Філамент не збирається в трубу Боудена, натомість йде «в кімнату»


9

На малюнках пояснюється моя проблема. Я вже намагався зменшити втягнення, але це не показало ефекту. Дякую за твою допомогу.

Ефект - це повна зупинка друку (не видавлюється жоден матеріал).

  • Творчість CR 10
  • Кура 3.4.1

Нещодавно я додав цей новий алюмінієвий блок подачі, тому що 3D-версія друкованої версії була поганою якістю.

Нитка не потрапляє в трубку Боудена

Впритул


Чи можете ви також додати те, що працює, що змінилося з моменту останнього хорошого друку тощо?
Шон Хуліхане,

Чи комусь здається, що сліди зубів у нитці надмірні, ніби сила натягу холостого ходу встановлена ​​занадто сильно?
fred_dot_u

Я завжди запускав екструдери під максимальним тиском і не бачив жодних проблем, пов’язаних із цим.
tjb1

Що це за принтер? а готель працює?
Триш

@Trish Це Creality CR 10. Готель hotend працює. Зазвичай плот друкується без проблем, але згодом нитка починає виходити з ладу.
DonaldEnte

Відповіді:


14

Зазвичай це викликано стійкістю в трубі або готель, але у вашому випадку це, як правило, спричинено дуже погано сконструйованим екструдером. Нитка повинна бути обмежена ближче до приводу передач. Можливо, ви зможете просвердлити роз'єм PTC, щоб дозволити трубі PTFE наблизитися до шестерень або надрукувати прокладку, щоб вписатися між ними, але вам потрібно підтримати нитку в цьому зазорі.

Ви можете спробувати підвищити температуру в готелі як допоміжний засіб, поки не зможете усунути проблему, не перевищуйте 240 C, якщо у вас є готель із ПТФЕ. Довгі втягування також можуть витягнути розплавлений нитку в зону холоду, де вона твердне і зробить екструзію важче.

Як приклад, ось картина екструдера Bondtech BMG. Зверніть увагу, як екструдер обмежує шлях нитки на всьому шляху від приводу передач до входу в готель. Хоча цей приклад є надзвичайним для нормальних PLA / PETG / ABS, він необхідний для гнучкої нитки. Проміжок 4 мм (або ближче) повинен бути добре для PLA / PETG / ABS або інших твердих ниток.

введіть тут опис зображення


Дуже дякую. Я щойно встановив цей "оновлений" екструдер (алюміній) і спробую перейти на версію на складі.
DonaldEnte

10

Ваш екструдер наштовхується на опір і шлях нитки занадто відкритий.

Ваші зуби, здається, занадто сильно кусаються. Трохи послабте натягувачів. Кусання зубів занадто сильно деформує нитку. Чи гладко цей грубий матеріал подається через трубку? Будь-які шорсткі шматочки можуть спіймати що-небудь на нитковому шляху?

Мотор бажано пропускати, коли виникає проблема, а не відпрацьована нитка, тому, можливо, вимкніть і ваш двигун vref.

Наскільки добре нитка подається вручну, і на ній немає зубів? Значно краще, чи приблизно те саме? Чи є в трубі спущена трубка і згинається чи згинається в ній? Ті ефективно стискають діаметр трубки і справді ставлять вичавлювання на нитку, що проходить крізь неї.

Чи має у вашому готелі належна термічна підготовка? Багато ізоляції на блоці, і хороший сильний вентилятор охолодження? Занадто мало ізоляції призведе до використання занадто великої потужності та підвищить область розплаву. Занадто мало охолодження (особливо з PLA) також дозволить піднятися зоні розплаву (званої тепловою повзанням). Якщо вказівка ​​великого вентилятора на принтер усуває проблему, можливо, це пов'язано з охолодженням готелю. Якщо це гірше, це пов'язано з ізоляцією готелів.


Трубка з боудіном є абсолютно новою, як і весь готель (працює чудово). Я спробую різницю годування з відмітками зубів і без них. Дякую за допомогу :)
DonaldEnte

6

У цій проблемі є дві частини.

По-перше , екструдер зустрічає занадто великий опір у друку. Причин може бути декілька: від того, що перший шар занадто низький, заблокована насадка, занадто низька температура друку або занадто швидкий друк, тому в'язкість нитки просто перешкоджає проходженню через насадку. Зазвичай декілька з них будуть грати разом.

По-друге , конструкція екструдера дозволяє нитці згинатися, поки вона залишає приводні шестерні. Зазвичай ця проблема в більшості спостерігається з гнучкими нитками, оскільки вона, очевидно, зруйнується легше при стисненні для заданої непідтримуваної довжини.

Спусковий механізм - перша група, друга частина визначає стійкість вашої установки до цієї проблеми. Після досягнення точки перерви відновлення не відбувається. Можна втягнути нитку, але спроба відновити друк просто поверне екструдер до того ж абсолютного положення.

По-перше, переконайтесь, що ви можете екструдувати ОК у вільному просторі без падіння температури. Також перевірте калібрування кроків екструзії - якщо ви екструдуєте 110% того, що очікує друк, зворотний тиск екструзії може нароститися до точки збою. Перевірте перший шар, перевірте калібрування.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.