Різні заливки в одній частині


15

Я читав статтю, щоб змінити різний малюнок залежно від кількості шарів, але моє запитання: чи можна мати різні заливки в одній частині? Наприклад:

 • Основа: заливка має 25%, але на тій самій основі є кілька вкладок для гвинтів і для монтажу деталі для цієї ділянки заливка повинна бути 40% або більше.
 • Стіни і форми: це однакова частина всієї частини і може бути заповнена на 25%, але деякі ділянки потрібно заповнити 15% або менше.

Можливо, хтось бачив або переглядав інше програмне забезпечення, щоб досягти цього, або я обманюю себе.


2
@ 0scar відповідь , безумовно, справедлива і не обмежується лише Cura. Simplify3D (платний, не безкоштовний) підтримує різні процеси за шаром, кожен процес з незалежними параметрами, як ви описуєте.
fred_dot_u

Як зауваження: проблема схожа на вилучення внутрішньої геометрії , але навпаки.
Тріш

Відповіді:


18

Ця відповідь пояснює, що ви можете мати різні заливки в одній частині. По-перше, описана реалізація в Ultimaker Cura , по-друге, як це можна зробити в Slic3r .


Ultimaker Cura

Я використовував функцію в Ultimaker Cura, яку можна використовувати для зміни щільності заливки локально. Що вам потрібно зробити, це завантажити модель в Cura, а потім завантажити інші об'єкти (моделі) у розмірі площі / об'єму, на який ви хочете, щоб ваша заливка була по-іншому, і розташуйте ті в тому місці, де ви хочете іншої заливки. Таким чином, ви використовуєте інші моделі для перетину з вашою основною моделлю, щоб створити перехрестя, які можуть приймати різний відсоток заливки. Це надзвичайно корисно для наконечників і кронштейнів, де вам потрібно додаткове наповнення (наприклад, додаткова жорсткість для напруг на стиснення) у отворах кріплення. Зауважте, що це розширена функція, яка не проста у використанні, але досить зручна, якщо ви її освоїте.

Я не зміг знайти відео ( за другими думками, я думаю, що це анімований GIF ), опубліковане Team Ultimaker, тому я цитую розділ однієї з тем на форумі.

Короткий посібник : (курсив не міститься в посиланні, але доданий для відображення останньої версії Cura)

 • Unselect «Keep модель друг від друга» (зараз називається: «Забезпечити моделі відділятися») і «падіння моделей на будівельну плиту» (тепер він називається: «Автоматичне падіння моделей на будівельному плиту») в настройках CURA
 • Імпортуйте другий об'єкт (наприклад, простий куб)
 • Покладіть Cura у "користувацький режим"
 • Виберіть куб і скористайтеся кнопкою "Налаштування об'єкта" зліва
 • Виберіть "Infill Mesh" (тепер називається: "Змінити налаштування для заповнення інших моделей") та увімкніть це налаштування
 • Куб тепер стає прозорим сірим.
 • Розташуйте куб, щоб перекрити частину вашої моделі. Він повинен збігатися з розділом, на який потрібно змінити заливку.
 • Також за допомогою параметра "на налаштування об'єкта" (зараз він називається: "Налаштування моделі") виберіть опцію "щільність заповнення"
 • Встановіть його на потрібне значення. Все більш-менш проілюстровано на скріншоті нижче
 • На малюнку зображений куб на панелі збірки з заливкою 20%. Місцево, при обертанні 2-го куба, кількість заливки піднімається до 100%.
 • Що відбувається, це те, що об'єм, де куб перетинається з вашим об'єктом, локально нарізаний різною заливкою.

Приклад куба з різними параметрами заповнення

Нижче знайдемо інший приклад простого кронштейна, на якому завантажені додаткові циліндричні предмети для створення перетинів із кронштейном у отворах кріплення. У прикладі заливка в отворах кріплення встановлена ​​на 99%.

Приклад місцевого заповнення 99% у отворах для кріплення кронштейнів

Після нарізки ви побачите, що заливка на перехрестях регулюється відповідно.

Деталь нарізаної дужки із місцевим відсотком заливки

Примітка. Я перевірив це в Ultimaker Cura 3.4.1 і підтверджую, що він працює. Я нарізав частину вставками для кріплень і це насправді не дуже складно, просто потрібно трохи більше попрацювати. Вам доведеться виготовити кілька циліндрів STL і правильно розмістити їх. Якщо ви робите власні тривимірні моделі, буде дуже легким завданням додавати додаткові компоненти під час проектування, тоді позиціонування буде набагато простішим (у відповідності з вашою моделлю). Зауважте, що це також спрацює, якщо ви бажаєте різного відсотка заливки на перших шарах X, просто використовуйте великий куб (більший, ніж модель) та правильно розташуйте його. Зауважте, що Cura вже має опцію під назвою "Поступові заповнення кроків" для регулювання щільності у верхніх шарах.


Slic3r

У цій посилання докладно описано, як це зробити для Slic3r .

Блог описує використання простого тома (зелений том, завантажений із STL-файлу). Після завантаження:

Клацнувши правою кнопкою миші на основній частині, вийшло меню налаштувань об'єкта. Звідти натискання кнопки «Завантажити модифікатор» та вибір раніше збереженої моделі додає її до частини як модифікатора.

Було вибрано зелене "+", а "Список заповнення" додано до списку модифікаторів і встановлено на 100%.

Частина з коробкою для альтернативної сітчастої заливки

введіть тут опис зображення Це показує, що функціональність у Slic3r дуже схожа на функціональність в Ultimaker Cura.


для тих, хто цікавиться "користувацьким" режимом, це лише режим / меню, де ви можете змінювати різні налаштування друку, використовуючи власні ідеї - не спеціальний режим.
користувач391339

6

Я особливо не рекомендую наступне, але це може бути легше, ніж відповідь 0scar (що я рекомендував би застосувати, якщо ви використовуєте Cura).

Наріжте об'єкт двічі, один раз на нижній заливці та один раз на більш високій. Потім відкрийте обидва файли gcode у текстовому редакторі та замініть увесь код шару в одному файлі кодом з тих самих шарів в іншому. Це, безумовно, потребує певної обережності, щоб не потрапляти помилки, і ви хочете дізнатися точні шари, на яких можна змінити заливку. Крім того, це змінює лише щільність на шарі на шарі, а не на основі XY.


2

Так, це можливо, і не обмежується лише Курою. Якщо ви використовуєте GrabCAD Print (для принтерів Stratasys), функція Advanced FDM дозволяє по-різному заповнювати в різних регіонах вашої частини - не на основі шарів, а на основі геометрії CAD. Через це вам доведеться запустити процес у САПР, створивши частину з кількох тіл. (Наприклад, у Solidworks, ви робите це, вимикаючи "злиття", коли ви додаєте другий начальник, або роблячи надріз із ескізу та вмикаючи "зберегти обидві частини".)

Після цього перейдіть на вкладку Advanced FDM у друку GrabCAD Print та додайте свою частину CAD (сам файл CAD, а не STL). Два або більше тіл у вашій частині буде показано окремо на панелі проекту: виберіть їх усі та виберіть "об'єднати". Тепер вони будуть надруковані як окрема частина, але ви можете вибрати кожну та надати їм різні настройки заповнення.

Ви також можете вибрати будь-яку грань CAD (тобто не окремі трикутники) і змінити її товщину стінки.

Ви можете прочитати повний підручник про Advanced FDM на веб-сайті GrabCAD.


2

Хоча ви, безумовно, можете це зробити за допомогою спеціальних налаштувань нарізки, якщо "заливка" є обмеженням дизайну, необхідним для того, щоб деталь належним чином функціонувала, я вважаю за краще зробити її частиною дизайну, а не залишати її як щось, що ви можете зіпсувати під час нарізки. . Це особливо важливо, якщо ви будете ділитися дизайном для використання іншими особами або використовуєте послугу 3D-друку, яка може не забезпечити вам достатній контроль над параметрами нарізки. Більше того, якщо ви говорите, що хочете "більш високої заливки" у певних частинах, це часто неточний спосіб передавати те, що вам дійсно потрібно, а саме особлива структура заливки - зазвичай додаткові стінки - не просто більш щільна версія схеми заливки.

Використовувати свій приклад точок, яким потрібно прийняти гвинти (просвердлені / простуковані після друку, або з надрукованими нитками), тільки щільніше заливання в цій частині друку не допоможе, якщо це не на 100%; свердління за формою заливки не дасть тобі міцного, що гвинт може надійно врізатись.

Що я роблю для таких речей, як створити внутрішні прогалини в моделі, вужчі, ніж мінімальний зазор, необхідний для уникнення скріплення стін між собою. Наприклад, вирізання концентричних циліндричних поверхонь може зробити велику суцільну область для вкручування гвинта. Як зауважив Trish у коментарі, 0,05 мм здається хорошим вибором ширини зазору, що нижче зазору, необхідного для принтерів FDM, щоб уникнути склеювання, але достатньо великого, щоб його не видалити інструментами для нарізки.

Якщо ви хочете переконатися, що модель все ще є логічно одним підключеним компонентом, залиште деякі прогалини в розрізі, як-от:

модель з армованим отвором у отворі

Існує багато місця для експериментів з тим, які саме прогалини працюють найкраще. Як запропонував Триш, зміна місця розташування мостів між шарами може допомогти. Регулювання інтервалу на основі очікуваної ширини лінії екструзії також може бути хорошою ідеєю. Один із підходів, який я застосував при зміцненні болтів, який також може працювати для різьбових отворів, - це повторення внутрішнього та зовнішнього профілів різьби як розрив у моделі. Ось приклад скорочення, щоб показати розрив:

болт з відрізаною частиною 60 градусів, щоб показати арматуру в голові

Ця особлива арматура пом'якшує той факт, що покрівля над заливкою підтримується лише заливкою, і тим самим здатна злегка провисати, не даючи шарам міцно склеїтись і не даючи нитяним стінкам сильно скріплюватися з головою.


1
зауваження про ширину цих "прорізів" було б добре. У мене були результати з приблизно. 0,05 мм робочий. Крім того, може бути краще не вишикувати мости, а повернути кожне кільце трохи до того, як раніше, у напрямку ниток. Це, здається, передає сили краще, щоб запобігти стрижці.
Тріш

@Trish: Дійсно, можливе багато вдосконалених варіантів. Я фактично використовував клон внутрішніх і зовнішніх профілів різьби, трохи повернутих. Але мені цікаво, чиста цілісна кількість стін (проти зигзагоподібної заливки тут і там) не є більш корисною. Я ще не робив достатньо жорстких тестів, щоб знати.
R .. GitHub СТОП ДОПОМОГАЄТЬСЯ

1
@Trish: Я оновив відповідь вашими пропозиціями та новим матеріалом на основі мого коментаря.
R .. GitHub СТОП ДОПОМОГАЄТЬСЯ
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.