багато з цих оглядів зазначають, що це може бути початкова проблема "прорізування зубів", яка може бути виправлена ​​в пізніших версіях моделі, але зараз, через рік, я не можу знайти жодної інформації про те, чи справді це було так.

Отже: чи вважаються початкові проблеми з розумним екструдером 5-го покоління Makerbot загалом вирішеними, чи це основний недолік моделі, який не буде виправлений до наступного покоління?

Я думаю, що люди можуть запропонувати альтернативні моделі в тому ж ціновому діапазоні. Це було б ласкаво, але у мене є додаткове обмеження, яке полягає в тому, що я можу купувати тільки ті моделі, які доступні в Японії без тривалого часу доставки - це, ймовірно, обмежує мої варіанти.


Після трохи додаткових досліджень, здається, Zortrax m200 міг би мені більше підходити - він знаходиться в тому ж ціновому діапазоні (насправді досить дешевше), а також дуже "підключай і грай", але відгуки говорять, що це дуже надійно і він друкує в багатьох інших матеріалах з нагрітим друкованим шаром. Тож, мабуть, я піду з тим.
Натаніель

Як хтось із виробником, Ultimaker та 3-4 іншими принтерами. Не варто. Отримайте Ultimaker. Варто імпортувати.
StarWind0

Відповіді:


9

Makerbot стверджує, що проблеми виправлені. Я чув від ряду реселлерів, що проблеми виправлені. На жаль, обидва з них є дещо упередженими джерелами. Напрочуд важко отримати хорошу інформацію з цього питання - дуже мало надійних людей говорять про останні досвід роботи з лінійкою продуктів.

Випуск №1. На головному форумі користувачів, що вижив ( https://groups.google.com/forum/#!forum/makerbot-users ), кількість людей, які повідомляють про проблеми 5-го покоління, майже не вичерпалися. Є ще люди, які розміщують питання, але на досить низькому рівні, що не за межами того, що можна було б очікувати для середнього принтера-любителя. Ми не знаємо, чи сповільнився потік скарг тому, що вони працюють краще, або тому, що дуже мало людей насправді купують їх більше.

Випуск №2: Власні користувачі та лідери спільнот, які зазвичай оцінюють та переглядають 3d-принтери, уникають лінії 5-го роду, як чума. Makerbot спалив багато доброї волі громади, закривши джерело з Replicator 2, і втратив більше доброзичливості через низку непорозумінь щодо патентних заявок та умов надання послуг Thingiverse (скандали Takerbot) і поставив цвях у труну, свідомо випускаючи нефункціональну лінійку продуктів 5-го покоління. Дуже мало надійних людей готові надати їм шанс на цьому етапі, тому існує серйозний дефіцит неупереджених оглядів.

Випуск №3: Makerbot має перевірену історію викупу журналістів та рецензентів для отримання позитивної преси 5-го покоління. Деякі приклади, які можна перевірити:

 • Сотні фальшивих 5-зіркових відгуків Amazon із акаунтів на платних оглядах. Відповідний аналіз: http://www.amazon.com/review/R2JI8LRRXZYNX1/ (Не перевірено, але пов’язано з цим: широко поширена чутка стверджує, що німецький сайт Amazon насправді знищив усі відгуки Makerbot 5-го покоління через кричущі підробки: http : //www.amazon.de/MakerBot-MP05825-Replicator-5th-H%C3%B6he/dp/B0183TP806/ )
 • Нагороди ЄЕП, які спочатку присвоювались лінії 5-го ген, були вручені ще до того, як Makerbot мав функціональну прошивку. Жоден з 5-го Gens при запуску CES не функціонував. Усі показані демонстраційні демонстрації зроблені на Replicator 2. Як нефункціональний продукт міг виграти нагороди? Це не важко зрозуміти.
 • Історична позитивна преса в журналі журналі 3DP (3ders, Make Magazine тощо) була прямо пропорційна обсягу придбань реклами від Makerbot або материнської компанії Stratasys.

Я міг би продовжувати свою діяльність, але ви розумієте.

Тож важко оцінити реальність ситуації. Але навіть якщо проблеми Smart Extruder справді все виправлені (заклини, проблеми вирівнювання, підключення термопари, відмови коду нитки і т. Д.), Все ще є значні проблеми з лінійкою продуктів.

 • Якість друку не вражає. Механіка руху, яка не була помітно змінена, наскільки мені відомо, не велика. Смарт-екструдер - це в основному гігантський маятник, що хитається збоку від неоптимального козлового вибору архітектури Н-бота. Makerbot вирішив конструкцію дискети за допомогою прошивки програмного забезпечення, щоб значно сповільнити машину, щоб забезпечити гранично прийнятну якість друку. Відповідно до більшості повідомлень, які я бачив, реплікатор 5-го гендруку буде друкувати значно повільніше, ніж реплікатор 2, наприклад. Очікуйте, що поблизу, можливо, на 30-40% більше часу друку, ніж порівнянні принтери.
 • Цінник приблизно вдвічі або навіть втричі перевищує поточну ринкову ціну за розмір та якість друку машини. Зараз на ринку існує стільки чудових принтерів за значно менші гроші, що це щось на зразок горіхів, щоб скинути готівку на Makerbot.
 • Він продається як PLA-машина. Це добре, якщо ви друкуєте мистецтво та дрібнички, але це не чудовий варіант для механічних деталей. Хоча ви МОЖЕТЕ друкувати інші матеріали, це технічно не підтримується.
 • Структура плану підтримки досить відверто стала жорстокою. Makerbot використовував справжню технічну підтримку телефону, але надзвичайно масивний запит на усунення несправностей 5-го покоління змусив їх перетворитись на платну технічну підтримку. Приблизно в той же час Makerbot закрив свій форум спільноти користувачів і видалив посилання на зовнішні технічні ресурси зі свого веб-сайту. Тож якщо ви не знаєте, куди потрібно дістатись, підтримки мало. Для офіційної технічної підтримки ви повинні придбати "Makercare" або оплатити кожен довідковий квиток. Це повністю відповідає галузевим нормам для 3d-принтера для любителів / споживачів. Вони, по суті, взяли на себе свою найбільшу відповідальність - ненадійні принтери - і намагалися перетворити її в центр прибутку. Я особисто вважаю, що це вагома причина уникати компанії повністю.

Чи можна отримати хороші результати від реплікатора 5-го покоління? Звичайно. Але це погане співвідношення вартості від компанії, яка останні кілька років систематично проганяє свою колишню лояльну базу користувачів. Я б рекомендував триматися подалі, поки в продуктовій лінійці не буде мінімальних змін.


2
Насправді розумний огляд з’явився лише наступного дня після того, як я написав це: computerworld.com/article/3032237/emerging-technology/…
Ryan Carlyle

3

Я отримав (без попереднього досвіду) модель 5-го покоління незабаром після її випуску і справді мав болісні проблеми з екструдером і замінив його під гарантією. Прошивка з кінця 2014 року дала набагато кращі результати. Це ще потребує набагато більше роботи, ніж, скажімо, лазерний принтер, але це може бути просто частиною технології.

В цілому моя відповідь - «так».

На цьому тижні я також щойно зазначив, що Makerbot збирається відновити покращений екструдер +, що вимагає додаткового зменшення проблем із засміченням.


3

TL; DR - заощадіть гроші та шукайте в іншому місці.


Ми придбали два реплікатори 5- го покоління для використання на двох різних кампусах. Вони були придбані одночасно.

Один з підрозділів був несправним із коробки, його відправили назад та замінили. Потім екструдери забиваються знову і знову - на обох кампусах - через легше, ніж середнє використання, я б сказав. Ми придбали два нових екструдери, після того як ми отримали якомога більше використання оригіналів. Тоді вони, звичайно, стали марними.

Технічна підтримка рекомендувала купувати Smart Extruder + за преміальною ціною, обіцяючи, що це вирішить усі наші проблеми. Вони зробили ненадовго. Треба зазначити, що ці принтери не опинилися у важких ситуаціях використання. Тепер ми зазнали катастрофічної невдачі з одним із принтерів. Можливо, питання живлення або основна плата. Час покаже...


3

Зрозумівши це питання дещо старе, я хотів би додати оновлення з точки зору власника.

Я вже близько року користуюся / тестую Smart Extruder + на своєму реплікаторі + і маю великий успіх!

Я перескочив з Replicator Dual (версія бальза з деревини) на Replicator +, тому не знаю з перших рук, які проблеми були з оригінальним Smart Extruder.

Незважаючи на це, ось деякі мої враження про Smart Extruder машини:

 • Обмінний матеріал - вітер
 • Калібрування z-offset набагато простіше за допомогою автоматичного регулювання (для старих машин)
 • Виявлення нитки врятувало мене кілька разів, коли нитка зігнулася або обернулася навколо шпинделя. Так само, як я вже зараз можу повністю використовувати котушку нитки (для старих машин)
 • Контроль температури здається набагато послідовнішим, ніж старі машини, але це, як правило, випливало з проблем материнської плати в минулому
 • Хоча інші можуть скаржитися на розділення екструдерів на основі типу матеріалу (наприклад, для PLA, одного для Tough PLA тощо), я вважаю це чудовим способом забезпечення якості. Це забезпечує відсутність «перехресного забруднення» матеріалів, а зношеність обладнання - більш стандартна норма.

2

Я не думаю, що 5- е покоління є надійним продуктом. Я думаю, вам найкраще працювати зі старшою Rep 2 - цей принтер на сьогоднішній день найкращий.

Makerbot стрибнув корабель і випустив 5- е покоління до того, як воно було готове завдяки тиску з борту. Любіть Rep 2 - на сьогоднішній день найкращий принтер там. Це тому, що якщо екструдер забивається, ви можете легко його виправити. З 5- м поколінням вам доведеться або відправити екструдер на ремонт, або придбати новий повністю.


-1

Я маю принтер 5-го покоління і після того, як навчив себе демонтувати і очищати розумний екструдер застряглої нитки, я можу засвідчити, що машина працює краще, ніж будь-який інший 3D-принтер, який я використовував. Я запускаю розділ 3D-друку в Tampa Hakerspace, і MakerBot набагато надійніше, ніж пруса або wanhao, які ми використовуємо в космосі. У мене були проблеми з машиною спочатку, але зараз вона працює як чемпіон


1
Ви повинні вказати, з якою моделлю ви порівнюєте, перш ніж констатувати відносну надійність. Якщо ви не натякаєте на те, що бренд завжди надійніший за інший, що, очевидно, не відповідає дійсності.
мак

Я б зауважив, що мій принтер makerbot 5 gen краще і легше використовувати, ніж будь-який інший за ціною, яку я заплатив. Я використовував багато інших типів принтерів, таких як wanhao, purusa, monoprice, бачте мене з ЧПУ, бот lutz. Ви отримуєте будь-який принтер, який хочете, і я налаштую швидше і зробить відбитки швидше, ніж ви. Оскільки я зараз можу самостійно виправити заклики екструдера, у мене немає проблем з принтером.
Джон Хільдебранд

1
Тому звучить, що ваш пост - це особиста думка / віра в бренд, а не об'єктивне порівняння.
мак
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.