3D друк на металі


9

Мені було цікаво про 3D-друк на металі (сталь, алюміній), але після короткого дослідження на Google я виявив лише занадто дорогі принтери (марковані, настільні металеві та кілька інших промислових). Чи є на ринку якийсь менш дорогий принтер, який здатний друкувати металеві деталі?


Ви можете надрукувати пластикові моделі, які виготовляють форми з глини / піску, які відливають металеву частину.
dandavis

Швидкий огляд маркованих машин виглядає так, що вони друкують високоміцні пластмаси - не метал.
смм

Ласкаво просимо на сайт 3D Printing StackExchange! Тут багато людей, які розуміють 3D-друк та пов'язані з ними екосистеми.
смм

Зварювальний робот повинен зробити свою справу. Зауважте, що друкувати / зварювати осадження алюмінію досить складно, кінцевий продукт - пористий, я чув лише кілька хороших «ниток». Також зверніть увагу на величезні напруги на плиті складання, внаслідок чого пластини з нержавіючої сталі товщиною дюйму деформуються (ми друкуємо міцні, високоміцні сплави).
0скар

Хоча це недешево, ви можете придбати металеві деталі виробництва Sculpteo (і, мабуть, деякі інші інтернет-принтери, такі як Shapeways та ін.).
ейдилон

Відповіді:


7

Друк металу (безпосередньо) виконується в основному двома видами:

  • Лазерне спікання (LS), де з'єднання металу або сплаву спечене у формі. Наприклад, карбід вольфраму лазерно спечений. Поширені скорочення: SLS, DMLS та SMLS, але й інші з'являються.
  • Лазерне плавлення, де лазер фактично виплавляє метал на пляму. DMLS / DMLM (пряме плавлення металів (ів) металів) та SLM (селективне лазерне плавлення) на даний момент є вершиною розробки.

Існує бічний ринок спеціальних установок, які зварюють предмети, роблячи весь предмет єдиним швом, але це (строго кажучи) не друк, це зварювання.

Що забороняє доступність машин OpenSource: патенти , більше патентів та ще більше патентів все ще запущено, а деякі з цих патентів містять частини, необхідні для друку на металі, тому їх заборонено. Лише декілька ключових патентів на лазерне плавлення / лазерне спікання / лазерне плавлення, як цей , у нас закінчується дотепер. Деякі з нині відповідних патентів на друк METAL, як-от цього (наприклад: ~ 2019-2024), цього (exp: ~ 2037) або нового (exp: ~ 2035), ще потребують років, тому це займе певний час.

Ще один фактор - ринок: існує лише невеликий ринок для любителів, що вимагають металевих принтерів, тоді як промисловий попит великий, і галузь готова платити великі гроші. Таким чином, для великих машин невеликий тиск, щоб зробити невеликі машини, тоді як групи з відкритим кодом повинні розробити способи, які дають правильні результати, не порушуючи патенти.

Більш повну історію лазерного друку на металі (і трохи більше допомоги, яка патенти насправді актуальні для промисловості) можна знайти тут .


5

Anzalone та друзі опублікували недорогий металевий 3-D принтер із відкритим кодом у доступі до IEEE :

Ця стаття повідомляє про розробку металевого 3-D принтера з відкритим кодом. Металевий 3-D принтер керується мікроконтролером з відкритим кодом і являє собою комбінацію недорогих комерційних газо-металевих дугозварців та похідних Rostock, дельтабота RepRap. Наводяться законопроект матеріалів, схеми електричного та механічного проектування, основні побудови та експлуатаційні процедури.


4

FFF / FDM

Ви можете створити металевий предмет металевим литтям або за допомогою спеціальної нитки, що містить металеві деталі.

Металева нитка

Ви друкуєте за допомогою спеціальної нитки, яка містить суміш металу та пластику. Після друку ви нагріваєте предмет близько 450 ° C, щоб випалити пластик і розплавити металеві зерна. Вам потрібна піч. Саморобна піч коштує близько 150 $.

Перед процесом печі друкований об’єкт

Після обробки печі післяоброблений

Єдина нитка, яку я знаю, - це Філамет з Віртуальної ливарної справи . CopperFill від ColorFabb містить лише 30% металу в опозиції до Філамету, що містить 80%.

Пам'ятайте лише, що ці нитки досить щільні, що робить котушки на 1 кг досить "коротшими" і, таким чином, ще дорожче!

Кастинг

Цей спосіб дуже закритий для лиття з втраченим воском . Коротше кажучи, ви надрукуєте предмет, оточите його глинистим / зеленим піском, нагрійте його, щоб вигоріти пластик і залити рідкий метал.

Ви можете знайти приклад цієї технології на youtube , але метод майже такий же, як і при литті загубленого воску.

RepRap експерименти

Я знайшов кілька експериментів з друку на металі в проекті RepRap, але детально їх не вивчив.

Бронзова паста та екструдер пасти

Це лише ідея: ви, можливо, можете взяти принтер FFF з екструдером пасти і друкувати пастою, що містить велику кількість металу в пасті. Потім друк обробляється в печі.

Промислові технології

Ось перелік технологій друку на металі від all3p.com Приклад зі списку:


2

Ви можете робити лиття по програмах з втратою PLA, фактична передача для цього - це дуже дорого, якщо ви не готові створити власну ковальську майстерню для плавлення алюмінію.

Перевірте це, хоча для цього вам не потрібен спеціальний принтер.

Існує також спосіб покрити свої відбитки металом, для цього знадобиться електричний струм і деякі неприємні хімічні речовини, але це можливо як альтернатива.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.