Як видалити білі сліди від PLA


14

Коли ви вирізаєте або зламаєте модель PLA (наприклад, щоб зняти підтримку), вона часто залишає некрасивою при цьому позначення місця, де було з'єднано вилучений шматок.

Шліфування також залишає тьмяні білі подряпини на шліфованій поверхні.

Що я можу зробити, щоб відновити білі ділянки до початкового кольору нитки?

Відповіді:


6

За пропозицією Райана Карлайла, вам потрібно буде використовувати тепло для поповнення пластику. Однак я не рекомендую використовувати тепловий пістолет, оскільки, як правило, ви хочете нагріти дуже концентровану невелику ділянку.

Я мав великий успіх у використанні паяльника з наконечником, розміщеним близько до (але очевидно, не торкаючись) проблемної області. Тримаючись приблизно 3-5 мм має дуже хороші результати, його простіше контролювати та розміщувати. Це обмежує вплив на навколишні райони та може потрапити у невеликі щілини тощо.

Тільки будьте уважні, щоб не торкатися деталі.


13

Швидкий вибух від теплового пістолета дуже злегка оновить текстуру поверхні та усуне білі сліди.

Однак важливо уникати перегріву шарів по периметру, інакше ви побачите, як вони розм’якшуються і просідають до заливу. Тому зачекайте, поки тепловий пістолет повністю нагріється, а потім використовуйте короткий час сильного нагрівання. Нехай частина охолоне між спробами, якщо ви не отримуєте її вперше або потрібно прибирати велику площу.

До речі, тепловий пістолет також допоможе очистити струни від ходових рухів.


1
+1 за гарну відповідь. Зверніть увагу, що площа повинна досягти мінімальної температури плавлення, щоб ефективно очистити наслідки режиму відмови.
tbm0115

4

Я мав успіх двома способами. Після шліфування повернення кольору допоможе трохи полірувати олією (рослинна олія чудово). Якщо масло очиститься, проте ви знову повернетесь до відбілювання.

Я також великий фанат розігріву. Він працює і на ABS. Я ще не використовував тепловий пістолет, лише відкрите полум'я. Я мав успіх як із запальничкою, так і з фаеркою кухаря, таким чином ви можете бути дуже локалізованими там, де ви нагріваєтесь, але вам потрібно ДУЖЕ коротко. За допомогою запальнички просто заграйте полум'я над відповідним районом; за допомогою дроселя почніть здалеку і перемістіть полум’я всередину та поза ціллю, поки ви не побачите, як відбілювання починає йти.

Трохи практичної роботи, яка є не надто важливою, було б доцільним, і будь ласка, будьте уважні. Я не несу відповідальності за те, що ти спалюєш себе :).


Я також мав успіх з нафтою. Я просто наношу краплю масла 3 в одному, яке також використовую для змащування компонентів принтера. Не впевнений, чому це працює, але так (я спочатку спробував це на хитрощі). Якщо хтось зрозуміє принцип, який стоїть за ним, він, можливо, може підійти до більш ефективного рішення.
mhelvens

+1 для легшого. Просто додаткове зауваження: припаліть запальничку дуже близько до поверхні. Ви хочете нагріти поверхню дуже швидко, щоб вона згладжувала / відновлювала колір до того, як тепло розсіюється до підстилаючих шарів і спричиняє пом'якшення деталі.
Cem Kalyoncu

2

Для PLA білі сліди зникають при температурі трохи більше 60 ° C. Тепла водяна ванна чудово працює, як і тримання її над окропом (використовуйте щипці!)

Моя улюблена техніка - утримувати деталь щипцями і розмахувати її перед парою з киплячого чайного чайника. Це займає не більше секунди, тому ви можете це зробити на десятках частин швидко.

Якщо це зробити швидко, пластик навіть не помітно розм’якне; білі сліди повинні миттєво зникнути.

Якщо ви не хочете промокнути його, теплової лампи також має бути достатньо. Тримати його над тостером на секунду теж має працювати. PLA стає м'яким при такій низькій температурі, що немає необхідності використовувати тепловий пістолет, відкрите полум'я або паяльник.


+1 за використання загальних предметів домашнього вжитку для досягнення однакових результатів ty :)
Fuzzybear

1

У мене були дивовижні результати просто втирання дуже невеликої кількості вазеліну. Це змушує білий маркування практично зникнути.

Я знайшов цю хитрість після друку магнітоли для мого сина. Я шліфував з'єднувальні трубки, щоб допомогти їм краще прилягати, і там використовував вазелін для підгонки, але в основному для ущільнення з'єднань, щоб запобігти втраті повітря. Я був здивований, побачивши, як білі сліди повністю зникають.

У мене раніше не було зображень з диктофона, щоб демонструвати ефект, тому тут він знову використовує нашого старого друга Бенчі.

По-перше, оригінальний принт, де ви можете просто побачити кілька не досконалих результатів на надвісі в основі лука (вибачте, моя камера мобільного телефону не така вже й велика)

Блакитний Бенчі раніше, маючи на навісі під носом

Далі ми маємо ту саму деталь, після трохи шліфування, щоб згладити секцію:

Той же синій Бенчі, з великою кількістю білого від шліфування

Зауважте, я вже витер стільки білого порошку, як міг. Якби це мене хвилювало, я б розмістив його більш рівномірно по всьому корпусу, а не тільки на цій ділянці.

Нарешті, знову та сама частина, після того як я потерла вазелін. У цьому випадку, що я насправді мав передати, це невеликий контейнер Carmex, але він працював так само добре.

Заключний блакитний лав, без більш видимих ​​білих слідів

Знову мій фотоапарат смокче ... але ви можете бачити важливі речі: білих слідів немає. Для очищення досить великої площі потрібно лише дуже невелика кількість вазеліну.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.