Коли я повинен використовувати плот, коли я повинен використовувати кромку?


Відповіді:


10

Пліт дозволить забезпечити кращу адгезію для всього друку, оскільки пліт кріпиться до поверхні друку, а друк кріпиться до плоту. Плити проходять повністю під друком і складаються з декількох шарів, тоді як краєм є лише 1 шар і на зовнішній стороні друку. Плоти, як правило, важче зняти, ніж краї, через посилений контакт з друком.

З мого власного досвіду, країна не дуже допомагає зчепленням шару, оскільки це лише 1 шар. Я зазвичай використовую плот, коли мені потрібен гарний перший шар, який не знаходиться на ліжку, або коли недостатньо контактних точок.


Я вважаю корисні корисні, коли у вас багато контакту між ліжком і друком. Якщо у вас порівняно плоский предмет, пліт не потрібен, але країна може дати вам щось, що допоможе відокремити відбиток від ліжка. Наприклад, я нещодавно перетворив 2D-зображення логотипу з неприбутковості в простий трафарет, який вони могли використовувати для відстеження. Дуже плоска, багато спайки для ліжка. Край дав мені щось використовувати, щоб підняти друк, не пошкодивши його. Це також корисно для невеликих коробок або лотків. Я використовую край, коли мені не потрібен пліт.
Joel Coehoorn

6

Для запобігання викривлення використовується пліт. Замість того, щоб друкувати безпосередньо на поверхні складання, деталі будуються поверх неї. Ви виймаєте та утилізуєте плот післядруку. Пліт більший за деталь і тим більше адгезії. Плити в основному використовуються з ABS, щоб допомогти зчепленням ліжка. Плити також використовуються для стабілізації моделей з невеликими слідами (наприклад, стовпа) або для створення міцного фундаменту, на якому можна побудувати верхні шари моделі. Якщо ваша єдина проблема - зчеплення ліжка, краще скористатися краєм.

До моделі прикріплюється модель і виходить назовні. Брижі зазвичай мають кілька обрисів і можуть бути у кілька шарів у висоту. Краби часто використовуються для стабілізації невеликих частин моделі, наприклад, ніжок столу, оскільки краї допомагають цим областям залишатися зв’язаними з друкарським шаром.

TL; DR

Край знаходиться лише навколо моделі і прикріплений до її першого шару, під ним також є пліт.


5

Пліт допомагає, коли деталь має кілька точок дотику до друкарського шару, і тому не добре прилягає в точках всередині і без деталі.

Край допомагає, коли деталь не прилягає добре по периметру деталі.

Є дуже рідкісні ситуації, коли вам знадобиться і те, і інше, але зазвичай ви використовуєте лише те чи інше.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.