Як я можу покращити кути нахилу, які мій принтер може успішно друкувати?


10

Використання FDM-принтера та PLA або ABS, без додавання допоміжного матеріалу. Які зміни я можу внести, щоб поліпшити, наскільки крутим перекриттям мій принтер може надрукувати, перш ніж у нього виникнуть проблеми?

Очевидна перша відповідь - додати вентилятор охолодження, збільшуючи потік повітря над свіжовичавленим матеріалом, забезпечуючи його затвердіння. Які ще речі можуть це покращити?

Чи допомагає зниження температури? Підняти його?

Чи допомагає прискорення чи уповільнення друкуючої головки?

Чи допомагає збільшення / зменшення діаметра екструзії чи висоти шару?

Відповіді:


11

Дві найважливіші речі, які ви можете зробити, це:

  • Забезпечте достатнє охолодження, щоб швидко затвердіти пластик
  • Мінімізуйте висоту шару

Охолодження дійсно очевидно. Вам потрібен пластик для затвердіння, перш ніж він зможе провисати. Зокрема, PLA повинен пролити багато тепла, перш ніж він буде повністю твердим. Налаштування вентилятора та повітряного навідника за допомогою радіальної повітродувки навколо насадки "білка-клітка" є оптимальною. Невеликий осьовий вентилятор 30 мм або 40 мм не забезпечить оптимальних показників.

Низька висота шару при нарізанні менш очевидна, але надзвичайно ефективна. Коли ви використовуєте більш тонкі шари, трапляються дві речі:

  • За прохід менше плавлений пластик і більше співвідношення площі поверхні до об'єму, тому свіжий матеріал охолоджується швидше.
  • Більший відсоток кожної прядки в висі підтримується попередньою ланцюжком. Якщо робити товщиною 0,2 мм шириною 0,4 мм, половина кожної пасмо не підтримується. Але якщо робити товщиною 0,1 мм шириною 0,4 мм, лише чверть кожної пасма не підтримується.

При поєднанні цих двох ефектів можна перевищити 70 градусних нависів з хорошою якістю поверхні.

Ще одним меншим фактором є друк оболонок / периметрів зсередини, а не зсередини. Це допомагає закріпити найбільш зовнішню пасмо трохи краще, коли вбудований навіс. Це дуже незначно, хоча.


Пояснення висоти шару дуже допомагає, дякую!
Мартін Керні

4

Там в відповідь тут , що має деякі з одних і тих же понять. Щодо ваших питань:

  • Чи допомагає зниження температури? Підняти його? : Так, зниження температури може допомогти. Я виявив, що найкраще триматися ближче до нижнього кінця плавлення матеріалу і трохи трохи вище точки. Це не тільки допомагає при потенціалі екструзії, але й скорочує час, необхідний для охолодження матеріалу (див. Посилання вище). Однак це може спричинити засмічення, якщо температура занадто низька. Слідкуйте за приводом, щоб побачити, чи занадто сильно тертя при нижчих температурах. Збільшення може утримати зубчастий механізм від "поїдання" вашої нитки.
  • Чи допомагає прискорення чи уповільнення друкуючої головки? : Я віддаю перевагу друкувати повільніше, більшу частину часу, щоб матеріал міг трохи охолонути, щоб уникнути завивки / деформації (я головним чином друкую за допомогою ABS, тому це важливо більше). Можливо, ви зможете задавати і приймати між температурою і швидкістю. Подумайте, якщо ваша насадка прохолодніша і швидкість зростає, мостові прогалини можуть дати ті самі результати, що і якщо ви пропорційно поміняєте ці дві величини. Ця концепція може мати значення лише в тому випадку, якщо ви хочете виконати деталь. Знову ж таки, я вважаю за краще уповільнити роботу машини, оскільки вона дозволяє поточному / попередньому шарам більше охолонути, перш ніж продовжувати. Це може бути особливо корисно при навісах, коли вони поєднуються із зниженням температури насадки.
  • Чи допомагає збільшення / зменшення діаметра екструзії або висоти шару - я припускаю, що діаметр екструзії дорівнює висоті шару (не різниці в діаметрі форсунки, він також замінює насадки). Я не зовсім впевнений, але я думаю, що це залежить від деталі, а також налаштування двигуна нарізки. Для мене MakerWare дуже добре пропорційно регулює етапи екструзії з висотою шару, тому я бачу рівну зміну ширини екструзії. Я думаю, що загалом більша висота шару дасть велику ширину екструзії. Це було б корисно при надрукуванні надвісів, але може не бути корисним при друкуванні мостів (більша пасмо збереже тепло довше, ніж менша).

Сподіваємось, це допомагає, будь ласка, прокоментуйте, якщо вам потрібна додаткова інформація / роз'яснення.


@ jwpat7 гарний улов, виправлено зараз
tbm0115

Під діаметром екструзії я не маю на увазі висоту шару, а також не обов'язково зміну насадки на інший розмір. У Slic3r можна вказати ширину "лінії" екструдованого матеріалу. Він може бути ширшим або вужчим, ніж власне отвір сопла, з різними результатами. В іншому запитанні я запитав, чи можу я надрукувати екструзію 0,6 мм з насадкою 1,2 мм. Я спробував це, і це можливо, але це схильне до проблем.
Мартін Карні

@MartinCarney Це дуже класна функція! Мені потрібно перевірити, чи має MakerWare подібний параметр. З якими проблемами ви стикалися?
tbm0115

Ну, я спробував лише кілька відбитків, і ніколи не вимірював їх, щоб перевірити точність, але були проблеми з якістю друку, які важко описати. Дивіться моє запитання з цього приводу . По суті, співвідношення висоти шару до діаметра екструзії все ще повинно бути «хорошим», якщо ви хочете мати успіх екструдування менше, ніж діаметр насадки.
Мартін Карні
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.