Безпечне утилізація 3D-відбитків


10

Компанія, в якій я працюю, захищає захист права інтелектуальної власності та має процедури безпеки щодо утилізації всього, що може бути викрадено для промислового шпигунства. Папір подрібнюється і надсилається до надійного центру переробки, всі старі носії зберігання даних стираються, але що ми робимо з 3D-відбитками? Для будь-якого функціонального прототипу у мене є 10 і більше ранніх версій і невдалих відбитків. Чи є хороший спосіб утилізувати їх, щоб вони були не впізнавані? Враховуючи об’єм відбитків, які мені потрібно утилізувати, він повинен бути безпечним, дешевим та вміти обробляти великі партії.


1
Сумніваюсь, що це нова проблема. Можливо, стурбованість навколо ІС є, але дизайнерські компанії повинні були вирішити це десятиліттями тому.
Шон Хуліхане

@SeanHoulihane багато дизайнерських компаній багато способів знищують прототипи: одні зберігають піч для спалювання своїх прототипів та ескізів на дереві / папері, інші використовують ущільнювач відходів, треті знову використовують старі, масивні прототипи як запас для виготовлення нових, менших прототипів. Але вони не працюють добре для 3D-друку
Trish

1
Ну, що ви робили з моделями-прототипами, перш ніж використовувати 3D-принтери для їх виготовлення?
Карл Віттофт

Відповіді:


6

Великі партії потребують економії часу - або використання методу, який не потребує роботи. Тому в основному мої пропозиції потребують нагляду. Майте під рукою вогнегасник та запобіжні засоби!

Тануть разом

Більшість ниток плавиться при температурі 200 ° C або близько неї.

Нещодавно я позбувся своєї коробки відходів (PLA), поклавши їх на піднос і розплавивши їх у звичайній кухонній печі при 200 ° С протягом приблизно 1-2 годин. Отримана пластинка знищила всю структуру, яку можна було ідентифікувати. Цю тарілку можна потім розбити або переробити без ризику розкрити будь-які секрети компанії.

Я пропоную використовувати для розплавлення паперу для випічки під ниткою або піднос з тефлоновим покриттям, оскільки нитка буде дійсно липкою до чистої металевої поверхні.

Близько 4 літрів зламаних відбитків призвели до приблизно 5х450х300 мм аркуша. Якщо ви переконаєтесь, що жодна нитка не може торкатися нагрівальних елементів, ви можете позбутися досить багато матеріалу в кожній партії.

Не робіть цього з АБС і не забруднюйте ваші лотки для їжі пластиковими залишками - використовуйте спеціально марковані, які призначені лише для утилізації відбитків.

Зелене знищення

Якщо ви хочете бути зеленими при знищенні відбитків: коробчаста сонячна плита зі скляною кришкою легко працює при 200 ° С, є пристойною дешевою і працює цілий день лише за пару секунд, що регулюються щогодини або близько того. Ви повинні налаштувати його в зоні з обмеженим доступом, але поки світить сонце, воно працює майже безкоштовно. Просто переконайтеся, що відбитки слід зруйнувати на якихось негорючих носіях, як-от поштовий посуд або алюмінієві лотки.

АБС в ацетоні

Якщо ви користуєтеся ABS, піддаючи його ацетоновим газам на короткий час (секунди-півхвилини розгладить поверхню. Дайте йому кілька хвилин, можна зруйнувати структуру в партії пластикових відходів без тепла, який твердне, коли ацетон знову випаровується, хоча складним структурам може знадобитися ціла година.Занесення АБС в ацетон призводить до отримання чистих хімічних відходів, тобто лише марнотратства ацетону.

Щоб заощадити ацетон та спосіб утилізації хімічних відходів, спробуйте:

Покладіть партію з декількох відбитків у велику герметичну коробку, яка не виготовлена ​​з ABS. Налийте трохи ацетону на піднос і додайте паперовий рушник, щоб створити стійку атмосферу ацетону в коробці. Не забудьте тримати лоток на підлозі коробки, але таким чином, щоб жоден відбиток не потрапив у нього. Це повинно утилізувати відбитки, об'єднуючи їх у величезну грудку протягом приблизно години.

Робіть це на вулиці і не тримайте вогонь подалі .


Система злиття ацетону залишає багато ацетону, розчиненого в АБС, який буде виснажувати місяцями. Якщо проблема викликає випаровування від гарячого АБС, нагрівання у вентильованій духовці повинно бути достатньо. Ви можете розглянути одноразові алюмінієві лотки для утримання пластику та отриманих плит. Я маю занепокоєння, що три рішення для подрібнення залишать занадто багато інформації. Вони побудовані для поділу предметів на невеликі шматочки, а не для приховування інформації.
смм

4

Машина для подрібнення пластику краще, ніж розчин для плавлення / горіння. Це швидше, і він не видає парів. Уявіть, що горять ПЕТ-пляшки.

Для подрібнювача не потрібно нічого, крім електрики для мотора. Для плавки пластику було б набагато більшим витрата. Крім того, ви можете повторно використовувати подрібнений пластик для нитяної машини, як Filastruder або Strooder .

введіть тут опис зображення

Є приємна стаття про подрібнювачі на 3dhubs з 2015 року.

Тоді це залежить від вашого бюджету. Близько 400 $ ви можете побудувати. Приємний підручник на дорогоцінному сайті.com . За 1000 доларів ви можете знайти подрібнювальні машини на Alibaba .


3

Є промислові подрібнювачі, які знищують практично все. Вони недешеві, принаймні з точки зору хобі. Ви можете заглянути в них, оскільки вони можуть відповідати розміру вашої компанії.

В іншому випадку їх можна просто розтопити в гарячій духовці або за допомогою теплового пістолета. Я був би обережний щодо того, щоб їх занадто нагріти, оскільки деякі нитки виділяють токсичні пари при нагріванні, і це може становити небезпеку з можливим ризиком відповідальності.


3

Якщо у вашій компанії є подрібнювач, який би одночасно обробляв велику кількість паперу, він повинен мати можливість обробляти пластмаси з 3D-друку. Більшість великих подрібнювачів можуть обробляти скріпки та скоби. 3D-пластмаса буде ще меншим тягарем, ніж вони. Можливо, вам потрібно буде розбити шматки на більш дрібні шматки, але я сумніваюся, це буде проблемою. Навіть руйнування більшості відбитків вручну не повинно бути надто важким.

По-друге, ви також можете розплавити їх, використовуючи щось гаряче ... нагрівальний пістолет, ймовірно, зробить роботу без проблем. Вони отримують понад 1100 ° F . Оскільки ми зазвичай розплавляємо нитки при температурі близько 200 ° C (~ 392 ° F), тепловий пістолет повинен бути більш ніж гарячим, щоб зробити його невпізнанним плямом із пластику.


2
Можна навіть переробити невдалий друк, щоб знову зробити нитку. Ще одне велике використання АБС - це приготування соку АБС.
Хіманшу

1
@Himanshu Переробка друку на нитки не є економічно вигідною, особливо це стосується інженера, який працює в компанії. Я також сумнівається , що кому -то потрібно , що багато ABS сік (на мотив використання до багатьох невдалих відбитків).
Том ван дер Занден

Спека - найпростіший спосіб
Тріш

2

Мої 2 копійки. Якщо у вас є верстат з ЧПУ, ви можете їх "подрібнити". крім цього, садового подрібнювача / мульчувача може бути достатньо.


PLA біологічно розкладається, але не є приватним компостом - для його знищення вам потрібно поставити його в промислове компостування. З іншого боку, ABS та ПК абсолютно не розкладаються, що робить їх компостуванням неможливим. Плюс приховування знищених об’єктів IP в передньому саду місяцями - це позов, який чекає цього. Шліфування відбитків створить багато шматочків ниток і фрагментів, які могли б дати інформацію про деякі частини друку, якщо їх відновити.
Тріш

@Trish, я ніколи не казав, що його в саду. Після того, як він подрібнений, ви викидаєте його.
user77232

@Trish Ви коли-небудь бачили клаптики ЧПУ? Сумніваюся, ви не можете реконструювати оригінальну частину з неї навіть частин цієї частини. І в цей момент я говорю лише про клаптики однієї деталі, а не про кілька подрібнених деталей на партії клаптиків.
Хоріцу

Але використання ЧПУ для подрібнення чогось - це неправильне використання машини. Я блокую машину для інших завдань і просто дрібний подрібнювач буде краще.
Хоріцу
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.