Створення кліпів, які не зламаються


27

Як мій перший проект, я намагаюся створити тримач для скляних флаконів, для наукового застосування. На фото нижче показана остання ітерація дизайну, а також показана проблема з ним:

тримач для флаконів

Як бачите, одна із затискачів, призначених для утримання флакона на місці, відламалася. Це сталося після введення флакона один-два рази.

Я думаю, я розумію причину цього. Це тому, що я друкую в орієнтації, показаній нижче, щоб уникнути необхідності в підтримках. (Це буде важливіше пізніше, коли я розміщую його до масиву багатьох власників.) Це означає, що він покладається на силу в вимірі z, який значно слабший, ніж у двох інших напрямках, оскільки він покладається на згуртованість між шарами.

введіть тут опис зображення

Моє питання полягає в тому, чи можу я щось зробити на цьому, змінивши дизайн кліпів, не відмовляючись від надії на друк без підтримки. Мене зовсім не хвилює, як виглядає дизайн, за винятком того, що якомога більше флакона повинно бути видно спереду. Я друкую в ABS.

Я спробував змінювати товщину затискачів. Більш тонкі не зламаються так легко, але вони трохи дискети, і не дуже добре тримають флакон вертикально. Показані з них найгустіші, які я пробував - боюся, що якщо вони занадто товсті, вони взагалі не зігнуться. (Флакон повинен бути вставлений спереду, а не зверху.)

Редагуйте лише як оновлення. Ось як виглядає використання пропозиції Джона Бідла, яка прекрасно працює:

введіть тут опис зображення


Спробуйте надрукувати оригінальний дизайн вертикально. Йдеться про шари друку, які мають тенденцію до відокремлення.
fukanchik

Nice T-slots :)
Троян

Відповіді:


25

Схоже, ці затиски тонкі і їх потрібно зігнути досить далеко, щоб пускати флакон. Постарайтеся зробити затискачі товщими, але за допомогою меншої затискача, щоб утримувати флакон, щоб він не повинен був сильно згинатися.

Про це я думаю, в прекрасному вигляді MS-PAINT:
введіть тут опис зображення


5
+1 Я намагався запропонувати це у своїй відповіді, але моїх навичок MS-PAINT бракує.
tbm0115

Людина, я збирався запропонувати це, закінчив свій приклад MS Paint, лише щоб прокрутити вниз і побачити твій :(
8bitwide

1
Дякую, це дійсно гарна ідея. Якщо я не змінюю орієнтацію друку, то, якщо сторони затискачів будуть вертикальними, це означає, що кожна пара шарів має більше площі поверхні при контакті один з одним, тому вона повинна бути сильнішою.
Натаніел

1
Це прекрасно працює і робить приємне задоволення «клацанням», коли флакон вставлений. Завдяки всім іншим відповідям, всі вони були дуже корисні.
Натаніел

11

Я згоден з попередніми оцінками - друк вертикально для цієї частини кліпу, безумовно, полегшить адгезію шару як вашу слабку точку.

Ви також можете розглянути розділення цього кліпу як окремий модульний фрагмент (який зафіксує / розетку / болт у підставку). Залежно від реалізації, це дасть вам можливість

  • Роздрукуйте цю частину вертикально без опор
  • Поміняйте частину, якщо вона зламається, не потребуючи повторного друку всієї збірки
  • Заздалегідь прикріпіть кліп до флаконів, що може бути добре чи погано залежно від використання

Друк кліпу як окремого модуля також економить тону часу друку та необхідного матеріалу.
Троян

8

Враховуючи, що ви бажаєте роздрукувати кліп у вертикальній орієнтації, але без опор, я б запропонував вам створити відповідний конус кліпу знизу. Конус забезпечить необхідну підтримку, але може зменшити кількість доступу до пляшки, щоб видалити його із затискачів.

Таким чином, ви могли також зменшити кількість прямого вертикального сегмента затискача спереду, що дозволило б підтримати підтримку, що не підтримується, на більш високому рівні знизу.

Якщо оточення дна пляшки буде підняте, ви отримаєте додаткове утримання. Потім ви можете зменшити більше верхнє оточення і конусність для легшого звільнення.

Я теж вважаю за краще розробляти моделі, які не потребують підтримки, але стикаються з тією ж обставиною, коли слабша вісь бере на себе непропорційне навантаження.


4

Давай. Ширші кліпи просто витримають трохи довше. Справжня причина - орієнтація (площина) друку.

Продовжується шар нитки завжди буде більш міцним, ніж кілька прошарків, склеєних разом.

Тож питання полягає в тому, чому б не змінити площину друку? Ви можете використовувати кращий дизайн, який використовує підтримку, не використовуючи "допоміжний матеріал" введіть тут опис зображення


3

Друк моделі вертикально слід неодмінно враховувати, оскільки це полегшить вашу проблему чимало. Якщо зміна дизайну додається конус до вашої моделі - це не те, що ви шукаєте, розміщуючи ручну знімну опорну структуру на зовнішньому краю та перегині також може бути варіантом. Таким чином, ви можете надрукувати накладку як міст , що полегшує друк вертикально.

Також ви обмірковували використання іншого матеріалу, ніж ABS? Існує велика різноманітність типів ниток, які мають кращі напів-гнучкі властивості, ніж АБС, без шкоди для загальної міцності. Наприклад, нитки PETG і Taulman's Alloy 910 дуже міцні і напрочуд гнучкі.


2
Спасибі. Напевно, я його надрукую вертикально наприкінці. Причина цього не полягає в тому, що це буде масив цих укладених один на одного, тож, коли він закінчиться, він буде досить високим, а нижня частина перетвориться на навис. Але, можливо, я просто надрукую кожен шар окремо і складу їх. Я обмежений доступними матеріалами для Zortrax M200, і можливий дизайн повинен бути білим, тому я думаю, що ABS - єдиний варіант.
Натаніел

3

Короткий

  • Просто друкуйте вертикально
  • Зменшіть розмір кліпу, щоб наблизити їх до центральної лінії
  • Спробуйте парову обробку або епоксидну речовину для збільшення сили

Довгий

Зрештою, друк об'єкта вертикально (так кліпи друкуються горизонтально) було б найсильнішим рішенням.

Крім того, ви можете налаштувати модель, щоб зменшити розмір кліпів, щоб зменшити напругу. Поміркуйте зробити чашку або конус на дні, щоб флакон засунувся в центр. Потім зменшіть довжину затискачів, щоб наблизитись до того місця, де буде центр флакона. Однак переконайтеся, що ваші затискачі все ще трохи загинаються по центру (а може бути, на мм або два поза). З точки зору дизайну нижній затискач, мабуть, непотрібний.

Іншим варіантом може бути також використання невеликої парової обробки на АБС. Залежно від того, наскільки глибоко проникає алкоголь, це може зменшити деякі проблеми, коли частина потріскається вздовж зерна. Це просто досить трудомісткий процес порівняно з деякими з інших, розміщених тут.

Бічна примітка, це чудово виглядають відбитки! Мені подобається, як гладкий ABS може виглядати. Це важко сказати, але, схоже, ваша частина має трохи викривлення на дні. Однозначно перегляньте деякі викривні питання тут на Стек.


Дякую, це все корисно. У реальному житті це не виглядає викривленим! Я думаю, що це проблема оптики камери.
Натаніел

2
Немає проблем, радий також, що інші мої пропозиції щодо дизайну кліпів теж допомогли.
tbm0115

1

Якщо ви не хочете, щоб ваш кліп зламався, вам доведеться створити певну гнучкість у сильній частині вашого дизайну. Наприклад, зараз схоже, що основи затискачів сильно сидять на нижній поверхні, так що вона не може рухатися. Я б припустив, що замість цього може бути краще, щоб два затискачі були прикріплені окремо донизу за допомогою "стовпа", а кожен стовп був би прикріплений до твердої частини основи шматочком пластику, горизонтальний поперечний переріз якого дещо подвійний зигзаг у стилі акордеон.

З вершини: Вид зверху

Наявність декількох "складків" означатиме, що кожен ступінь, який затискачі вигинають назовні, вимагатиме лише кожного плісса згинати частку градуса. Вам доведеться пограти, щоб дізнатись, яка кількість складки надасть належну ступінь жорсткості та гнучкості, але якщо принтер надає дизайн, намалювавши зигзаги, напруги повинні бути зосереджені в напрямках, де матеріал найсильніший.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.