Як уникнути нанизування?


9

Як я можу уникнути нерівностей та рядків у друку. Використовуваний принтер: Fortus 450mc

Модель: ПК

Порада моделі: T10

Наконечник підтримки: T12SR

Підтримка: SR-100

Висота зрізу: 0,0050 дюйма

Я надрукував два об’єкти за допомогою друку Grabcad (з Insight) 1) ведмідь Voronoi: у ведмедя voronoi відсутні шари / неприкріплений шар внизу, все інше здається нормальним. Я помічаю трохи струнних, хоча. 2) Циліндр з порожнистими каналами: циліндр має багато видимих ​​струн і один з каналів трохи деформований. Будь ласка, зверніться до доданих зображень.Вид зверху Вороного ведмедя Вид збоку Відсутній / в'язаний шариВид зверху Вид спереду нанизування

Будь ласка, повідомте мене, якщо потрібні додаткові деталі.


Гарний пост, опис та фотографії. Однак у чому питання? Чи можете ви відредагувати свою публікацію та прямо вказати питання?
Greenonline

Чи можете ви додати налаштування друку, а також перелічити, які кроки калібрування ви виконали.
Шон Хуліхане

Вам потрібно буде точно відрегулювати налаштування відтягування, щоб усунути (або принаймні мінімізувати) рядки. Який сік ви використовуєте?
Кріс Г. Вільямс

Відповіді:


4

Мені вдалося зменшити нанизування, зменшивши температуру насадки з кроком 2 ° C, поки вона не згасне. Ви також хочете трохи збільшити налаштування для витягування.

Проблема викликана тим, що пластик занадто гарячий і сочиться з насадки - це занадто нежить.

Пошук Thingiverse для теплових веж. Вам потрібно буде відредагувати G-код так, щоб ваш принтер регулював температуру насадки на кожному шарі. Це дасть вам справді хороший показник найкращої температури для даного матеріалу.

Майте на увазі, що ви хочете роздрукувати його для кожної нової марки (а іноді і кольору) нитки.


1
Добре зверніть увагу на різні кольори одного і того ж виробника, які іноді мають різні ідеальні температури. Я вважаю, що кольори веселки досить рівномірні, але чорний, білий і сріблястий можуть сильно відрізнятися.
Даво
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.