Чому прийнято встановлювати ширину лінії> діаметр насадки?


11

Нещодавно мені стало цікаво налаштування ширини лінії в Cura і чому можна змінити її, якщо вони не використовують насадки різного розміру.

З моменту отримання Ender 3 я завжди підтримував ширину лінії, рівну розміру насадки ( 0,4 мм ). Я трохи озирнувся , і здається, що більшість людей насправді встановлюють ширину ліній вищою, залежно від того, кого ви запитуєте десь від 120 - 150% діаметра насадки.

Чому це? Вони зазначають, що це допомагає зчеплення з друком, але чому? Чи не повинна насадка 0,4 мм створювати пластикову лінію завширшки 0,4 мм, що вимагає відстані між 0,4 мм?

Відповіді:


12

У грі є кілька речей, які можуть зробити приємнішою широку лінійку:

Адгезія першого шару

Через деякі нитки, які ведуть серйозну боротьбу за приклеювання першої лінії або шару до ліжка, це може бути легким виправленням, щоб просто збільшити ширину лінії, генеруючи більшу адгезійну силу , де A є площа, охоплена лінією, і, отже, просто з довжиною l і шириною w лінії. Отже, ширша лінія означає кращу початкову адгезію і може призвести до менш відмовлених відбитків у шарі 1.FaA(l,w)A=lw

Пластиковий Goo

Пластики під теплом поводяться певними способами: вони перетворюються на гую речовину, яка розширюється. Це також причина, коли відбитки трохи стискаються, коли вони охолоджуються. Тепер, якщо ми натискаємо пластик на ліжко з більшою силою (оскільки ми змушуємо більше пластику через, ніж раніше, переходити від 0,4 мм до 0,5 мм), ми маємо приблизно рівну площу. Додаткова нитка зробить більш широку лінію. Слізер може пояснити це і робить.

Тепер наступний шар вгору: Куди зараз йде зайвий матеріал? Пластиковий гоо має одну властивість, яка дуже цікава: він намагається максимально стиснути свою поверхню. Нагрійте короткий шматок із пневматичної пістолета, і він набуває трохи бісеру. Але з іншого боку, з насадки виходить досить гаряче, щоб розплавити крихітну поверхню вже побудованих шарів, і це, в першу чергу, працює з’єднання шарів. Але наш гупистий пластик виявляє шар внизу не точно рівним, як перший шар знайшов його нижню поверхню, він знаходить форму хребтів і долини. Беручи до уваги, що він хоче мати найменшу поверхню до непластикових (= повітря) і злегка перетнути зв’язки з відбитком, він заповнить ці куточки і щілини всерединідрук крихітний трохи краще, оскільки посилена сила, яку ми використовуємо, щоб виштовхнути його, також збільшила швидкість, з якою він розширюється до них: ми скорочуємо час на невеликий шматочок, щоб досягти туди. Як це має значення?

термічне зображення 3D-друку

Ну, базис теплопередачі, грубо кажучи, за такою формулою: Q - теплова енергія об'єкта, m маса об'єкта, c його питома теплоємність і T температура, ΔT температура змінити. Але у нас немає однорідного об’єкта, ми отримали досить багато розподілу тепла з дотичними зонами різного тепла. Фактична формула передачі тепла всередині об'єкта - це тривалий безлад, який містить такі речовини, як градієнт , теплопровідність та інтеграли, але що важливо - результат: Швидше розширюється лінія нитки втрачає трохи менше теплова енергія для оточення, ніж менш сильна екструдована лінія, що може збільшити зв'язок між ними як температура на декількох фронтах:Q=mcΔTgradT

  • далі він потрапляє в щілини перед тим, як повернутись з твердого на твердий, що призводить до кращого зчеплення для отримання більшої поверхні.
  • в ньому міститься більше теплової енергії, яка може і передаватиметься шару внизу і має більшу площу поверхні, тому це може збільшити товщину зони, яка переплавляється невеликим шматочком, трохи збільшивши міцність на з’єднання шару.

Це може спричинити за собою проблему: якщо ви не надаєте друкованим рядкам достатньо часу для охолодження, це може призвести до того, що матеріал буде накопичувати тепло все більше і більше, що призводить до того, що вся річ плавиться і перетворюється на гуп. Просте виправлення цієї побічної проблеми - мінімальний час шару. Але це було б по дотичній тільки до початкового питання, так що дивіться, наприклад , на питання тут або відео теплова картина вище береться з тут .


1
Дякую за неймовірно детальну відповідь, @Trish. Це більше пояснення, ніж я міг коли-небудь сподіватися.
ifconfig

Дуже приємна відповідь. Я завжди встановлюю ширину екструзії на 110% від діаметра насадки, навіть коли друкую глини та гелі.
Даво

9

Якщо насадка 0,4 мм не повинна створювати пластикову лінію шириною 0,4 мм

Не обов'язково. З - за явища , відомі як розбухання екструдата екструдування пластмаси через 0,4 мм сопло, лінія із пластику , який створюється насправді трохи ширше. Тиск всередині екструдера трохи стискає пластик, і він знову розширюється, коли існує форсунка.

Вони зазначають, що це допомагає зчеплення з друком, але чому?

Коли ви видавлюєте більш товсту лінію пластику, ніж діаметр насадки, "зайвий" пластик стискається насадкою і витісняється в бік. Це штовхає пластик в шар нижче, збільшуючи адгезію. Ви можете порівняти це з тим, щоб взяти пістолет з гарячим клеєм, натиснути наконечник на поверхню і стиснути курок, проти того, щоб підняти пістолет для клею над поверхнею і дати клею капати на поверхню. Виконання першого створює набагато сильнішу адгезію.

В якості побічного ефекту використання більш товстих ліній полегшує наклеювання першого шару, оскільки більш товста лінія має більше поверхні.


1
@TomvanderZanden Питання, що виникає, що було б краще, збільшити ширину лінії або множник екструзії, але це було б абсолютно новим питанням?
0скар

@ 0scar так, це теж приходить в голову.
ifconfig

2
@ifconfig З цієї причини я запитав: "
0скар

Ultimaker Cura за замовчуванням видавлює мою UM3E до 0,35 мм для насадки 0,4 мм. Отже, хоча люди схильні збільшувати ширину рядків, програмне забезпечення зменшує її.
0скар

@ 0scar Це для мене новина. Simplify3D робить навпаки. Було б цікаво дізнатись, чому це робить Ultimaker.
Том ван дер Занден

3

Є ще кілька незгаданих міркувань:

Враховуючи однакову швидкість руху, товсті лінії заповнюють шар швидше, тому що більше гучності видавлюється в секунду. У деяких системах потік екструзії є обмежуючим фактором швидкості, але навколо кутів друкована головка повинна сповільнитись. Товсті лінії = менше рядків = менше кутів = менше сповільнення = більша швидкість друку.

Однак товсті лінії мають менше деталей. Лінія розміром 0,6 мм не може представляти деталі, менші за них, тому менші ширини ліній краще захоплюють вхідну геометрію. Також кути будуть округлені на однакову відстань, тому більш товсті лінії = більш круглі кути.

Більш товсті лінії створюють гірший вигляд. Товсті лінії потребують більшого тиску з насадки, і якщо в нижньому шарі (частково) відсутній тиск попереднього шару менше, це призводить до перенапруження, яке також швидше знизиться вниз, а не в сторони.

Однак більш високий тиск може змусити лінії в невеликі щілини шару внизу. Це вже підкреслив Триш.

Модель, яку Cura використовує для однієї лінії, прямокутна, тоді як насправді надруковані лінії закруглені з боків. Це робить ширину повного розширення з боку в бік більшою, ніж обчислена, за рахунок кутів прямокутної моделі. Це означає, що параметр ширини лінії повинен бути встановлений трохи менше, ніж ви хотіли б, щоб лінії закінчувалися.


Чи є посилання на Ultimaker Cura з використанням прямокутної моделі лінії? Це здається вельми незвичним, наприклад, Slic3r використовує прямокутник і 2 півкола, для Ultimaker Cura очікується подібна модель.
0scar

1
Ви можете процитувати мене на ньому. Я написав більшу частину CuraEngine.
Тім Куйперс

Приємно, я візьму на це ваше слово, але, будь ласка, посилайтесь на посібник CuraEngine. Дякую за інформацію, високо цінуємо!
0scar

Це ще не в керівництві Cura (поки що). Це в посібнику slic3r?
Тім Куйперс

0

Я дам тут коротку відповідь: Це обсяг. Насадка перерозподіляє об'єм пластику в іншу форму. тобто форсунка перетворює циліндр діаметром 0,4 мм у прямокутник такого ж обсягу, який є функцією висоти шару / об'єму = ширини лінії.


Це насправді не прямокутник, а сплющений предмет, що складається з двох половинних кіл діаметром h і прямокутника короткої довжини h між ними. Ширина лінії - це ширина речей. Але ви не пояснюєте, чому це взагалі звичайно
Триш

Чому це взагалі звичайне?
користувач77232

ОП сказав: "Я трохи озирнувся, і здається, що більшість людей насправді встановлюють ширину ліній, щоб бути вищою, залежно від того, кого ви запитуєте десь від 120 - 150% діаметра насадки".
Тріш

Так, і тоді ОП запитала, чому це так. Попередні відповіді не стосувалися об'ємних проблем. Коли-небудь пробивати отвір у банці з фарбою, а потім провести з нею лінію? звідки ширина пофарбованої лінії не дорівнює діаметру отвору?
користувач77232

1
Гммм, здається, ви могли б тут щось робити, коли ви підходите до питання під іншим кутом, ніж у всіх інших ... якщо ви зможете прибрати свою відповідь і включити коментар щодо фарби може [разом із поясненням / діаграмою з того, що трапляється - ні, я ніколи цього не робив, але мені було б цікаво побачити, що відбувається :-) (я думаю, що лінія ширина, ніж діаметр?)] , я б вам голосував.
Greenonline
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.