Соплостійкі насадки


9

Нещодавно я придбав якісь нитки PLA, що світяться у темряві (лише «тому що»). Навіть у 3D-друку, я не усвідомлював, що не слід запускати цей тип нитки через стандартну латунну насадку, а слід замінити її за допомогою насадки типу "стійкий до зносу". Це стосується і нитки вуглецевого волокна.

Мої запитання:

  • Які типи матеріалів для насадок вважаються "зносостійкими" та чи є деякі матеріали кращими за інші?
  • Чи можу я використовувати цей тип насадок постійно (тобто: чи є якісь мінуси для регулярного використання)?
  • З якими типами ниток слід використовувати зносостійку насадку?

Остання точка, можливо, трохи широка, хоча вона відповідає рівню 2.
Шон Хуліхане,

Не всі нитки GID є абразивними.
Карл Віттофт


@CarlWitthoft - Це добре знати. Я читав відгуки після покупки (так, цифра). Здається, той, що я купив, сприяє зносу. Після деякого використання (не пам’ятаю кількості) було зображення насадки ... У порівнянні з .4мм (вони для порівняння опублікували знімок нової насадки), це виглядало так, що це приблизно 2-мм мм. ... тьфу. Речі, які ви дізнаєтесь після факту.
Pᴀᴜʟsᴛᴇʀ2

розділіть це на 3 запитання, тоді ви добре XD
Trish

Відповіді:


6

У E3D є повідомлення в блозі на тему загартованих насадок. Поширеними абразивними матеріалами є вуглецеве волокно, деревна просочена нитка (або будь-яка інша залишка) і деякі пігменти. У блозі описується, що лише 250 г більш абразивних ниток можуть зламати латунну насадку.

Для зносостійкості у різних виробників будуть різні варіанти. Нержавіюча сталь трохи складніше, ніж латунь, а загартована сталь - великий крок вперед. Якщо ви хочете витратити більше грошей, оксид алюмінію (тобто Ruby) - це варіант .

Мінусом є друкованість та вартість. Конкретно теплопровідність латуні (або міді) дуже хороша в порівнянні зі сталі. Однак це може бути не обмежуючим фактором для друку, якщо ви не працюєте на дуже великій машині. Різні матеріали також можуть давати різну продуктивність тертя / змочування, що може впливати на заклини.

Залежно від принтера та типу загартованої насадки, мабуть, має сенс уникати заміни між загартованими та стандартними насадками більшу частину часу.

Загартовані насадки коштують від 3 до 20 разів, ніж ви заплатите за фірмову латунну насадку (і, мабуть, мішок безіменних насадок з латуні можна вважати порівняно досить безкоштовними одноразовими витратами).


3
Останній рядок - це головне - якщо ви не використовуєте виключно кепську нитку, швидше і дешевше купувати латунні насадки оптом і не ставитися до них як до витратних матеріалів.
Карл Віттофт

1
Дерев'яні нитки не набагато абразивніші, ніж пластикові. Справжньою проблемою є такі матеріали, як вуглецеве волокно, бронза, сталь та інші метали.
amra

Будь-який матеріал з високим вмістом добавок або з дуже твердими добавками можна вважати абразивним: ці «спалювання в печі» 80% металевих матеріалів з’їдає насадки на сніданок; PLA, що містить справжні мінеральні пігменти, з’їсть соплі швидко, наповнений керамікою PLA також досить абразивний. .
Тріш

На кікстартері я бачив натомість насадку з карбіду вольфраму приблизно за 40 доларів. Хороша теплопровідність, приблизно така ж міцна, як рубін, набагато дешевша.
Рафаель
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.