Затискачі / затискачі для скла на настилі


10

Я шукаю затискачі, щоб закріпити скло на моєму нагріванні. Після деякого пошуку я виявив, що деякі користуються затискачами, надрукованими з PLA. Чи можна використовувати затискачі PLA для нагрітого нагрітого ложа (~ 60 ° C)?

Я також спробував скласти кліпи, але вони блокують мою насадку. Anet A8 починається в лівому передньому куті. Коли я починаю друкувати, насадка трохи рухається вгору на z, потім вгору на y та праворуч на x. При цьому першому русі він переміщується в задній затискач. Я шукаю спосіб зафіксувати кути, а не закріпити край посередині.

Які ще затискачі або затискачі можна використовувати для закріплення скла (~ 3 мм) на нагрітому стані (~ 2,5 мм)? Я не хочу використовувати клей.

Мій принтер - Anet A8.

Відповіді:


8

Як щодо кліпів Ultimaker? Ultimaker використовує 2 мм нагрівальну підкладку і 4 мм скло, які повинні бути в межах досяжності, трохи згинаючи затискачі. Вони мають низький профіль / слід.

введіть тут опис зображеннявведіть тут опис зображеннявведіть тут опис зображення

Ці затискачі коштують дуже дешево і їх можна знайти на тих типових аукціонних або китайських сайтах.

Крім того, ви можете також приклеїти скло до алюмінієвого шару, використовуючи каптонну стрічку, якщо ви стурбовані ударом обв’язувальних кліпів.

Зауважте, що, наприклад, в прошивці Marlin ви можете визначити зміщення Z, щоб запобігти ударам обв’язувальних кліпів під час руху.4

У PLA є дві проблеми, які не дозволяють використовувати її у ваших цілях.

По-перше, він деформується під навантаженням. Я використовував друковані C-затискачі для різних робіт; до моменту, коли я закінчу, затискач, як правило, накручується на 10+ міліметрів.

По-друге, PLA має дуже низьку термостійкість. Температура скляного переходу PLA становить близько 60-65 ° C, прямо перед запланованою температурою нагріву, і не тільки ваші затискачі деформуються від навантаження, пластик буде текти від тепла.

Якщо ви друкували на холодному ліжку, можливо, ви зможете використовувати друковані хомути, роздруковуючи свіжий набір, коли деформація поточного набору стає занадто високою. На нагрітому ліжку - не шанс. Шукайте замість цього якісь металеві пружинні затискачі.


3

Проаналізуємо проблему:

  • У нас загальна товщина 5,5 мм.
  • Ми хочемо (напів) постійно закріплювати два шари механічно.
  • Затискачі не повинні бути вище приблизно 0,2 мм, щоб насадка могла проходити по них.

(не) спроба рішення нульова:

Давайте розглянемо проблему об’єктивно ... ми можемо щось надрукувати, чи не можемо? Ну ... 0,2 мм або нижче PLA означає 0,2 мм PLA, яким потрібно протистояти напрузі, намагаючись підштовхнути скло до ліжка. PLA, як і будь-який пластик, не відрізняється високою міцністю в тонких шарах, особливо при нагріванні до 60 ° C, щоб отримати хорошу адгезію. І тоді ви, можливо, захочете надрукувати щось на кшталт ABS, для якого потрібна температура 80 літрів або вище. Результат буде не гарним: або кліп ламається через дуже короткий час, або він починає загинатися. Результат: немає кліпу, ліжко не прослизає.

Спроба рішення перша:

Давайте розглянемо старі рамки для фотографій, які складаються з просто скляного аркуша та підкладки з паперу / дерева. "Рамка для малюнків без кадрів", як ця 1 . Ці затискачі потребують певного монтажу з нижньої сторони.

Використовуючи цей дизайн в якості основи, ви можете або отримати ці кліпи, або зробити подібні самі. Але як їх змонтувати?

Ну, ось і приємна частина: у нас є кілька варіантів.

  • Приклейте або припайте затискачі до нижньої сторони ліжка. Видалення аркуша отримує ПДФА, але все-таки можливо
  • Різання монтажних прорізів для затискачів. Лист можна видалити, видаливши затискачі зараз. Але обігрів ліжка може не сподобатися, коли ми ріжемо прорізи в алюміній.
  • Додавання точки кріплення. Знову ж таки, ми можемо використовувати клей або припой, щоб додати якийсь каркас, на який ми змонтуємо затискачі. Як шматок алюмінієвого П-профілю з отвором до центру ліжка, що дає нам місця кріплення затискачів.

1 - Це був лише перший, який я виявив, що мав правильну настройку. Я не пов'язаний з ними і не отримую за це гроші.

Спроба рішення дві:

Візьміть цю ідею назустріч і шукайте цей самий принцип.

Існує «Swiss Made Glass Зберігаючи Кліп» Спантеличений Диполь згадується. Гарна ідея, і замість того, щоб вирізати виїмку в алюмінієвому ліжку, буде достатньо простого маленького отвору. Приблизно така ж ціна, що і безкаркасна рамка, але менше будівельних робіт!

І тоді, звичайно, є можливість подивитися на Ultimaker та його затискачі Build Plate, як згадується 0scar . Якщо ви можете їх отримати (також у тому ж ціновому діапазоні, що й інші варіанти), вам навіть може бути проста установка: вони повинні бути встановлені в кутах будівельної плити, утримуючись пружинами. Для A8 вам, можливо, доведеться трохи відрегулювати точку кріплення, можливо, навіть дати їм трохи повороту навколо, щоб закріпити їх на місці, але це, очевидно, теж рішення.


Це те, що я зараз шукаю. Думаю, найпростішим рішенням буде придбати якусь рамку для фотографій і використовувати кліпи. Чи можете ви сказати щось інше, PLA затискає на нагрітому ліжку?
Томас Саблік

1
Плана товщиною 0,2 мм мало міцності
Триш

2

Вони можуть працювати не для кожного принтера, але як щодо старомодних кліпів бульдога :

Затискачі бульдогів

Прикріплені на обох кінцях осі y, вони уникатимуть ваших стрижнів та рами осі Z (прикріплені у напрямку осі x. Я помітив, що вони стикаються з осі Z).

Так (за винятком зображення нижче, використовуються складені кліпи, на які (я вважаю, що ви посилаєтесь)):

введіть тут опис зображення

Важіль / ручки не такі довгі, як у складених кліпів, і більш міцні. Крім того, вони не мають згорнутого краю, який може зачепити насадку при правильному встановленні.

Очевидно, що ви повинні прокласти електропроводку / трубки подалі від затискачів на задній частині принтера.


1
Я думаю, що з кліпом бульдога у мене виникає подібна проблема
Thomas Sablik,

2

введіть тут опис зображення

Я зайшов до OfficeMax і дістав кілька невеликих кліпів. Вони більше, ніж кліпи Micro / Mini, які постачаються з принтером, і, здається, поміщаються прямо на скляній тарілці.

Один із міні-кліпів, що постачаються разом із Ender 3, показано зліва. Малий розмір, який найкраще працює, очевидно, зосереджений. Середній на спині здається занадто великим.

За додатковий бонус вони продають цей наждачний папір з гумовою спинкою, і він дійсно збільшує тягу. Негабаритний шматок цього спрацював дуже добре. Але це необов’язково.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.