Встановіть 3 будинки насадки від ліжка на осі Y


9

Щойно я отримав свій новий Creality Ender 3. Я проходив і перевіряв / налаштовував усе на вирівнювання, і я помітив, що коли ви "автоматично дістаєте" друкувальну головку, насадка зупиняється на передній частині друкарського шару на 5-10 мм.

Це нормально?

Чи, можливо, конструкція дозволить очистити насадку, не скидаючи її на ліжко?

Здається, не існує жодного способу регулювання перемикача Y без внесення змін до нього. Це також не схоже на те, що був легкий спосіб пересувати ліжко.


Відповіді:


3

Так, це "призначена" поведінка, оскільки будинок по відношенню до фізичного граничного положення неправильно розміщений приблизно на 7,5 мм в ліжко і в X, і в Y.

щоб виправити це, будь ласка, подивіться в Позицію повторної калібрування для Ender3


Вибачте, що я розгублений: це "призначено", щоб насадка осіла від ліжка? Якщо так, то чому його слід "виправити"? З того, що я читав, кожен Ender 3 (включаючи мій) будинок біля ліжка, і деякі люди кажуть, як це "виправити", а інші кажуть, що це повинно бути таким чином (тому, мабуть, ми повинні залишити це таким чином .. .), тому просто намагаємось вирішити це для себе та інших: чи призначено це, і тому ми повинні його залишити, чи це помилка, яку ми мусимо всі виправити?
voxoid

1
@voxoid Прошивка говорить "Це правильна поведінка". Але якщо ви використовуєте повний простір для ліжка для друку, ви побачите, що все буде зміщено вліво спереду, іноді ВИКЛ. неправильну настройку прошивки можна виправити, але вона не є обов'язковою для втрати, наприклад, захисту від відключення живлення. Крім того, тепловий захист від втечі за замовчуванням не включений.
Триш

3

Багато кінцевих наконечників X / Y принтера не є джерелом плит для складання / нагрітого шару. У прошивці визначається зміщення від походження платівки збірки до місць зупинки. Це нормально, нічого страшного.

Підключивши принтер до комп'ютера через USB і встановіть програму, яка може взаємодіяти з принтером (наприклад, PronterFace, OctoPrint, Repetier-Host тощо) через так званий термінал, ви можете надіслати друковану головку до джерела з командою G1 X0 Y0. Потім ви побачите, як головка рухається до початку, який, як правило, повинен бути лівим переднім кутом.


1

Голова навмисно починає злегка починати з будівельної плити.

Якщо це все-таки почалося на будівельній плиті, ви можете зламати насадку, коли ліжко не вирівняно. Зверніть увагу, що рівень залежить від температури та типу плити. Якщо ви переходите з PLA на ABS тощо, вам слід підняти ліжко.

Щойно маючи неточний вимикач стоп-сигналу, що викликає глибокий пробій по всій моїй плиті складання, я настійно рекомендую отримати ABL (автоматичний нівелір ліжка).

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.