Збір ПЕТГ на екструдері


9

Нещодавно я придбав котушку eSun PETG. Поки мені дуже подобається нитка. Моя єдина скарга - я отримую грудочки обвугленої нитки на моєму об’єкті. Фреза, яку я використав, це Craft Ware, і я грав у налаштуваннях Far Travel -> Elevation. Я помітив, що це допомагає, але потім у мене майже немає прилипання до поверхні друку, і мої опори не прилипають до плоту. Хтось знає, як пом’якшити PETG від збору на екструдері?

Відповіді:


7

Різні марки та суміші поліетиленових ниток, здається, роблять це в різній мірі. ПЕТГ Есуна - це, безумовно, той, що має тенденцію до глобуса. В основному, насадка пронизується через верхню поверхню нитки і піднімає вгору частину пластику, подібно до лука корабля, що піднімає трохи води на великих швидкостях. В'язкість та клейкість ПЕТ, схоже, посилюють цей ефект більше, ніж інші нитки.

Деякі дії, які ви можете зробити, щоб мінімізувати глобус:

 • Відкалібруйте об'єм екструзії на нижньому кінці того, що ви зазвичай використовуєте для інших ниток (як це зробити, залежить від вашої скибочки)
 • Використовуйте функцію "Z-hop" або "уникнути периметру" вашої нарізки, щоб не робити пересування по друкованих поверхнях
 • Інвестуйте в насадку з антипригарним покриттям, такі як продаються Micro Swiss або Performance 3-d (вони не усувають глобінг, але вони зменшують його і роблять насадку набагато простішою для чищення)
 • Грайте з налаштуваннями нарізки, такими як ширина екструзії, висота шару та накладення / периметр перекриття, щоб зменшити кількість "зайвого матеріалу", який стирчить над поверхнею друку

Знову ж таки, це поширена проблема з нитками ПЕТ суміші. Анекдотично, деякі бренди виглядають глобально більш-менш, ніж інші, тому для переходу на іншого постачальника можливо варто спробувати, якщо ви хочете зробити багато відбитків PETG.


Я ніколи не друкував жодного PETG, але це також може бути проблемою, пов’язаною з температурою екструдування? Я б припустив, що менш екструзія віскози може допомогти екструдованим шматочкам нитки не прилипати до насадки.
kamuro

2
Гарна відповідь. Я хотів би додати «калібрування висоти першого шару» як один із заходів протидії - зокрема, для невеликих, компактних моделей.
Tormod Haugene

3

Для мене жодне з класичних рішень PETG zits не спрацювало; До них відносяться додаткове втягування, повільніше / швидше втягування, менша ширина екструзії, менший мультиплікатор екструзії, уникання периметрів і т.д. результат. Все, що зробило важливе значення, полягає в тому, що вимкнути z підйом під час втягування, який у моєму профілі нарізки було включено за замовчуванням. Цей параметр поодинці усунув майже всі зіти та більшість струнних (тобто павутинних).

Звичайно, кількість застібок та нанизування сильно залежатиме від конкретної нитки, яку ви використовуєте, та конкретної моделі, яку ви друкуєте.

Додаткове зауваження: я отримував додаткові зуби / перенапруження на певній моделі, у мене був надзвичайно тонкий і високий при спробі друку з PETG. Нижній екструзійний множник не покращив, але послабив частину і призвів до губчастої структури. Мені вдалося надрукувати цю частину разом з іншою частиною, що мала аналогічну висоту . Я підозрюю, що надрукувати деталь самостійно, але набагато повільніше, щоб допомогти охолодженню, також вдалося б досягти успіху.


2

Струни PETG при робочій температурі різного ступеня залежно від марки. Деякі з тонших струн летять у повітрі через вентилятор або механічне напруження і, нарешті, захоплюються гарячим кінцем. Я відчуваю, у PETG є два режими

 • Занадто холодно: менше струн, але іноді недоекструзія та скріплення слабкого шару
 • Досить гаряче: струнне (від слабкого до сильного), але хороше склеювання

Речі, які не допомагають (принаймні, на моєму принтері з прямим екструдером), але які я випробував індивідуально

 • Відтягування понад 1,5 мм на моїх прямих екструдерах
 • Скорочення мінімальної відстані
 • Швидкість відтягування від 30 до 60 мм / с
 • Z-хміль
 • Швидкість вентилятора від 30% до 100%

Речі, які я не перевіряв

 • Можливо, мінімальний час шару може бути збільшений

Речі, які спрацювали

 • Змагання здаються єдиним, що допомагає, але у вас все ще дуже тонкі струни при достатній температурі

Інші речі для розгляду

 • Як згадувалося, бренд PETG має певний вплив
 • Найгіршим ко-поліестером, який я тестував, були (на сьогоднішній день) XT-філаменти (рожеві та зелені)
 • Усі звичайні нитки PETG були кращими за XT майже в кожному аспекті, але все ще мають тенденцію до певної міри
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.